Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Сервісні режими роботи ППКП



Режим БЛОКУВАННЯ

Даний режим передбачає можливість внесення (видалення) бло­кування сповіщувачів, а також перегляд архіву заблокованих спо­віщувачів.

Для внесення (видалення) ознаки блокування сповіщувачів, та­ких як дим, температура, НЗ і НР, необхідно натиснути клавішу УВІД 2. При цьому індицирується транспарант БЛОКУВАННЯ.

На клавіатурі НАБІР КОДУ набрати код:

—7777 — для внесення ознаки блокування;

—6666 — для видалення ознаки блокування.

Натиснути клавішу УВІД 1, на клавіатурі НАБІР КОДУ набра­ти код, що відповідає адресі сповіщувача та його параметр (таб­лиця В.З);

—   на лівій парі цифрових індикаторів НАБІР КОДУ висвічуєть­
ся адреса сповіщувача від 1 до 21;

— на правій парі — код параметра (таблиця В.З).

 

Натиснути клавішу УВІД 1. Після натискання клавіші вноситься (видаляється) ознака блокування по даному сповіщувачу. 2.1.5.2. Перегляд архіву заблокованих сповіщувачів. Для установки режиму перегляду архіву заблокованих сповіщу­вачів натиснути клавішу УВІД 2. При цьому індикується транс­парант БЛОКУВАННЯ. Натиснути клавішу ЛИСТ. На індикаторах НАБІР КОДУ висвітиться адреса першого сповіщувача— 01, а на правій парі — код параметра дим — 01. Якщо перший сповіщувач по даному параметру заблокований, то на мнемосхемі розміщення сповіщувачів він буде індикуватися, а якщо не заблокований, то індикація відсутня. Якщо сповіщувач був заблокований та розбло­кований після ввімкнення живлення ПКП (в процесі експлуатації), то на цифрових індикаторах поточного часу і дати висвічується час та дата внесення (видалення) блокування. 2.1.5.5. Режим АРХІВ.

У ручному режимі оператор може переглянути масив тривож­них повідомлень, час та дату їх надходження в архів. Для встанов­лення режиму необхідно натиснути клавішу АРХІВ. Висвічується індикатор АРХІВ. Перегляд здійснюється натисканням клавіші ЛИСТ. При цьому на ідикаторах годинника висвічується час та дата надходження повідомлення про несправність або тривогу.

Перелік несправностей, що індикуються ППКП, приведено в таблиці В.4.

2.1.5.4. Режим КОРЕКЦІЯ годинника.

Настроювання годинника здійснюється в ручному режимі при натисканні клавіші КОРЕКЦІЯ.

Для настроювання годинника переведіть їх у режим індикації часу натисканням клавіші ДАТА, ЧАС, при цьому підсвічуються індикатори ГОД, ХВв миготливому режимі. Наберіть нове значен­ня поточного часу (години і хвилини) на клавіатурі НАБІР КОДУ і натисніть клавішу УВІД 1.

Для настроювання дати натисність клавішу ДАТА, ЧАС, при цьо­му підсвічуються індикатори ЧИСЛО, МІСЯЦЬ в миготливому ре­жимі. Наберіть нове значення дати на клавіатурі НАБІР КОДУ і на­тисність клавішу УВІД 1.

2.1.5.3. Режим самоперевірки внутрішнього ОЗУ. Для перевірки внутрішнього ОЗУ необхідно натиснути клавішу УВІД 2. При цьому індикується транспарант БЛОКУВАННЯ.

На клавіатурі НАБІР КОДУ набрати код:

— 5555, натиснути клавішу УВІД 1;

— на лівій парі цифрових індикаторів НАБІР КОДУ висвічуєть­ся код;

—   на правій парі цифрових індикаторів НАБІР КОДУ висвічуєть­
ся код — НР або код — БР.

НР — норма режиму — результат проходження тесту по нормі. БР — брак режиму — результат проходження тесту по браку.



Технічне обслуговування

2.2.1.Починаючи з моменту уводу в експлуатацію, ППКП пови­нен проходити технічне обслуговування, яке полягає в періодично­му проведенні регламентних робіт.

2.2.2.У процесі всього терміну служби ППКП проводяться такі роботи:

—технічне обслуговування (ТО-1), що проводиться персоналом, який експлуатує;

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                              

 

 

 

 

 

вача, затяжку електричних контактів та болтів кріплення вогнегас­ника на об'єкті.

2.4.3. Проводити перевірку цілісності внутрішнього електрично­го ланцюга вогнегасника не рідше одного разу в квартал.

У вогнегасниках з електрозапалювачем провести перевірку цілосності внутрішнього електричного ланцюга тестером класу точ­ності не нижче 2,5. Струм перевірки не повинен перевищувати 50 МА. Опір ланцюга вогнегасника з електрозапалювачем ДІ-134 по­винен складати 4—6 Ом, вогнегасника з електрозапалювачем В-07-(2,5—4,5) Ом.

 

Додаток Г (обов'язковий)

 

ПІДГОТОВКА УСТАНОВКИ "РЕЙС" ДО РОБОТИ ТА ПОРЯДОК РОБОТИ

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 173; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.017 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь