Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Порядок ведення претензійно-позовної роботи на підприємстві, установі, організації.
Ключові поняття : Претензійна робота, позовна робота, юридична служба на підприємстві, установі, організації, претензія, заперечення на позов, відзив на позов.
Претензійно-позовна робота, як один з напрямів діяльності юридичної служби на підприємстві, установі, організації; взаємодія юридичної служби з іншими структурними підрозділами підприємства, установи, організації при розгляді претензій та підготовки позовних матеріалів до суду; підготовка юридичною службою відзивів (заперечень) на позови, які пред’являються до підприємства, установи, організації, як один з видів захисту відповідача; ведення в юридичній службі Журналів реєстрації та обліку претензій та позовних заяв; аналіз та надання пропозиції щодо результатів претензійно-позовної роботи.
ТЕМА 3 Поняття та види правових (процесуальних) документів в цивільному судочинстві.
Ключові поняття : позовна заява, зустрічна позовна заява, заява, клопотання, апеляційна скарга, касаційна скарга, рішення суду, протокол судового засідання, окрема ухвала суду. Поняття правового процесуального документа. Документи, що подаються до суду сторонами цивільного судочинства для захисту своїх прав (заяви, позовні заяви, зустрічні заяви). Документи, що подаються до суду під час розгляду справи в суді (заяви, клопотання). Апеляційні та касаційні скарги. Форма та порядок складання та оформлення правових процесуальних документів, що виходять від суду (ухвали, постанови, рішення). Порядок ведення та оформлення протоколу судових засідань. Окремі ухвали суду.
ТЕМА 4 Особливості звернення до суду з позовами про відшкодування Моральної та матеріальної шкоди Ключові поняття : Моральна шкода, матеріальна шкода, підсудність судових справ, позовна давність, види доказів в цивільному процесі.
Поняття «моральної шкоди» та «матеріальної шкоди». Підсудність справ про відшкодування моральної та матеріальної шкоди. Строк позовної давності. Судовий збір при зверненні до суду по цій категорії справ. Доказова база та належне правове обґрунтування позову про стягнення матеріальної та моральної шкоди.
Тема 5 Особливості звернення до суду з позовами для вирішення спорів, що виникають з трудових правовідносин. Ключові поняття: трудовий спір, комісія по трудових спорах, дисциплінарне стягнення, трудовий договір.
Поняття «трудового спору». Підстави для звернення до суду при трудових спорах. Юрисдикція таких спорів та підсудність. Строк позовної давності. Судовий збір при зверненні до суду по цій категорії справ. Доказова база та належне правове обґрунтування позовів по трудових спорах.
ТЕМА 6 Особливості звернення до суду з позовами для вирішення спорів, Що виникають з сімейних правовідносин.
Ключові поняття : шлюбний договір, батьківство, майно подружжя, аліменти.
Підстави для звернення до суду для вирішення спорів, що виникають з сімейних правовідносин. Підсудність таких спорів. Строк позовної давності. Судовий збір при зверненні до суду по цій категорії справ. Доказова база та належне правове обґрунтування позовів по трудових спорах. ТЕМА 7 Особливості звернення до суду з позовами для вирішення Житлових та земельних спорів.
Ключові поняття : ордер, житлове приміщення, договір найму житлового приміщення, приватизація, договір оренди земельної ділянки, право власності на земельну ділянку.
Підстави для звернення до суду для вирішення житлових та земельних спорів. Підсудність таких спорів. Строк позовної давності. Судовий збір при зверненні до суду по цій категорії справ. Доказова база та належне правове обґрунтування позовів по житлових та земельних спорах.
ТЕМА 8 |
Последнее изменение этой страницы: 2019-03-29; Просмотров: 257; Нарушение авторского права страницы