Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Наказ Генеральної прокуратури України



Наказ Генеральної прокуратури України

      Служби безпеки України

Міністерства внутрішніх справ України

Державної податкової Адміністрації

України

 

Міністерства юстиції України

Р. №20/84/293/126/ 18/5

 

І Н С Т Р У К Ц І Я

Про порядок заповнення та подання документів первинного обліку злочинів, осіб, які їх вчинили, руху кримінальних справ

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1. Облік злочинів, осіб, які їх вчинили, кримінальних справ в органах прокуратури (включаючи і військові прокуратури), внутрішніх справ, податкової міліції та Служби безпеки України[1] здійснюється на підставі таких облікових документів: 

- статистична картка на виявлений злочин (форма 1);

- статистична картка про на­слідки розслідування злочину (форма 1.1);

- статистична картка про результати відшкодування матеріальних збитків та вилучення предметів злочинної діяльності (форма 1.2);

- статистична картка на особу, яка вчинила злочин (фор­ма 2);

- статистична картка про рух кримінальної справи (фор­ма 3);

- статистична картка на злочин, за вчинення якого особі пред'явлено обвинувачення (форма 4);

- єдиний журнал обліку злочинів, кримінальних справ і осіб, які вчинили злочини.

  Система показників у перелічених обліково-реєстраційних документах побудована на кримінально-правовій основі і спрямована на зміцнення законності при здійсненні обліку злочинів та їх розкриття.

Забороняється вносити в зазначені документи первинного обліку будь-які доповнення та зміни, оскільки вони єдині для всіх органів прокуратури та правоохоронних органів і можуть змінюватися і доповнюватися тільки за узгодженням з Генеральною прокуратурою України.

При заповненні документів первинного обліку (статистич­них карток, журналів, довідок) належить керуватися прави­лами реєстрації і обліку злочинів та осіб, які їх вчинили, ви­кладеними в Інструкції про єдиний облік злочинів та поло­женнями, які вказані в даній Інструкції.

2. На кожний злочин, особу, яка його вчинила, кримі­нальну справу, що підлягають обліку, прокурор, слідчий прокуратури або правоохоронних органів[2], а також працівник органу дізнання, які винесли постанову про порушення кримінальної справи чи інший про­цесуальний документ про прийняте рішення по суті, скла­дають документи первинного обліку за формами 1, 1.1, 1.2, 2, 3, 4 та особисто їх підписують.

Тільки у випадках, коли справа порушена судом з направ­ленням її для провадження досудового слідства або діз­нання, а також, коли справа надійшла з Служби безпеки України, підрозділів податкової міліції, військової прокуратури або навпаки для подальшого розсліду­вання, картку на виявлений злочин форми 1 заповнює і подає слідчий або працівник органу дізнання, який прийняв справу до свого провадження.

Статистичні картки заповнюються негайно після прийнят­тя рішення по вчиненому злочину та особі, яка його вчинила відповідно до чинного законодавства.

 Заповнені і підписані слідчим (працівником дізнання) картки підписуються також прокурором або його заступни­ком і тільки після цього можуть передаватися в прокуратурі працівнику правоохоронного органу, на якого покладена обліково-реєстраційна та статистична робота[3].

Слідчі після заповнення карток разом з кримінальною справою подають їх прокурору.

Працівник дізнання після заповнення і підпису карток по­дає їх начальнику правоохоронного органу для заповнення ним свого розділу, перевірки достовірності та повноти відоб­раження в них відповідних відомостей і підписання, а потім разом з кримінальною справою подає їх прокурору.

Документи первинного обліку, складені слідчим, перевірки і підписання начальником правоохоронного органу не потре­бують. Він заповнює і підписує тільки свій розділ цих облікових документів.

Картки, заповнені прокурором, підписуються тільки про­курором.

Слідчі та працівники дізнання  продовж  доби піс­ля прийняття рішення про злочин, особу, яка його вчинила, чи рішення по кримінальній справі повинні представити прокурору для підписання картки первинного обліку разом з кримінальною справою та копіями процесуальних доку­ментів відповідно до чинного законодавства.

Прокурори підписують картки після перевірки відповідності їх матеріалам кримінальних справ і при наявності по­даних до прокуратури, передбачених законом, копій проце­суальних документів. Якщо картки подаються без цих доку­ментів, прокурори зобов'язані вжити заходи для усунення порушень закону. При підписанні карток про­курори повинні перевірити відповідність даних у картках ма­теріалам кримінальної справи.

Підписані прокурором картки негайно передаються в про­куратурі безпосередньо працівнику з обліково – реєстраційної роботи.

Працівник з обліково-статистичної роботи зобов'яза­ний перевірити в картках правильність дублювання відомос­тей відповідних пунктів цифровими індексами, які розміщені в графоклітках з правого боку карток та правильність запов­нення даних, які відмічаються в картках за довідниками, зробити відповідні відмітки в документах первинного обліку. Протягом 24-х годин з моменту одержання карток у прокуратурі працівник з обліково-статистичної роботи повинен зробити в єдиному жур­налі обліку злочинів, кримінальних справ і осіб, які вчинили злочини[4], необхідні записи і направити облікові документи безпосередньо до обліково-реєстраційного підроз­ділу.

Обліково-реєстраційні підрозділи зобов'язані негайно вра­хувати всі надіслані і підписані прокурором документи пер­винного обліку і не мають права відкладати постановку на облік або виключати їх з обліку. У разі відсутності підпису прокурора або його заступника чи неможливості врахувати картку в зв'язку з неналежним її оформленням вона повертається для дооформлення через відповідного прокурора, з за­безпеченням контролю за її поверненням. В обліково-реєстраційних підрозділах повинен бути запроваджений облік карток повернутих для дооформлення. Відмінити облік карток може тільки про­курор, який їх підписав або прокурор вищого рівня.

3. Усі вміщені в документах первинного обліку інфор­маційні показники і уточнюючі їх додаткові дані необхідні для реєстрації, обліку злочинів і осіб, які їх вчинили, а та­кож для подальшого складання статистичної звітності правоохоронними органами про злочинність і заходів боротьби з нею, є пронумерованими.

У пронумерованих пунктах карток необхідні відомості або вписуються, або підкреслюються, а в розміщених з правого боку графоклітках, там, де це необхідно, дублюються цифро­вими індексами.

4. Статистичні картки залежно від форми склада­ються з розділів: форми 1 з 2-х, форми 1.1 з 3-х, форми 1.2 з 2-х, фор­ми 2 з 3-х, форми 3 з 2-х, форми 4 з 3-х розділів.

Розділ 1 усіх карток заповнюється у відповідних пунктах працівником з обліково-статистичної роботи правоохоронного органу і працівником обліково-реєстра­ційного підрозділу.

Пункти 1, 2 і розділ 2 усіх карток за­повнюються прокурорами, слідчими або працівниками діз­нання на підставі фактичних даних, які містяться у кримі­нальній справі.

Розділ 3 карток форми 1.1, 2, 4, у тому числі і у справах органів прокуратури, заповнюється начальником правоохоронного органу на підставі необхідної інформації про конкретний злочин, яка знаходиться в його розпорядженні.

У розділі 2 статистичних карток пункти, які відмічаються за довідниками також заповнюються особою, яка веде розслі­дування справи або вирішила матеріал.

У картках форм 1.1, 2 передбачені пункти, в які вносяться дані про військовослужбовців, оскільки кри­мінальні справи по обвинуваченню осіб у вчиненні за участю військовослужбовця за межами військової частини одного або кількох злочинів, що не є військовими, розслідуються за під­слідністю територіальними слідчими органами[5].

Кожний розділ обліково-реєстраційних документів підпи­сується особою, яка його заповнила.

Порядок відображення в обліково-реєстраційних доку­ментах необхідних шифрів і цифрових індексів встановлюєть­ся у типовій програмі математичного забезпечення їх об­робки.

5. При заповненні документів первинного обліку відпо­віді на поставлені питання повинні точно відповідати наяв­ним матеріалам і ясно відображати суть справи. Дописування і виправлення в картках здійснюються особами, які їх під­писали.

Необхідні записи в них повинні виконуватись ручкою, роз­бірливо і без скорочень. При цьому прізвище, ім'я та по бать­кові особи, яка вчинила злочин, записуються друкованими лі­терами.

Прізвища осіб, які підписали документи первинного облі­ку, повинні вказуватись повністю і чітко.

6. Для здійснення належного нагляду за достовірністю облі­ку злочинів і своєчасним поданням документів первинного обліку у всіх органах прокуратури повинен бути заведений журнал обліку статистичних карток, підписаних прокуро­ром. До журналу необхідно вносити такі дані: дата пору­шення справи, у т.ч. відповідно до ст. 430 КПК України, номер справи, прізвище слідчого чи особи, яка прова­дила дізнання, дата надходження картки від слідчого (дізнавача) і дата передачі картки працівнику з обліково-статистичної роботи під підпис[6].

Працівник з обліково-статистичної роботи правоохоронного органу одержує в канцеляріях прокуратур усі картки (слідчих прокуратури, слідчих і працівників діз­нання) підписаних прокурором, під підпис у вказаному журналі.

Після одержання в прокуратурі документів первинного обліку працівник з обліково-статистичної роботи заповнює в них необхідні позначки у розділі 1, на підставі карток ро­бить усі необхідні записи в журналі обліку злочинів і протя­гом 24 годин направляє їх безпосередньо до обліково-реєстраційного підрозділу.

При цьому, якщо правоохоронний орган зна­ходиться у тому ж самому місті, де і обліково-реєстраційний підрозділ, документи первинного обліку здаються працівни­ком з обліково-статистичної роботи органу осо­бисто до обліково-реєстраційного підрозділу під підпис у реєстрі, у якому вказується: назва картки, номер справи та дата одержання карток.

Якщо правоохоронний орган і обліково-реєст­раційний підрозділ знаходяться в різних населених пунктах, документи первинного обліку можуть направлятися працівником з обліково-статистичної роботи органу на­чальнику обліково-реєстраційного підрозділу поштою із су­провідним листом, в якому вказуються ті ж реквізити, що в реєстрі.

Реєстри і копії супровідних листів зберігаються у діло­водстві працівника з обліково-статистичної роботи.

7. Документи первинного обліку підлягають зберіганню в обліково-реєстраційних підрозділах упродовж одного року після складання на їх підставі статистичної звітності про злочини і осіб, які вчини­ли злочини, при умові, що по справах, які на­правлені до суду, в обліково-ре­єстраційний підрозділ надійшла із суду довідка про наслідки розгляду кримінальної справи судом (форма 6) та по закритих кримінальних справах, при їх наявності в архівах інформаційних підрозділів.

Документи первинного обліку про злочини, по яких справи зупинені за пунктами 1, 3 ст. 206 КПК не зни­щуються, а зберігаються у спеціальній картотеці обліково-ре­єстраційного підрозділу до розкриття злочину або закриття справи на підставі, що виключає кваліфікацію діяння як злочину.

ДОВІДНИК 1

ДОВІДНИК 2

ДОВІДНИК 4

ДОВІДНИК 5

Предмет посягання

(до картки форми 1 рядок 19 і форми 2 рядок 35)

Транспортні засоби:

автомобіль: легковий державний 01, легковий приватний 02, вантажний державний 03, вантажний приватний 04, автобус державний 05, автобус приватний 06, мотоцикл 07, мопед 08, велосипед 09, трактор 10, комбайн 11, інші транспортні засоби 12;

деталі автомашин: лобове скло 13, колеса 14, авторадіоапаратура 15, акумулятор 16, інші запчастини (17), номерні знаки (18);

Гроші, цінні папери, фінансово-платіжні документи: гроші 19, валюта (іноземна) 20, акції 21, авізо 22, кредитні картки 23,чекові книжки 24, вексель 25, облігації 26, чеки 27, сертифікати 28, лотерейні квитки 29, інші 30;

Документи:  паспорт 31, посвідчення особи 32, інші 33;

Коштовне каміння: алмази 34, діаманти 35, інше коштовне каміння 36;

Коштовні метали: золото 37, срібло 38, інші коштовні метали 39;

Вироби: із золота 40, із срібла 41;

Метали: кольорові 42, рідкоземельні 43, чорні 44, металопрокат 45;

Радіоактивні матеріали 46;

Паливно-мастильні матеріали: бензин 47, мазут 48, керосин 49, солярка 50, газ 51, нафта 52, вугілля 53, інші 54;

Електроенергія 55;

Нерухомість: гараж 56, дача 57, земельна ділянка 58, квартира 59, приватний бу­динок 60, інша нерухомість 61;.

Антикваріат 62, ікона 63, церковна оздоблення 64, колекції (ордена, медалі, монети) 65, картини 66, витвір мистецтва 67, інші культурні цінності 68;

Зброя: вогнепальна нарізна 69, вогнепальна гладкоствольна 70, пневматична 71, газова 72, холодна 73, боєприпаси 74, вибухові речовини 75, інша зброя 76.

Наркотичні засоби та психотропні речовини 77, прекурсори 78;

Обладнання різноманітне 79,прилади 80, лічильники 81, інструменти 82, музичні інструменти 83;

Промтовари 84, одяг 85, взуття 86, хутряні вироби 87, галантерейні вироби 88, парфумерія 89, тканини 90;

Оргтехніка 91, комп’ютерне обладнання 92, побутова техніка 93,

холодильник 94, годинник 95, господарчі товари 96, фотокінотовари 97;

Кабельно-провідникова продукція 98;

Телевідеорадіоапаратура: відеокамера 99, відеомагнітофон 100,

магнітофон 101, радіотовари 102, радіостанції 103, те­левізор 104, телефон 105;

Спортінвентар 106, меблі 107, спальне обладнання 108;

   Ліс і лісоматеріали 109, будматеріали 110, сировина 111;

     Продтовари, продукти 112, винно-горілчані 113, тютюнові 114;

    Сільськогосподарська  продукція 115, у т.ч. зерно 116, худоба 117, птиця 118;

    Інші: каса 119, сейф 120, гаманець 121, валіза 122, сумка 123;

Вантажі: що транспортуються: залізницею 124, автомагістралями 125,

 повітряним 126, річковим 127, морським 128 транспортом;

Підакцизні товари 129, марки акцизного збору 130, контрольні марки 131.

 

 

ДОВІДНИК 6

Національність

(до картки форми 1 рядок 36, форми 4 рядок 13 і форми 2 рядок 12)

100 абазіни 009 молдовани
016 абхази 047 мордва
021 аварці 081 нанайці
150 австрійці 164 народи Індії та Пакистану
022 агули 082 нганасани
055 адигейці 083 негидальці
007 азербайджанці 974 ненці
151 албанці 171 німці
078 алеути 084 німчи
056 алтайці 027 ногайці
152 народи Америки 085 ороки
153 англійці 086 орочі

154 араби

048 осетини

155 ассирійці

172 перси

156 афганці

173 поляки

017 балкарці

174 румуни

018 бапікіри

001 росіяни

003 білоруси

028 рутульці

157 белуджі

087 саамі

158 болгари

088 селькупи

019 буряти

175 серби

101 вепси

176 словаки

013 вірмени

029 табасарани

160 в'єтнамці

012 таджики

102 гагаузи

063 талиші

161 голанці

049 татари

162 греки

109 татари кримські

006 грузини

110 тати

023 даргинці

089 тофари

071 долгани

050 тувинці

163 донгани

177 турки

057 євреї

014 туркмени

103 євреї горські

159 угорці

104 євреї грузинські

112 удіни

105 євреї середньоазіатські

051 удмурти

106 іжорці

090 удегейці

040 інгуші

178 уйгури

165 іспанці

004 узбеки

166 італійці

002 українці

079 ітельмени

091 ульчі

047 кабардинці

179 фіни

005 казахи

180 французи

042 калмики

059 хакаси

107 караїми

181 халха-монголи

043 каракалпаки

075 ханти

058 карачаївці

182 хорвати

944 карели

030 цахури

080 кети

113 цигани

011 киргизи

060 черкеси

167 китайці

183 чехи

045 комі

052 чеченці


061 комі-пермяки

092 чуванці

168 корейці

053 чуваші

072 коряки

076 чукчі

108 кримчаки

114 шорці

169 кубинці

077 евенки

024 кумики

093 евени

170 курди

094 енці

025 лакці

095 ескімоси

010 латиші

015 естонці

026 лезгини

096 юкаїри

065 ліви

054 якути

008 литовці

184 японці

073 манси

199 інші національності

046 марійці

 

ДОВІДНИК 7

Країна проживання

(до картки форми 1 рядок 37, форми 1.1 рядок 15 і форми 2 рядок 13)

 

021

Австралія

117

Ботсвана

222

Гренландія

025

Австрія

121

Бразилія

225

Греція

029

Азербайджан

125

Бруней

229

Грузія

033

Албанія

129

Буркіна-Фасо

230

Гуам

037

Алжир

133

Бурунді

233

Данія

038

Америк. Самоа

137

Бутан

237

Джибуті

039

Ангилья (Брит)

141

Вануату

241

Доменіка

041

Ангола

145

Ватикан

245

Доменіканська Р.

045

Андорра

149

Велика Британія

246

Еквадор

049

Антигуа і Барбуда

157

Венесуела

247

Екваторіальна Гвінея

053

Антильські Острови

165

В'єтнам

248

Еритрія

057

Аоминь (Макао)

166

Віргінські Острови (Брит)

249

Естонія

065

Аргентина

167

Віргінські Острови (США)

250

Ефіопія

067

Аруба

168

Вірменія

251

Єгипет

069

Афганістан

169

Габон

252

Ємен

076

Багамські Острови

173

Гаїті

255

Заїр

077

Бангладеш

177

Гайана

256

Замбія

081

Барбадос

181

Гамбія

261

Західна Сахара

085

Бахрейн

185

Гана

265

Західне Самоа

089

Білорусь

189

Гваделупа

269

Зімбабве

093

Беліз

193

Гватемала

273

Ізраїль

097

Бельгія

197

Гвіана

274

Індія

101

Бенін

201

Гвінея

281

Індонезія

102

Бермудські Острови

205

Гвінея-Бісау

282

Ірак

105

Болгарія

213

Гібралтар

283

Іран

109

Болівія

217

Гондурас

297

Ірландія

113

Боснія і Герцеговина

221

Гренада

298

Ісландія

 

305

Іспанія

489

Монако

642

Сеута і Мелілья

 
 

309

Італія

493

Монголія

645

Сінгапур

 
 

315

Йорданія

494

Монтсеррат

649

Сирія

 
 

317

Кабо-Верде

497

М'янма

652

Словаччина

 
 

321

Казахстан

501

Намібія

653

Словенія

 
 

322

Кайман Острови

505

Науру

657

США

 
 

325

Камбоджа

509

Непал

661

Соломонові Острови

 
 

329

Камерун

513

Нігер

665

Сомалі

 
 

333

Канада

517

Нігерія

669

Судан

 
 

337

Катар

521

Нідерланди

673 676

Суринам

Східний Тімор

 
 

341

Кенія

525

Нікарагуа

677

Сьєрра-Леоне

 
 

345

Кіпр

526

Німеччина

681

Сянган (Гонконг)

 
 

349

Китай

527

Ніус

685

Таджикистан

 
 

353

Кірибаті

529

Нова Зеландія

689

Таїланд

 
 

357

Киргизтан

533

Нова Каледонія

693

Тайвань

 
 

365

Колумбія

537

Норвегія

697

Танзанія

 
 

369

Коморські Острови

538

Норфолк

699

Теркс і Кайокс острови

 
 

373

Конго

541

Об'єд. Араб. Емірати

701

Того

 
 

377

Корея Південна

542

Оман

702

Токелау

 
 

378

Корея Північна

549

Пакистан

705

Тонга

 
 

381

Коста-Ріка

550

Палау

709

Тринідад і Тобаго

 
 

385

Кот-д’Івуар

553

Палестина

713

Тувалу

 
 

389

Куба

557

Панама

717

Туніс

 
 

393

Кувейт

561

Папуа-Нова Гвінея

721

Туркменистан

 
 

394

Кука Острови

565

Парагвай

725

Туреччина

 
 

397

Лаос

569

Перу

729

Уганда

 
 

401

Латвія

570

Південна Африка

730

Угорщина

 
 

405

Лесото

571

Півн.Маріан. Острови

733

Узбекистан

 
 

406

Литва

572

Піткерн

737

Україна

 
 

409

Ліберія

573

Польща

739

Уолліс і Футина

 
 

413

Ліван

577

Португалія

741

Уругвай

 
 

417

Лівія

581

Пуерто-Ріко

743

Фарерські острови

 
 

425

Ліхтенштейн

582

Різдва Острів

744

Федер. Штати Мікронезії

 
 

429

Люксембург

585

Реюньйон

745

Фіджі

 
 

433

Маврикій

589

Росія

749

Філіппіни

 
 

437

Мавританія

593

Руанда

753

Фінляндія

 
 

441

Мадагаскар

597

Румунія

755

Фолклен-і (Мальвін-і) о-ви

 
 

442

Майотта

601

Сальвадор

757

Франція

 
 

445

Македонія

602

Самоа

761

Хорватія

 
 

449

Малаві

605

Сан-Марино

765

Центральна Африкан. Р.

 
 

453

Малайзія

609

Сан-Томе і Принсіпі

769 

 Чад

 
 

457

Малі

613

Саудівська Аравія

770

Чехія

 
 

461

Мальдіви

617

Свазіленд

781

Чилі

 
 

465

Мальта

621

Сейшельські Острови

783

Чорногорія

 
 

469

Марокко

625

Сенегал

785

Швейцарія

 
 

473

Мартініка

626

Сент-П’єр і Микелон

789

Швеція

 
 

474

Маршалові Острови

629

Ст-Вінсент і Гренадіни

793  

Шрі-Ланка

 
 

477

Мексика

630

Сент-Гелен

813

Югославія

 
 

479

Мідвей Острови

633

Сент-Кіст і Невіс

821

Ямайка

 
 

481

Мозамбік

637

Сент-Люсія

825

Японія

 
 

485

Молдова

641

Сербія

829

Інші

 
                         

ДОВІДНИК 8

 

ДОВІДНИК 9

Статті 194, 195, 252, 259, 277, 347, 352, 360, 378, 399, 411 КК :

47. Шляхом підпалу

48. Шляхом вибуху

Ст. 296 КК :

49. У квартирах, гуртожитках

    Ст. 304 КК:

    50. У злочинну діяльність

    51. Пияцтво

    52. У заняття жебрацтвом

    53. Азартними іграми

     Ст. 358 КК:

       54. Паспортів та посвідчень особи

    55. Посвідчення водія

    Ст. 263 ч.1 КК:

    56. Вогнепальна зброя

    57. Боєприпаси

    58. Вибухові речовини

    59. Вибухові пристрої

    Статті 307, 311, 321 КК:

    60.Промислового виробництва

    61. Виготовлення, придбання, зберігання

       62. Перевезення, пересилання

    63. Збут

    Статті 308, 312, 313 КК:

64. Із складів, баз, аптек, лікувальних закладів

65. З хімічно-фармацевтичних підприємств

66. З державних посівів наркотичних культур і місць їх переробки

Ст. 317 КК:

67. Для незаконного вживання

68. Виробництва чи виготовлення

69. Надання приміщення

Статті 216, 318 КК:

70. Виготовлення

71. Підроблення

72. Використання

73. Збут

Ст. 204 КК:

74. Виготовлення

75. Зберігання

76. Збут

77. Транспортування

Ст. 209 КК:

78. Для здійснення підприємницької або іншої господарської діяльності

79. Для створення організованих груп в Україні чи за її межами

Ст. 212 КК:

80. Податок на прибуток

81. Податок на додану вартість (ПДВ)

82. Акцизний збір

83. Інші податки і платежі

ДОВІДНИК 10

Коштовні метали в грамах

01 золота

02 срібла

03 платини

04 металів платинової групи

05 у виробах та ломі золота

06 у виробах та ломі срібла

07 у виробах та ломі платини

08 у виробах та ломі металів платинової групи

Коштовні метали в каратах

11 алмазів

12 діамантів

13 сапфірів

14 смарагдів

15 рубінів

16 олександритів

17 перлів

18. необроблених дорогоцінних каменів

Наркотичні засоби в грамах

Бупренорфін

66 Канабіс

67 Канабісу смола (гашиш, анаша)

68 Канабісу олія, настойки та екстракти

69 Канабісу верхівки рослин з квітками чи плодами, за винятком дозрілого насіння,

з яких не була виділена смола

70 Марихуана: висушена, невисушена

71 Героїн

72 Етилморфіну гідрохлорид (діонін)

73 Кодеін (основа та солі)

74 Кокаін (основа та солі)

75 Метадон

76 Меткатинон (ефедрон)

77 Морфін (основа та солі)

78 Макова солома, концентрат з макової соломи

79 Макова солома висушена (будь –яким способом)

80 Макова солома невисушена

81 Опій екстракційний (речовини, концентрат, що отримують з макової соломи

способом екстракції)

82 Омнопон

83 Опій

84 Опій (сік снодійного маку, що згорнувся)

85 Опій ацетильований (речовина, що містить складні ефіри наркотичних компонентів опію)

86 Піритрамід (дипідолор)

87 Тримеперидин (промедол)

88 Фентаніл

Прекурсори в кілограмах

183 Антранілова кислота

184 Ангідрид оцтової кислоти

185 N-ацетилантранілова кислота

186 Ергометрин

187 Ерготамін

188 Ефедрин

189 Ізосафрол

190 Калію перманганат

191 Лізергінова кислота

192 Норефедрин (Фенілпропаноламін, ФПА)

193 Піперидин

194 Піперональ

195 Псевдоефедрин

196 Сафрол

197 Фенілоцтова кислота

Прекурсори в літрах

198 Ацетон

199 Етиловий ефір

200 3,4 –метилендіоксифеніл-2-пропанон

201 Метилетилкетон

202 Сірчана кислота

203 Соляна кислота

204 Толуол

205 Фенілацетон

206 Розчинники, що містять не менш, як 10% ацетону, етилового ефіру,

метилетил-кетону та толуолу

ДОВІДНИК 11

                       Міністерства, державні комітети та інші організації

(до картки форми 1 рядок 27, картки форми 2 рядка 20)

 

01024 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ДЕРЖКОМЕНЕРГОЗБЕ-РЕЖЕННЯ УКРАЇНИ
01064 МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ МІНАГРОПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
01074 МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ  
01084 МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ МОН УКРАЇНИ
01094 МІНІСТЕРСТВО ПАЛИВА ТА ЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ МІНПАЛИВЕНЕРГО УКРАЇНИ
01104 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ, ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ  
01114 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ УКРАЇНИ  
01124 ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ДЕРЖНАФТОГАЗПРОМ
01944 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ УКРАЇНИ ДЕРЖКОМЗВ'ЯЗКУ УКРАЇНИ
02774 ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ  
02784 ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ  
02894 УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ  
03824 ЦЕНТРАЛЬНА СПІЛКА СПОЖИВЧИХ ТОВАРИСТВ УКРАЇНИ УКООПСПІЛКА
04084 МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ MІHOБOPOHИ УKPAЇHИ
04134 МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА У СПРАВАХ ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВІД НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ МНС
04664 ФЕДЕРАЦІЯ ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК УКРАЇНИ ФПС УКРАЇНИ
04734 ОРЕНДНІ ПІДПРИЄМСТВА І ОРГАНІЗАЦІЇ ОРЕНДАРІВ, СТВОРЕНІ НА БАЗІ ДЕРЖАВНИИХ ПІДПРИЄМСТВ  
05054 НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ HБУ
05304 ВИЩИЙ АРБІТРАЖНИЙ СУД УКРАЇНИ  
05364 ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ ГЕНПРОКУРАТУРА
05374 НАЦІОНАЛЬНЕ БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ УКРАЇНИ  
05384 ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ  
06544 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ДЕРЖПРОМПОЛІТИ-КИ УКРАЇНИ
06894 ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ДЕРЖМИТСЛУЖБА
07054 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЕРЖПІДПРИЄМНИЦ-ТВО УКРАЇНИ
07064 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ ДЕРЖКОМЛІСГОСП УКРАЇНИ
07074 МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ MІHПPAЦІ УKPAЇHИ
07084 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ БУДІВНИЦТВА, АРХІТЕКТУРИ ТА ЖИТЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ДЕРЖБУД УКРАЇНИ
07094 МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ МІНКУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
07124 МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ MЗC УKPAЇHИ
07184 МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ МОЗ УKPAЇHИ
07214 МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ MІHTPAHC УKPAЇHИ
07284 МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ MІHФІH УKPAЇHИ
07294 МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ MІHЮCT УKPAЇHИ
07314 ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ ДПАУ
07324 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ АРХІВІВ УКРАЇНИ ДЕРЖКОМAPXІB УKPAЇHИ
07334 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ УКРАЇНИ  
07434 ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ  
07544 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ У СПРАВАХ РЕЛІГІЙ  
07734 КООПЕРАТИВИ УКРАЇНИ  
07744 КОЛЕКТИВНІ ПІДПРИЄМСТВА, ЗАСНОВАНІ НА ВЛАСНОСТІ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ  
07774 ПІДПРИЄМСТВА УКРАЇНИ, ЗАСНОВАНІ ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ  
07804 ХОЛДИНГОВІ КОМПАНІЇ  
08094 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ВОДНОМУ ГОСПОДАРСТВУ  
08164 УКРАЇНСЬКА КООПЕРАТИВНО-ДЕРЖАВНА КОРПОРАЦІЯ ПО АГРОПРОМИСЛОВОМУ БУДІВНИЦТВУ "УКРАГРОПРОМБУД" УKPAГPOПPOMБУД
08174 ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ У СПРАВАХ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА МІГРАЦІЇ ДЕРЖНАЦМІГРАЦІЇ
08184 МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ MІHEKOHOMІKИ УKPAЇHИ
08194 ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРДЕРЖРИБГОСП
08354 МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ MBC УKPAІHИ
08474 НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ОРАНТА" НАСК "ОРАНТА"
08604 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ ДEPЖKOMЗEM УKPAЇHИ
08684 ДЕРЖАВНИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ  
08774 ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ  
08784 ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ ДЕРЖМАЙНО УКРАЇНИ
08954 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ ДЕРЖКОМСТАТ УКРАЇНИ
73094 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ У СПРАВАХ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ ДЕРЖКОМКОРДОН УКРАЇНИ
73104 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ  
75034 СПІЛКА ОРЕНДАРІВ І ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ САПУ
99944 ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНИХ СЕКРЕТІВ ТА ТЕХНІЧНОГО ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ ДЕРЖКОМСЕКРЕТІВ УКРАЇНИ

 

 Відділ статистики Генеральної прокуратури України

 УОІ МВС України                                 

 Архівно-облікова служба СБ України                   

 Податкова міліція ДПА України  

 Військова прокуратура

З М І С Т

    Стор.
I. Загальні положення 1
II. Порядок заповнення та подання статистичної картки на виявлений злочин (форма 1)   5
III. Порядок заповнення та подання статистичної картки на злочин, за вчинення якого особі пред’явлено обвинувачення (форма 4)   8
IV. Порядок заповнення та подання статистичної картки про наслідки розслідування злочину (форма 1.1)   9
V. Порядок заповнення та подання статистичної картки про результати відшкодування матеріальних збитків та вилучення предметів злочинної діяльності (форма 1.2)   10
VI. Порядок заповнення та подання статистичної картки на особу, яка вчинила злочин (форма 2)   11
VII. Порядок заповнення та подання статистичної картки про рух кримінальної справи (форма 3)   12
VIII. Порядок заповнення довідки про наслідки розгляду кримінальної справи судом (форма 6)   13
IX. Порядок ведення єдиних журналів обліку злочинів, кримінальних справ і осіб, які вчинили злочини   14
X. Особливості заповнення документів первинного обліку для оброблення їх на ЕОМ   16
ХІ. Довідники для заповнення документів первинного обліку злочинів і осіб, які їх вчинили форм 1,1.1, 1.2, 2,4   16
Дов. 1 Перелік підрозділів, які попередили, виявили злочин 16
Дов. 2 Повідомлення негласного апарату, який сприяв розкриттю злочинів 17
Дов. 3  Види економічної діяльності, де вчинено злочин 17
Дов. 4 Знаряддя і засоби вчинення злочину 60
Дов. 5 Предмет посягання 61
Дов. 6 Національність 62
Дов. 7 Країна проживання 64
Дов. 8 Рід занять, службове становище 65
Дов. 9 Додаткові відмітки щодо кваліфікації 66
Дов.10 Про вилучення предметів злочинної діяльності 68
Дов.11 Міністерства, державні комітети та інші організації 73

 

 


[1] Далі органи внутрішніх справ, податкової міліції та Служби безпеки України будуть іменуватися “правоохоронні органи”, якщо інше не обумовлене в тексті

[2] Далі слідчі прокуратури і правоохоронних органів будуть іменуватися “слідчі”, якщо інше не обумовлене в тексті.

[3] Далі – працівник з обліково – статистичної роботи.

[4] Далі — журнал обліку злочинів

[5] Див. наказ Генпрокурора України від 5 серпня 1994 року № 16 «Про підслідність кримінальних справ  військовим прокурорам».

[6] Вказівка Генпрокуратури України від 30 вересня 1992 року № 11-40.

 

[7] Див. пункт 12 Інструкції про єдиний облік злочинів.

 


Наказ Генеральної прокуратури України

      Служби безпеки України


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 220; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.607 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь