Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Контроль рівня знань за обов’язковими видами завдань
1. Контроль за рівнем засвоєння знань, систематичністю роботи та активністю студентів здійснюється шляхом: а) усного опитування студентів на семінарських заняттях; б) обговорення проблемних питань з теми занять, підготовлених студентами у процесі самостійного вивчення робіт українських і зарубіжних економістів, опублікованих у різних підручниках, періодичних і монографічних виданнях; в) перевірка рефератів, підготовлених студентами і презентованих ними на семінарських заняттях; г) експрес-контроль знань студентів.
Критерії оцінки знань студентів: Оцінка за рівень знань, систематичну роботу та активність студентів протягом семестру не може перевищувати 30 балів. При цьому активність включає не тільки відвідування занять, а й участь у дискусіях на цих заняттях. Активність та рівень знань при обговоренні питань семінарів і проблемних питань, а також виконання завдань для самостійного опрацювання і їх презентація оцінюються на 5, 4, 3, 0 балів.
Критерії оцінювання поточного контролю знань роботи студентів з дисципліни «Гроші та кредит»
Виходячи з максимальної кількості балів за поточний контроль (30) і реальної кількості семінарських занять, студент може отримати на одному занятті максимальну кількість балів 5.
Оцінювання рівня знань за темою семінарського заняття здійснюється таким чином:
5 балів отримують студенти, які: - в процесі усного опитування дали розгорнуту, вичерпну та правильну відповідь на питання за темою семінарського заняття; - в процесі проведення оперативного письмового контролю надали розгорнутий, вичерпний виклад змісту даної у питанні проблеми; - в процесі дискусії проявили високу активність, вірно визначили, повно та ретельно обґрунтували шляхи розв’язання проблемного питання; - на високому рівні презентували реферат, огляд літературних джерел з визначеної проблеми з використанням Power Point, дали вичерпну відповідь на поставлені питання; - в процесі експрес-опитування дали правильні відповіді на всі поставлені питання.
4 бали отримують студенти, які : - в процесі усного опитування в цілому вірно розкрили зміст питання, але окремі положення питання висвітлені не повно; - в процесі проведення оперативного письмового контролю в цілому вірно розкрили зміст питання, але окремі положення питання висвітлені не повно; - в процесі дискусії проявили високу активність, запропонували вірні варіанти вирішення проблеми, але не в повній мірі надали обґрунтування шляхів розв’язання проблемного питання; - на високому рівні презентували реферат, огляд літературних джерел з визначеної проблеми, але на окремі питання не змогли дати вичерпну відповідь; - в процесі експрес-опитування дали правильні відповіді на 80 % поставлених питань.
3 бали отримують студенти, які: - в процесі усного опитування відповідали на питання поверхово, окремі положення питання трактували не вірно; - в процесі проведення оперативного письмового контролю поверхово розкрили зміст питання, окремі положення питання трактували не вірно; - приймали участь у дискусії, але не всі запропоновані ними варіанти вирішення проблеми були вірними та доцільними; - при презентації реферату, огляду літературних джерел з визначеної проблеми, не змогли надати вірні відповіді на більшість поставлених питань; - в процесі експрес-опитування дали правильні відповіді на 50 % поставлених питань.
0 балів отримують студенти, які: - в процесі усного опитування дали примітивну відповідь на поставлене питання і не розкрили зміст питання, а також, не дали правильну відповідь на додаткове питання; - в процесі проведення оперативного письмового контролю відповідь на питання була не вірною; - в процесі дискусії при обговорені проблемних питань були пасивними та не дали власний варіант вирішення проблеми; - в процесі експрес-опитування дали правильні відповіді менш ніж на 50 % поставлених питань; - відмовились відповідати на поставлене питання та не з'явилися на заняття.
2. Контроль за якістю виконання двох модульних завдань: Курс поділяється на два модулі: а) “Гроші та грошові системи” (теми 1–7); б) “Кредит і банки” (теми 8–13).
Протягом семестру студенти виконують два модульних завдання. Модульні завдання виконуються на семінарських заняттях після вивчення відповідної частини дисципліни, під контролем викладача-керівника семінарських занять. Тривалість виконання модульного завдання – 40 хв. Оцінювання виконаних модульних завдань здійснюється в такому порядку: Модуль містить 5 завдань. Кожне питання модульного завдання оцінюється в 0; 0, 5; 1 бали у залежності від правильності та глибини розкриття змісту (теоретичне питання) та правильності відповіді (тестове завдання). За результатами оцінки відповідей на всі питання одного модулю студент може одержати від 0 до 5 балів. При підведенні підсумків модульного контролю оцінка модульних балів переводиться за таким співвідношенням:
Результати за підсумками двох модульних робіт добавляються до балів, одержаних на семінарських заняттях, при оцінюванні поточної успішності студента. Студенти, які з поважних причин не змогли своєчасно взяти участі у модульному контролі, звертаються з заявою на ім'я декана про дозвіл їм виконати одне чи два модульні завдання до здачі іспиту. Попередньо, до розгляду деканатом, на заяві студента свою думку висловлює викладач, який проводив семінарські заняття, і завідувач кафедри.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 198; Нарушение авторского права страницы