Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


СТРУКТУРА ЗАЛІКОВОГО КРЕДИТУ КУРСУ



«БІРЖОВЕ ПРАВО»

Денна форма навчання

 

Тема

Кількість годин, відведених на:

Лекції Практичні заняття Самостійну роботу Індивідуальну роботу
Тема 1. Загальні поло-ження біржового права України 2 1 5
Тема 2. Поняття та види бірж 2 1 5
Тема 3. Правове регулю-вання діяльності товар-них бірж в Україні 2 2 5 1
Тема 4. Правове регулювання сільськогосподарського біржового ринку 2 10
Тема 5. Біржові правочини 2 1 5
Тема 6. Строкові біржові контракти (деривативи) 2 1 5 1
Тема 7. Правове регулювання клірингу і розрахунків на біржах 2 2 7
Тема 8. Правове регулювання брокерської діяльності 2 5
Тема 9. Правовий статус фондової біржі в Україні 4 2 5 1
Тема 10. Правове регулювання лістингу в Україні та ЄС 2 7
Тема 11. Правове регулювання електронного трейдингу, як однієї із форм сучасної біржової торгівлі 5
Тема 12. Правове регулювання валютного біржового ринку. 2 2 5
Всього годин 24 12 69 3

 

 

Підсумковий бал ( за 100-бальною шкалою з дисципліни «Біржове право» визначається як середньозважена величина, в залежності від питомої ваги кожної складової залікового кредиту:

 

Заліковий модуль 1 Заліковий модуль 2 Заліковий модуль 3 (ректорська контрольна робота) Заліковий модуль 4 (підсумкова оцінка за КПІЗ) Заліковий модуль 5 (екзамен) Разом
10 % 10 % 20 % 20 % 40 % 100
Тиждень 5 Тиждень 7 Тиждень 11 Тиждень 12    

 

 



РОЗДІЛ 2.

ВАРІАНТИ ЗАВДАНЬ ТА МЕТОДИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО ЇХ ВИКОНАННЯ

 

Комплексне практичне індивідуальне завдання (надалі КПІЗ) є видом позааудиторної індивідуальної роботи студента навчального чи навчально-дослідницького характеру, яке використовується в процесі вивчення програмного матеріалу навчального курсу і є окремим заліковим модулем з дисципліни.

Комплексне практичне індивідуальне завдання (надалі КПІЗ) є невід'ємною частиною навчального процесу при вивченні курсу «Біржове право».

КПІЗ є одним із засобів оволодіння навчальним матеріалом. Зміст та обсяг КПІЗ по вивченню даного курсу узгоджується з іншими видами навчальної діяльності студентів. У зв'язку з цим планування, організація і реалізація КПІЗ є одним з важливих завдань у навчанні студента.

КПІЗ забезпечується системою навчально-методичних засобів, передбачених для вивчення курсу: підручники, навчальні та методичні посібники, опорні конспекти лекцій, тощо.

Метою КПІЗ є самостійне вивчення частин(и) програмного матеріалу, систематизація, поглиблення, узагальнення, закріплення та практичне застосування знань студента з курсу «Біржове право» та розвиток навичок самостійної роботи. КПІЗ — це завершена теоретико-практична робота в межах навчальної програми курсу, яка виконується на основі знань, умінь і навичок, отриманих у процесі лекційних, семінарських та практичних занять, охоплює декілька тем або зміст навчального курсу «Біржове право» в цілому.

Для того щоб виконання КПІЗ було ефективним, студенту необхідно виконати ряд умов, до яких можна віднести наступні:

1. Методично правильно організувати свою роботу по виконанню КПІЗ.

2. Забезпечити виконання індивідуальних завдань з метою перетворення цього процесу в процес творчий.

3. Самоконтроль та контроль з боку викладача за ходом виконання КПІЗ та інших заходів, що заохочують студента за його якісне виконання.

Специфіка виконання КПІЗ з курсу «Біржове право» припускає інтенсивну роботу з  першоджерелами, законодавством і матеріалами судової практики, джерелами Інтернет), що часто не містять готових відповідей. Виконання КПІЗ припускає максимальну активізацію пізнавальної діяльності студентів, сприяє ефективному виробленню навиків   первинної обробки інформації, роботи з документами, умінь узагальнювати та інтегрувати отриману інформацію.

Навики самостійної роботи по виконанню КПІЗ слід визначати такими параметрами:

· уміння опрацьовувати джерело інформації;

· уміння узагальнювати отриману інформацію;

· використання і практичне  застосування інформації;

· самоорганізація студента на учбову, пізнавальну і творчу діяльність.

В ході виконання КПІЗ студент глибше пізнає суть навчального курсу «Біржове право», вивчає законодавство, правозастосовну практику і наукові першоджерела, шукає оптимальні способи вирішення практичних завдань і тих цілей (мети) що стоять перед практичним індивідуальним завданням.

Виконуючи цей вид індивідуальної роботи студент повинен висловлювати власне бачення на проблемні питання КПІЗ, вказувати свою думку на описувані події та сформулювати власну оцінку використовуваній літературі та законодавству, не допускаючи при цьому повторень і суперечностей. Неприпустимим є зловживання цитатами. Автор повинен їх використовувати для підтвердження власних думок і робити відповідні посилання згідно методичних правил.

Керівник курсу призначає кожному студенту відповідний варіант КПІЗ відповідно до затвердженого кафедрою переліку. КПІЗ виконується у формі робочого зошита, типова форма якого розміщується на кафедральному сайті ТНЕУ. КПІЗ видається студенту у перші два тижні навчання та виконується впродовж семестру у відповідності до встановлених графіків, дотримання яких є необхідною передумовою допуску до здачі змістових модулів.

КПІЗ повинно мати чітку логічно-обумовлену структуру та встановлену кафедрою ПРЕП форму. Обсяг КПІЗ має становити до 25 сторінок формату А4.

КПІЗ виконується кожним студентом індивідуально в письмовій і/або електронній формі відповідно до цих вказівок та пропонованого варіанту. Виконання роботи не відповідно до вказаного варіанту чи компіляція окремих положень та змісту робіт інших авторів є підставою для не зарахування її, із обов'язковим виконанням у строк, визначений викладачем.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 165; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь