Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Підготовка КПІЗ включає такі етапи:. · вивчення навчальної літератури за темою(ми) КПІЗ



· вивчення навчальної літератури за темою(ми) КПІЗ;

· складання структури (схеми) КПІЗ відповідно до розділів типового робочого зошита;

· підбір і вивчення спеціальних літературних, наукових джерел та законодавства;

· добір фактичного та статистичного матеріалу, його обробка;

· оформлення списку використаних джерел;

· консультації з викладачем;

· передання роботи викладачеві для оцінювання.

Виконанню КПІЗ має передувати глибоке вивчення рекомендованих джерел, основної та додаткової літератури, періодичних видань (газет, журналів), наукових статей, законодавчих та підзаконних актів, узагальнень судової та іншої практики, джерел Інтернет. Робота повинна мати творчий, аналітичний, критичний і самостійний характер з тим, щоб забезпечити всебічно і добре обґрунтовані висновки. У той же час не рекомендується давати однозначні відповіді без належних пояснень.

Роль викладача у виконанні студентом КПІЗ зводиться, як правило, до перевірки і оцінювання якості виконання пакету індивідуальних завдань, навиків вирішувати навчальні, практичні та інші пропоновані завдання і юридичні задачі чи тести, рівень розвитку здібностей, порівнювати різні правові елементи окремих сфер господарювання, його інститути, формувати уміння зробити доповідь або наукове повідомлення, уміння користуватися термінологією, юридичною енциклопедією тощо.

Невиконання вищенаведених вимог є підставою для повернення КПІЗ студенту на доопрацювання для уточнення окремих положень та/чи висновків. Після відповідних доробок робота може бути подана для повторної перевірки і остаточної оцінки викладача.

Виконання індивідуального завдання є обов'язковим для кожного студента, що вивчає курс «Біржове право» рівень виконання якого оцінюється за 100-бальною шкалою відповідно до вагового коефіцієнта як окремий заліковий модуль.

КПІЗ включає в себе систему як простих репродуктивних завдань, так і завдання творчого характеру по окремих темах, що входять в Програму курсу «Біржове право», які реалізуються студентами у поза аудиторний час, але під методичним і організаційним керівництвом викладача. Обсяг і види КПІЗ визначається викладачем і доводиться до відома студентів протягом двох тижнів навчання.

РОЗДІЛ 3.

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КПІЗ

 

Оцінювання КПІЗ повинно сприяти реалізації таких завдань:

· підвищення мотивації студентів до систематичного активного навчання протягом семестру та навчального року, їх переорієнтація з отримання позитивної оцінки на формування стійких знань, умінь та навичок;

· відповідність переліку, форм та змісту контрольних заходів і завдань робочій програмі курсу «Біржове право»;

· відкритість контролю, яка базується на ознайомленні студентів на початку вивчення курсу «Біржове право» з переліком, формами та змістом контрольних заходів, критеріями та порядком їх оцінювання;

· подолання елементів суб'єктивізму при оцінюванні знань, що забезпечується системою контрольних заходів із застосуванням 100-бальної шкали оцінювання, а також врахуванням усіх видів навчальної роботи студента протягом семестру;

· забезпечення належних умов для вивчення програмного матеріалу з курсу «Біржове право» і підготовки до контрольних заходів, що досягається їх чітким розмежуванням за змістом і термінами проведення;

· розширення можливостей для всебічного розкриття здібностей студентів, розвитку їх творчого мислення та підвищення ефективності навчального процесу.

 


Система оцінювання знань студентів по ви конанню КПІЗ здійснюється шляхом проведення кредитно-модульних контрольних заходів, які включають:

№ п/п Форма контролю Напрямки контролю Об’єкти контролю Результат
1. Оцінювання виконання КПІЗ Виконується кожним студентом індивідуально в письмовій і/або електронній формі відповідно до рекомендованих вказівок та пропонованого варіанту · пізнавальна діяльність студентів, їх творчість, аналітичність, критичність і самостійність; · ефективність вироблення навиків первинної обробки інформації, роботи з документами; · уміння узагальнювати та інтегрувати отриману інформацію; · робота з першоджерелами, чинним законодавством і матеріалами практики; · рівень оволодіння навичками самостійної роботи. Рівень виконання КПІЗ оцінюється за 100-бальною шкалою, а оцінка включається до залікового кредиту як окремий заліковий модуль

Завершене КПІЗ подається у роздрукованому та оформленому робочому зошиті  викладачу, який читає лекційний курс та приймає екзамен або викладачу, який проводить практичні заняття з даної дисципліни в межах зазначеного графіку.

 

Оцінка за усне опитування Оцінка за наукову статтю (доповідь) Оцінка за виконання практичного завдання Разом
40% 30% 30% 100%

 

Оцінка за КПІЗ є одним з обов¢ язкових залікових модулів  і враховується при виведенні підсумкової оцінки з навчальної дисципліни.

 


РОЗДІЛ 4.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 161; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.013 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь