Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Створення витягнутого по траєкторії елемента



Меню: Insert > Boss/Base > Sweep (Вставка > Бобишка/Основа > По траєкторії)

Панель інструментів: Features >  Swept Boss/Base (Елементи > По траєкторії)

 

Цей інструмент використовується для витягування замкнутого профілю уздовж замкнутої або розімкнутої траєкторії. Для створення витягнутого по траєкторії елемента необхідні профіль і траєкторія.

Сувій Options (Параметри) . При створенні елемента, витягнутого по траєкторії, у списку, що розкривається, Orientation/twist Турі (Орієнтація/ Тип скручування) за замовчуванням обраний параметр Follow Path (По напрямку). Якщо ви створюєте витягнутий елемент у режимі Follow Path (По напрямку), витягаючий перетин буде вирівнюватися по нормалі до траєкторії в кожній точці траєкторії.

Сувій Напрямні криві . Витягування з напрямними кривими є одним з найважливіших методів професійного моделювання. У витягнутому елементі з напрямними кривими перетин міняється відповідно до напрямної кривої при русі уздовж траєкторії витягування. Для створення такого елемента потрібен профіль, траєкторія витягування і напрямна крива.

Виділіть ескіз напрямної кривої. Виділена крива стане фіолетовою, а поруч із нею з'явиться відповідне винесення. В області побудов буде відображений попередній вид отриманого елемента. Клацніть на кнопці ОК у менеджері властивостей витягування по траєкторії.

Сувій Start/End Tangency (Почати/закінчити дотичність) використовується для завдання умов орієнтації дотичній на кінцях створюваного елемента. Список, що розкривається, Start tangency type (Тип дотичної на початку) визначає спосіб побудови дотичної на початку створюваного елемента:

Параметр None (Ні) обраний за замовчуванням і позначає створення елемента без завдання дотичної на початку.

При обраному параметрі Path Tangent (По напрямку траєкторії) дотична на початку витягаючого елемента, спрямована уздовж траєкторії витягування.

Якщо обрано параметр Direction Vector (Вектор напрямку), то початкова дотична витягаючого елемента, спрямована по віртуальному векторі, що створюється на основі обраного елемента геометрії. Для вибору вектора напрямку призначена область Direction Vector (Вектор напрямку). Для створення вектора напрямку можна вибрати прямолінійну кромку елемента, плоску поверхню або площину. Виберіть Вектор напрямку, потім натисніть на крайку, вісь або площину.

Параметр All Faces (Всі поверхні) означає, що початкова дотична витягаючого елемента, буде розташована по дотичній до суміжних граней існуючої геометрії. Вибір цього параметра можливий тільки в тому випадку, коли елемент по траєкторії прив'язаний до існуючої геометрії.

Параметри, що втримуються в списку, що розкривається, End tangency type (Тип кінцевої дотичної), точно збігаються з вищеописаними, крім параметра All faces (Всі поверхні). Єдине розходження в тому, що вони застосовуються до кінцевої дотичної витягаючого елемента.

Ви можете створювати тонкостінні витягнуті по траєкторії елементи шляхом завдання товщини стінки, використовуючи сувій Thin Feature (Тонкостінний елемент) . Параметри на цій панелі ті ж самі, що й для елементів Extruded Boss/Base (Витягнута бобишка/основа) і Revolved Boss/Base (Повернена бобишка/основа), які були описані раніше.

v Створення витягнутого по траєкторії вирізу

Меню: Insert > Cut > Sweep (Вставка > Виріз > По траєкторії)

Вирізи в моделях та елементах можна створювати по траєкторії. Для створення вирізу по траєкторії викличте команду Swept Cut (Виріз по траєкторії). Параметри вирізу збігаються з параметрами витягнутого по траєкторії елемента, розглянутого раніше.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 261; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь