Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ДЕРЖАВНОГО ЕКЗАМЕНУ З ФАХУ



Оцінка студенту за державний комплексний екзамен з фаху виставляється за національною шкалою та за шкалою ECTS. Відповідь на кожне запитання білета оцінюється окремою оцінкою «відмінно», «добре», «задовільно» чи «незадовільно». Загальна оцінка по білету підраховується як середньоарифметичне значення оцінок, отриманих з кожного блоку екзаменаційного білету та виставляється на закритому засіданні Екзаменаційної комісії шляхом відкритого голосування по кожному студенту. Студенту виставляється оцінка, за яку подано більшість голосів членів комісії. За рівної кількості голосів вирішальним є голос голови комісії.

Оцінка «відмінно» може бути поставлена лише у тому випадку, якщо жодне із запитань екзаменаційного білета не оцінено нижче оцінки «добре».

Оцінювання якості виконання екзаменаційних тестових завдань здійснюється за допомогою коефіцієнту засвоєння:

K = N / Р,

де N – правильно виконані істотні операції рішення (відповіді);

Р – загальна кількість визначених істотних операцій еталону рішення (відповіді).

Критеріями визначення оцінок на тестові завдання, при врахуванні, що один екзаменаційний білет містить 30 тестових завдань, оцінка буде наступною:

Оцінка за національною шкалою Коефіцієнт засвоєння Кількість правильних відповідей
Відмінно K > 0,9 30 – 27
Добре К = 0,8…0,9 26 – 24
Задовільно К = 0,7…0,79 23 – 21
Незадовільно K < 0,7 20 – 0

Критерії оцінювання результатів комплексного державного іспиту за фахом з врахуванням оцінок за національною шкалою та за шкалою ECTS:

 

Оцінка «Відмінно» (100 – 90 балів «А»)

Виставляється студенту, який дав правильну і повну відповідь на теоретичну частину білету та додаткові питання і впевнено продемонстрував всебічні, систематизовані, глибокі знання програмного матеріалу. Відповідь свідчить про відмінну підготовленість та уміння зв’язано та логічно викладати матеріал.

 

Оцінка «Добре» (82 – 89 балів «В»)

Виставляється студенту, який продемонстрував достатньо повне знання матеріалу, але за умови, що принципові моменти запитань були розкриті (до 15%), виявив розуміння значення отриманих знань для практичної діяльності, правильно виконав тестові завдання, але були допущені декілька помилок.

 

Оцінка «Добре» (75 – 81 балів «С»)

Виставляється студенту, що відповідаючи на білет студент допускає несуттєві неточності й не може чітко відповісти на поставлені у білеті запитання, залишаючи тим самим нерозкритим до 25% їх змісту, за умови, що допущені несуттєві помилки при відповіді на тестові завдання, які усуваються самим студентом, коли на помилки вказує екзаменатор.

 

Оцінка «Задовільно» (67 – 74 балів «D»)

Виставляється студенту за наявність у відповіді декількох суттєвих неточностей, нечіткість відповіді, та коли до 30% змісту білета залишається нерозкритим, але при цьому базові тестові завдання в основному є правильними.

 

Оцінка «Задовільно» (60 – 66 балів «Е»)

Виставляється студенту, якщо під час відповіді допущено ряд суттєвих помилок, або коли студент не розкриває до 50% змісту питань білета. На додаткові запитання екзаменатора відповідає теж в межах 45-50%. При відповіді на тестове завдання допущені помилки і порушена логіка їх розв'язання, що вплинуло на результат та правильність відповідей. Але при нагадуванні екзаменатором питань, студент самостійно згадує їх суть і швидко знаходить правильну відповідь тестового завдання.

 

Оцінка «Незадовільно» (35 – 59 балів «FX»)

Виставляється студенту, який виявив недостатній рівень теоретичних знань та не зміг дати відповідь на додаткові питання. Відповідь свідчить про незадовільний рівень підготовленості.

 

Оцінка «Незадовільно» (0 – 34 балів «F»)

Оцінка з обов’язковим повторним курсом навчання.

 

Результати комплексного державного екзамену з фаху оформляються протоколами відповідно до «Положення про порядок створення та організацію роботи Екзаменаційної комісії у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини "Україна"» і підписуються головою, членами та секретарем ЕК. Протоколи зберігаються в деканаті факультету економіки та підприємництва Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини ВНЗ «Університет "Україна"» згідно номенклатури справ.

Студентам, які з поважних причин (обов'язкове документальне підтвердження) не змогли скласти державний екзамен у визначені навчальним графіком терміни, директором інституту може бути встановлений новий термін складання екзамену, але не пізніше 30 серпня поточного року. Студент, що не склав державного екзамену відраховується з коледжу та лише після поновлення допускається до повторного складання екзамену в наступному році.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 239; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь