Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ВКАЖІТЬ «ТАК» ЧИ «НІ» (ПРАВИЛЬНО / НЕПРАВИЛЬНО)



1. До таких переваг належать: -довгочасність угод про функціонування спільних підприємств; -можливість комплексного використання зусиль партнерів для взаємодії в усіх передвиробничих, виробничих і збутових сферах; -об'єднання найбільш сильних взаємодоповнюючих елементів продуктивних сил, які належать партнерам; -забезпечення контролю з боку партнерів не тільки за виробництвом, а й за процесом реалізації продукції підприємства. (ПРАВИЛЬНО / НЕПРАВИЛЬНО)

2. На території України СП може бути створене: а) шляхом його заснування; б) внаслідок придбання іноземним інвестором частки участі (паю акцій) у діючому підприємстві без інозем­ної інвестиції; в) через придбання юридичною чи фізичною особою України частки участі у підприємстві із 100% іноземною інвестицією. (ПРАВИЛЬНО / НЕПРАВИЛЬНО)

3. Типи СП: • акціонерне товариство; • товариство з обмеженою відповідальністю; • командитне товариство; • холдинг. (ПРАВИЛЬНО / НЕПРАВИЛЬНО)

4. Другим кроком до легалізації підприємства є його державна реєстрація як суб'єкта підприємницької діяльності - юридичної особи. (ПРАВИЛЬНО / НЕПРАВИЛЬНО)

5. Не забороняється використовувати для формування статутного фонду товариства бюджетні кошти, кошти, одержані в кредит та під заставу. (ПРАВИЛЬНО / НЕПРАВИЛЬНО)

6. Статутний фонд СП є основним джерелом його діяльності і показує суму власних основних і оборотних засобів, внесених учасниками. (ПРАВИЛЬНО / НЕПРАВИЛЬНО)

 

СИТУАЦІЙНЕ ЗАВДАННЯ

1. Заповнити типовий зразок договору про створення і діяльність спільного підприємства

ДОГОВІР

Про створення і діяльність спільного підприємства

Спільне підприємство " _________________________________" створюється __________________, зареєстроване _______________________________________ у _________________________________________ за N __________, що називається далі ________________________________________________, є юридичною особою за законодавством України і ___________________________________________, що є юридичною особою за ________________________________ законодавством.

Обидві сторони спільно і кожна окремо, що називаються у подальшому Учасники, домовилися про таке.

 

Предмет діяльності і мета спільного підприємства

1.1. Предметом діяльності і метою спільного підприємства є:

1.2. Продукція спільного підприємства призначається у першу чергу для задоволення потреб країн-Учасників, а також для покривання потреб підприємства у вільно конвертованій валюті.

1.3. Після реєстрації спільного підприємства у Міністерстві фінансів України і законодавчих і фінансових органах Учасники докладуть усіх зусиль до того, щоб не більше ніж через ____________ місяців було досягнуто обсягу послуг приблизно ____________ грн., _____________ у валюті.

1.4. Учасники погоджують між собою виробничу програму і планують подальший розвиток виробництва.

1.5. Фінансова діяльність спільного підприємства буде здійснюватися на основі повного госпрозрахунку, самофінансування і самооплатності, у тому числі і у іноземній валюті, згідно з виробничими, фінансовими і іншими планами цього підприємства.

1.6. Фінансові плани підприємства складаються на кожний календарний рік. У них відображаються прибутки і видатки підприємств у карбованцях і у вільно конвертованій валюті.

 

Фірмова назва, місцезнаходження

2.1. Фірмова назва спільного підприємства:

українською мовою _______________________________________________;

англійською мовою _______________________________________________.

2.2. Місцезнаходження спільного підприємства: Україна, місто ________________, вулиця __________________________________, будинок N ______, телефон ____________, телекс ______________, телефакс __________________.

 

Юридичний статус

3.1. Спільне підприємство є юридичною особою. Воно засновується і діє на основі законодавства України, зокрема Закону України " Про зовнішньоекономічну діяльність", інших нормативних актів України про порядок реєстрації спільних підприємств, створюваних на території України з участю України і іноземних організацій, фірм і органів управління, а також цього договору і Статуту. При цьому положення цього Договору мають переважну силу перед положеннями Статуту.

 

Статутний фонд

4.1. У спільному підприємстві створюється статутний фонд за рахунок вкладів Учасників.

4.2. Розмір статутного фонду складає:

гривень ______________________________________________________,

(літерами)

у тому числі у вільно конвертованій валюті ___________________________.

4.3. Вклади учасників складають:

учасника України _________________________________________________

(назва)

__________________ грн.;

 

зарубіжного учасника ______________________________________________.

(назва)

4.4. Зміна розміру статутного фонду здійснюється з ухвали вищого органу підприємства - ради засновників (Правління). Зазначений фонд може поновлюватися за рахунок надходжень від власної господарської діяльності спільного підприємства, а при потребі - за рахунок додаткових вкладів Учасників.

4.5. За згоди обох сторін Учасники можуть зробити свої внески до статутного фонду підприємства як майно і права, а також у формі фінансових коштів на його поточний рахунок у ________________________. За одностайною ухвалою Правління вклади можуть бути затребувані у формі часткових або одноразових внесків згідно з потребою спільного підприємства.

4.6. Оцінка матеріальних цінностей, що вносяться Учасниками спільного підприємства на рахунок їх вкладів, робиться у договірних цінах з урахуванням цін світового ринку.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-06; Просмотров: 138; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.015 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь