Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Термін і закінчення діяльності спільного підприємства, порядок розірвання договору учасників ⇐ ПредыдущаяСтр 6 из 6
16.1. Договір укладається на п'ять років. Його може розірвати кожен з Учасників з попереджувальним терміном у ________ рік до 31 грудня відповідного року, однак не раніше ніж 31 грудня ________ року. 16.2. Учасники спільного підприємства мають право на розірвання договору без попереднього попередження при наявності вагомих підстав: якщо незважаючи на письмове попередження має місце порушення іншим Учасником істотних положень цього Договору, яке впливає на господарську діяльність спільного підприємства, або якщо порушення не буде усунено протягом ______________ днів з дня надходження попередження; якщо одного з Учасників через які-небудь дії влади прямо або непрямо буде обмежено у виконанні своїх прав (незабезпечення права на переказ майна і прибутків, обмеження стосовно персоналу), у зв'язку з чим стане неможливим виконання цього договору; при наявності обставин непереборної сили згідно з п. 14. 16.3. Повідомлення про розірвання Договору має бути скеровано рекомендаційним листом іншому Учасникові спільного підприємства на відповідну адресу. 16.4. В разі розірвання цього Договору Статут вважається таким, що втратив силу. 16.5. При ліквідації спільного підприємства цей Договір втрачає силу.
Умови набрання чинності договору 17.1. Цей Договір набирає чинності після реєстрації спільного підприємства у Міністерстві фінансів України. 17.2. Учасники зобов'язані негайно поінформувати один одного про здійснення реєстрації або перешкоди реєстрації.
Інші положення 18.1. Кожен Учасник має власні видатки на створення спільного підприємства. Інші видатки, у тому числі і за реєстрацію, несе спільне підприємство. 18.2. Робочою мовою спільного підприємства є ________________________. 18.3. Кореспонденція надсилається за адресами: а) Учасника України; б) іноземного Учасника. 18.4. Важливі повідомлення одного Учасника іншому вважаються доставленими, якщо вони відправлені рекомендаційним листом на одну з вищезазначених адрес при одноразовому переданні змісту телексом. Якщо один з Учасників змінить свою адресу, він зобов'язаний інформувати про це іншого Учасника до того, як нова адреса набере чинності.
Висновкові положення 19.1. Учасники можуть передавати права і обов'язки, що випливають з цього Договору, третім особам при наявності письмової згоди інших Учасників. 19.2. Договір має такі додатки, що є його невід'ємною частиною: Статут спільного підприємства; Договір про передання. Додатки, що містять переліки майна, що вноситься кожним з Учасників до статутного фонду спільного підприємства з зазначенням його опозиційної оцінки у договірних цінах з урахуванням цін світового ринку, а також суми фінансових коштів. 19.3. Зміни й доповнення до цього Договору оформляються у письмовій формі і підписуються уповноваженими на те особами від кожного з Учасників. 19.4. Якщо одне з положень цього Договору є або стає недійсним, то це не є причиною для припинення дій інших положень. Недійсне положення повинне бути замінене на положення, припустиме у правному відношенні, близьким за змістом до заміненого. 19.5. Укладено в м. Києві ____ р. у двох примірниках українською, англійською і російською мовами, причому всі тексти мають однакову силу.
Запитання для дискусії. 1. У чому полягає сутність спільних підприємств? 2. Назвіть головні типи СП 3. Назвіть суть статутного фонду спільних підприємств. 4. Назвіть особливості формування СП. 5. Розказати порядок створення спільних підприємств. 6. Як здійснюється державна реєстрація спільних підприємств?
Рекомендована література: 1.Козик В.В. Міжнародні економічні відносини: навч. посіб. / В.В. Козик, Л.А. Панкова, Н.Б. Даниленко. - 7-е вид. - К.: Знання, 2008. - 406 с. 2.Школа І.М. Міжнародні економічні відносини: підручник для студ. вищ. навч. закл. / І.М. Школа, В.М. Козменко, О.В. Бабінська; Чернів. торг.-екон. ін-т Київ. нац. торг.-екон. ун-ту. - вид 2-ге., переробл. і допов. - Чернівці: Книги-ХХІ, 2007. - 544 с. 3.Боринець СЯ. Міжнародні ватютно-фінансові відносини: підручник / С.Я. Боринець. -вид 5-те, переробл. і допов. - К.: Знання, 2008. - 582 с. 4.Горбач Л.М. Міжнародні економічні відносини: підручник / Л.М. Горбач, О.В. Плотніков. -К.: Кондор, 2005. 5.Киреев А.П. Международная экономика в 2 ч. / А.П. Киреев. - М.: Междунар. отношения, 2003.
Інструкційна картка складена к.г.н., ст.викл. Подвірною Х.Є. |
Последнее изменение этой страницы: 2019-05-06; Просмотров: 151; Нарушение авторского права страницы