Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Введення простих та складних проведень



Для введення проведень (заповнення табличної частини форми діалогового вікна, введення нової операції) необхідно виконати одну з таких дій:

— відкрити меню Дії головного меню програми і вибрати пункт Нове проведення (для введен­ня простого проведення) або Нова ко­респонденція (для введення складного проведення);

— натиснути кнопку          (для введення простого проведення) або        (для введення складного проведення) на панелі інструмен­тів вікна форми діалогу;

— натиснути клавішу Ins (для введення простого прове­дення).

У системі " 1С: Предприятие" в операцію може бути введено до 99 999 проведень (включно), у кожному з яких може бути до 99 999 кореспонденцій (включно). Цього цілком достатньо для ведення бухгалтерського обліку будь-якого суб'єкта господарю­вання.

Подамо декілька основних рекомендацій з заповнення рек­візитів нового проведення, що вводиться:

1. Введення рахунків дебету і кредиту проведення може виконуватися як з клавіатури, так і безпосередньо з Плану рахунків.

Примітка: У проведеннях неможливим є використання рахунків, що є групою, тобто мають субрахунки. Наприклад, за потреби введення проведення з оприбуткування на склад матеріалів від постачальника нам потрібно в поле Дт вве­сти субрахунок 201 " Сировина й матеріали", а не рахунок 20 " Виробничі запаси".

При введенні кодів рахунків з клавіатури автоматично здійснюється їх звіряння з Планом рахунків, і за їх відсутності автоматично відкривається План для вибору правильного ра­хунка.

2. Заповнення ряду реквізитів проведення залежить від того, які рахунки кореспондують:

Субконто Дт — заповнюється у випадку, якщо за дебетовим рахунком проведення передбачено ведення аналітичного обліку.

Субконто Km — заповнюється у випадку, якщо за кредитовим рахунком проведення передбачено веден­ня аналітичного обліку.

Валюта, Курс, Вал. сум. — за­повнюється у випадку ведення валютного обліку по одному з кореспондуючих рахунків.

К-сть — заповнюється у випадку ведення кіль­кісного обліку за одним з кореспондуючих рахунків.

3. Суму проведення можна заповнювати вручну або розра­ховувати автоматично. Під час формування суми автоматично, вона розраховується:

— на основі ціни субконто та кількості (ціна х кількість);

— на основі курсу валюти та суми у валюті (курс валюти х сума валютна).

Для встановлення автоматичного розрахунку поля Сума необхідно в меню Сервіс головного меню програ­ми вибрати пункт Параметри і у вкладці Операція встановити прапорці біля опцій Розраховувати суму проведення по ціні і Розраховувати суму проведення по курсу.

4. Для знищення значень реквізитів проведення, що виби­раються з довідників, можна скористатися пунктом Значення → Очистити значення меню Дії головного меню програми або скористатись ком­бінацією клавіш Shift + F4. При цьому поле із значенням, яке необхідно очистити, повинно бути активним.

5. Завершення введення проведень (простих або складних) відбувається після введення останнього реквізиту або натискан­ня кнопки панелі інструментів діалогового вікна.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-06; Просмотров: 230; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь