Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Зміна порядку черговості простих та складних проведень



Під час введення кожного нового проведення в Журнал про­ведень воно розміщується в самому кінці і йому присвоюється унікальний порядковий номер.

Проте, інколи виникає необхідність у зміні порядку черго­вості проведень в операції. Для цього використовуються пунк­ти Перемістити вверх і Перемістити вниз меню Дії головного меню програми або кнопки     та на панелі інструментів вікна фор­ми операції. При виконанні цих дій, проведення, на якому вста­новлено курсор, переміщається відповідно вверх або вниз у спи­ску проведень операції. При цьому номери всіх проведень змі­нюються так, щоб зберегти неперервну послідовність нумерації проведень операції.

Для переміщення всього складного проведення перед вико­нанням вказаних вище команд слід встановити курсор на першу кореспонденцію проведення. Для переміщення кореспонденцій всередині складного проведення курсор має бути встановленим на другу, третю тощо кореспонденцію залежно від того, яку з них необхідно перемістити.

Завершення введення операції

При введенні нової операції або ж редагуванні вже існую­чої, всі введені (змінені) дані ніяк не впливають на бухгалтерські підсумки, оскільки знаходяться лише у вікні введення операції. Для того, щоб записати дані в інформаційну базу, слід скори­статися кнопкою ОК або Закрити у нижній частині вікна вводу операції. При цьому на екран може бути виведено запит на підтвердження правильності внесених змін.

Натиснувши Да, ми можемо записати внесені зміни до інфор­маційної бази.

Копіювання операції

Для копіювання операції необхідно виконати одну з таких дій:

— вибрати пункт Копіювати меню Дії головного меню програми;

— натиснути кнопку        на панелі інструментів;

— натиснути клавішу F9.

Користувач може самостійно визначити склад реквізитів, які переноситимуться у скопійовану операцію. Для цього необхід­но в меню Сервіс головного меню програми вибрати пункт Параметри, вкладку Операція і встановити необхідні прапорці навпроти відповідних пунктів опції Копіювання операції. Під час ко­піювання операції можна переносити такі дані:

Дата — копіювання дати операції.

Сума — копіювання суми операції. При встанов­ленні автоматичного заповнення поля Сума у вікні фор­ми операції копіювання суми є недоступним.

Заголовок — копіювання змісту операції.

Проводки — копіювання проведень операції.

Потрібно зазначити, що під час копіювання проведення в Журналі проведень на екран буде видано запит, що пропонує два варіанти копіювання:

1.Одне проведення — в нову операцію буде поміщено лише те проведення, на яке встановлено курсор.

2.Всю операцію — в нову операцію буде поміщено всі проведення операції, якій належить поточне про­ведення.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-06; Просмотров: 216; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.012 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь