Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ОБОВ’ЯЗКОВЕ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ



ОБОВ’ЯЗКОВЕ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

з дисципліни «Персональний комп’ютер»

на тему: „ОГЛЯД ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ ПК НА СТАБІЛЬНІСТЬ РОБОТИ І ДІАГНОСТИКИ НЕСПРАВНОСТЕЙ”

 

 

Виконав,

студент гр. СУ-02                                                              О. І. Паламарчук

 

Перевірив,

доцент, к.ф.-м.н.                                                                 І. О. Шпетний

 

СУМИ 2010

 

ЗМІСТ

Вступ…………………………………………………………………………………….3

1 Тестові пакети для тестування персонального комп’ютера………………………4

1.1 Тестовий пакет Business Winstone………………………………………….4

1.2 Тестовий пакет SYSmark……………………………………………………4

1.3 Тестовий пакет WinBench 99 1.2……………………………………………5

1.4 Тестовий пакет CD WinBench………………………………………………6

1.5 Тестовий пакет Content Creation Winstone 2001 1.0.1……………………..7

1.6 Тестовий пакет 3DMark……………………………………………………..8

2 Утиліта Video2000…………………………………………………………………..10

2.1 Ключові можливості ………………………………………………………...10

2.2 Методи тестування…………………………………………………………10

2.3 Опис тестів утиліти Video2000……………………………………………11

3 Програма діагностики і тестування моніторів Nokia Monitor Test 2.0…………12

4 Програма діагностики і тестування комп'ютера Everest…………………………14

5 Діагностична програма SiSoftware Sandra………………………………………..16

6 Тести, що тестують 3D Performance (швидкість 3D) і 3D Quality………………17

7 Програма для тестування жорстких дисків Victoria………………………………19

7.1 Робота з поверхнею HDD…………………………………………………..22

7.2 Побудова графіків поверхні……………………………………………….23

7.3 Дефектоскоп поверхні………………………………………………………24

7.4 Перевірка S.M.A.R.T. параметрів HDD…………………………………….25

7.5 Тести позиціонування головок HDD………………………………………26

Висновки……………………………………………………………………………….28

Список використаної літератури……………………………………………………29

Вступ

Чим більше з'являється різних конфігурацій комп'ютерів, тим більше ведеться розмов про те, який з них швидше. Такі суперечки могли б тривати вічно, тому що порівнювати продуктивності комп'ютерів дуже складно, - це приблизно те ж саме, що намагатися виміряти довжину предмета з точністю до мікрона без відповідних інструментів.

При такій спробі можна визначити лише порядок, але не число. Тому для комп'ютерів теж придумали інструменти - тестові програми, які не тільки дозволять вам порівняти продуктивність комп'ютера загалом, а й з'ясувати швидкість кожного компонента окремо (графіки, диска, CD-ROM і т. п.). Можливо перевірити і працездатність деяких комплектуючих. Багато тестуючі програми можуть, отримавши інформацію про встановлені пристроях, протестувати їх на швидкість щодо якогось еталону (або який-небудь специфікації).

У міру розвитку комп'ютерних технологій достатньо активно розроблялися програми для тестування. Адже завжди існувала необхідність визначити, як зросте продуктивність при використанні будь-якій новій технології.

На даний момент особливу увагу в тестах приділяється вимірюванню швидкості графіки і CPU, тому що відеокарти і процесори удосконалюються найбільш активно. У прайс-листах комп'ютерних фірм присутній величезний вибір комплектуючих, і дуже нелегко розібратися, який з пропонованих продуктів є оптимальним у відношенні ціна / продуктивність. Як приклад можна навести таку ситуацію: ви вирішили купити відеокатрту, але не знаєте, яка дійсно швидше. Найдорожче - ще не означає продуктивніше: ціна може виявитися високою через те, що плата від дуже відомого виробника. Щоб допомогти вам уникнути таких проблем, ми поговоримо про програми, за допомогою яких можна дізнатися справжню продуктивність комп'ютера.

Сьогодні існує величезна кількість ПЗ для випробування персональних комп'ютерів - від простеньких утиліт до вузькоспеціалізованих комерційних продуктів. У цьому огляді дається короткий опис деяких найбільш популярних програм, призначених для проведення діагностики та тестування ПК, так би мовити, загального плану. Зараз ми зробимо короткий огляд деяких з них.

 

 

Тестові пакети для тестування персонального комп’ютера

Тестовий пакет SYSmark

 

Тестовий пакет від BAPCo і MadOnion.com  призначений для вимірювання продуктивності ПК, що працюють під управлінням операційних систем MS Windows 2000, MS Windows Millennium Edition і MS Windows 98 Second Edition.

SYSmark 2001 1.0 містить два робочих сценарію - Internet Content Creation і Office Productivity, при виконанні яких вимірюється час виконання деяких операцій у ряді програмних пакетів і обчислюються два інтегральних індексу продуктивності - Internet Content Creation і Office Productivity.

При цьому сценарій Internet Content Creation базується на пакетах Macromedia Dreamweaver 4, Adobe Photoshop 6.0, Adobe Premiere 6.0, Microsoft Windows Media Encoder 6.0 і Macromedia Flash 5, а сценарій Office Productivity - на пакетах Microsoft Word 2000, Microsoft Excel 2000, Micosroft PowerPoint 2000, Microsoft Access 2000, Microsoft Outlook 2000, Dragon Naturally Speaking Preferred 5, Netscape Communicator 6.0, WinZip 8.0 і McAfee VirusScan 5.13.

Рисунок 1 – зовнішній вигляд SYSmark 2004

 

Тестовий пакет CD WinBench

 

Тестовий пакет від Ziff Davis для вимірювання швидкості роботи CD-ROM-дисководу. До складу CD WinBench 99 1.1.1 входять два набори тестів: CD-ROM WinMark 99 і CD Inspection Tests.

Під час виконання тестів з набору CD-ROM WinMark 99 емулюється робота CD-дисковода з CD-дисками, на яких містяться дистрибутиви: Microsoft Encarta 98 Research Organizer, Microsoft Encarta 98 Encyclopedia Deluxe Edition, Microsoft Office 97 Professional Edition, Quake II, JumpStart Kindergarten і Knowledge Adventure від Knowledge Adventure, Riven - The Sequel to Myst, Compton's 3D World Atlas Deluxe, TripMaker Deluxe 1988 Edition. Для цієї мети використовуються набори файлів, взяті з дистрибутивів цих пакетів і записані на CD-диску з дистрибутивом CD WinBench 99 1.1.1. У результаті виконання набору тестів CD-ROM WinMark 99 розраховується однойменний показник, який є середньою швидкістю читання даних з CD-дисків і вимірюється в Thousand Bytes / Sec.

У набір CD Inspection Tests входять тести CD-ROM Access Time, CD-ROM CPU Utilization та CD-ROM Transfer Rate, в ході виконання яких вимірюється час доступу до CD-диску, завантаження центрального процесора при зчитуванні даних з CD-носія і швидкість зчитування даних з CD-диска в залежності від їх розташування на ньому.

 

Тестовий пакет 3DMark

 

3DMark позиціонується розробниками як об'єктивний, незалежний, нейтральний і достовірний засіб для тестування продуктивності і стабільності комп'ютерних систем. Більш того, розробники позиціонують 3DMark, особливо її ігрові тести, як майбутнє комп'ютерних ігор. Так, у всіх ігрових тестах присутні графічні технології, які знаходяться на етапі доопрацювання і впровадження в комп'ютерні ігри, а іноді і зовсім відсутні. Спочатку серія 3DMark орієнтувалася на DirectX API і використовувала тільки його.

Рисунок 3 – зовнішній вигляд 3DMark 2011

 

У більшості випусків 3DMark всі тести можна розділити на дві групи: ігрові тести і синтетичні специфічні тести. Перші являють собою неінтерактивному майже повноцінну комп'ютерну гру, яка працює в режимі реального часу з використанням ігрового движка. На відміну від повноцінної комп'ютерної гри користувач не може впливати на геймплей і управляти протагоністом або віртуальною камерою, він може лише спостерігати. Під час тесту заміряється кількість кадрів і середня частота кадрів в секунду. Інший тип тестів завантажує обчисленнями і оцінює лише конкретні специфічні блоки графічного процесора (GPU), наприклад: шейдерні блоки, блоки текстурування, растеризації і т. д. Хоча ці синтетичні тести не відображають продуктивність відеокарти в іграх, проте вони дозволяють досить точно оцінити продуктивність конкретних блоків GPU і на цій підставі дати більш об'єктивну оцінку продуктивності GPU.

Тестовий пакет від BAPCo  і MadOnion.com призначений для вимірювання продуктивності ПК при роботі з 3D-додатками. До складу 3DMark2001 входять 4 групи тестів: Game Tests, Theoretical Tests, DX8 Feature Tests і Pro Version Tests.

Під час виконання тестів з групи Game Tests на комп'ютері програється ряд сцен, побудованих на 4 ігрових движках (Game Test 1 - Car Chase, Game Test 2 - Dragothic, Game Test 3 - Lobby, Game test 4 - Nature), а продуктивність ПК визначається за кількістю кадрів, що виводяться на екран за секунду (FPS).

До групи Theoretical Tests входять тести Fill Rate, High Polygon Count і Bump Mapping. Перші два призначені для визначення максимальної продуктивності графічного адаптера при промальовуванні текселей (вимірюється в MTexels / s) і полігонів (MTriangles / s). А третій - для визначення швидкості роботи відеокарти при використанні Bump Mapping методів обробки зображення (вимірюється в FPS).

Група DX8 Feature Tests складається з трьох тестів, під час виконання яких перевіряється, чи підтримує графічний адаптер три нових методи обробки зображення, що з'явилися в API DirectX 8: Vertex Shader, Pixel Shader і Point Sprites. При цьому також вимірюється швидкість роботи відеопідсистеми (в FPS).

У групу Pro Version Tests входять тільки тести Image Quality. Суть їх полягає в тому, що під час прогону ігрових тестів з групи Game Tests програма автоматично знімає «скріншоти» екрана, які потім можна порівняти з еталонними.

За результатами виконання тестів у 3DMark розраховується інтегральний показник продуктивності комп'ютера - 3DMark Score. Однак при цьому враховуються тільки результати ігрових тестів, а сам показник розраховується за формулою: 3DMark Score = (Game1LowDetail Game2LowDetail Game3LowDetail) * 10 (Game1HighDetail Game2HighDetail Game3HighDetail Game4) * 20, де Game1LowDetail означає середню швидкість виведення кадрів (FPS) в тесті Game Test 1 - Car Chase при низькому рівні деталізації і т.д.

Так що пакет призначений в першу чергу для визначення продуктивності ПК в 3D-іграх, незважаючи на те що в його складі є і неігрові тести.

Утиліта Video2000

Video 2000 - це набір професійних інструментів для тестування якості, можливостей і продуктивності відеосистеми комп'ютера. Під час тестування проводиться порівняння якості виведеного на екран відео, визначення його швидкості та оцінка можливостей відео акселератора.

Ключові можливості

 

Ключові можливості:

1. Широкий діапазон тестів якості, продуктивності і можливостей

2. Online доступ до інтерактивної базі даних Online ResultBrowser

3. Можливість тестування DVD на будь-якій системі

4. Сумісність з ResultBrowser 2000

5. Швидкий Help в тестах

Саме тестування можна розділити на дві категорії - те, де користувач може приймати хоч якусь участь, вибираючи правильну відповідь, і те, де все відбувається автоматично без участі користувача. В 3D WinBench 99 була зроблена можливість надати порівняння комп'ютера, поставивши процес тестування на автомат.

Методи тестування

Оверлей - це спосіб виводу зображення на екран. Працює він так:

Відео інформація приходить з джерела в певному форматі пікселів і певному розрішенні. Для його відтворення відкривається вікно оверлей, зафарбоване певним ключовим кольором. Коли всі лінії зображення виведені на екран і коли алгоритм оверлеїв натикається на цей самий ключовий колір у вікні, він починає зчитувати відеопотік, якщо потрібно, масштабувати, конвертувати його, промальовував в цей час всі ті ж лінії. Таким чином, у відеопам'яті зберігається зображення десктопа, а на екрані у вікні ми бачимо відео.

Робота з оверлеями завжди проводиться в максимальній глибині кольору. Навіть якщо десктоп налаштований на глибину кольору 8, або 16-біт, вікно оверлеїв обраховується в максимальній глибині кольору. Відео інформація зберігається у відеопам'яті у своєму теперішньому вигляді і глибині кольору. Це мінімізує вимоги до розміру та пропускної здатності пам'яті. Продуктивність виведення відео при використанні оверлеїв не залежить від розмірів вікна. Навіть якщо вікно розгорнуте на весь екран, або згорнуто у маленький квадратик, швидкість виведення залишиться однаковою.

Всі операції з відео при використанні оверлеїв проводяться за зображенням під час виведення на екран ліній. Тому зображення вікон оверлеїв не знаходиться у відеопам'яті. Це може призвести до цікавих проблем. Одна з них - зняття скріншотів. Якщо спробувати зняти скріншот при програванні відео з використанням оверлеїв, то на картинці буде десктоп з порожнім вікном, в якому немає відео. Це тому, що відео не зберігається у відеопам'яті. Саме з цієї причини Video 2000 не може сам порівнювати зображення на зразок 3D WinBench 99.

Тести, що тестують 3D Performance (швидкість 3D) і 3D Quality

Ця група включає 48 тестів, які тестують вашу відеокарту, намагаючись визначити її продуктивність. Однак якщо запустити цей тест відразу, то програма запропонує вам спочатку пройти тест на якість, причому іноді вона взагалі не здатна виконати цей режим без пройденого тесту 3D Quality.

Всі 48 тестів перераховувати не має сенсу, можна лише сказати, що майже в будь-якій конфігурації деякі тести будуть "пригальмовувати", що є звичайною справою для даного типу ПЗ.

Тепер кілька слів про групу 3D Quality. Вона включає 60 різних тестів. Всі вони перевіряють якість зображення і 3D-графіки. Можна дізнатися, які режими підтримує ваша відеокарта і з чим може бути пов'язана проблема появи "артефактів" (різних неприємних явищ, таких, як відсутність корекції перспективи і т. п.) в іграх та інших програмах, що використовують Direct 3D.

Інші групи - 3D WinMark, 3D Processing і All tests - включають відповідно 15, 2 і 108 тестів.

Програма, крім тестів, має ще й кілька інших корисних функцій, таких, як отримання інформації про систему.

 


 

 

 Рисунок 6 - Один із синтетичних тестів 3D Mark 99 MAX на продуктивність AGP. Програма показує нам вибрані тести, настроювання відеокарти та операції, доступні користувачеві на даний момент.

 

Рисунок 7 - Вікно System Info викликається або з меню, або натисканням відповідної кнопки. Тут ви зможете отримати інформацію про конфігурацію вашої системи.

 

Всі перераховані вище програми призначені в основному для тестування 3D-графіки, але не тільки вони є визначальним фактором продуктивності комп'ютера, хоча і відіграють досить велику роль для додатків, які активно використовують її (це відноситься майже до всіх сучасних 3D-ігор).

 

Рисунок 8 - Це один з тестів на якість 3D в WinBench 99. Тест пропонує вам визначити наскільки тестова картинка відрізняється від еталону

 

Рисунок 9 - Це один з тестів на продуктивність в 3D WinMark 99. При тестуванні видно кілька показників, таких як загальний обсяг текстур в поточний момент і кількість FPS.


Робота з поверхнею HDD

 

У програму вбудований потужний сканер поверхні HDD, який дозволяє продіагностувати HDD на наявність збійних ділянок, плаваючих дефектів і помилок інтерфейсу. Програма здатна протестувати більшість вінчестерів на граничній швидкості, незалежно від типу ATA контролера і інтерфейсного кабелю.

 

Особливістю сканера є застосування ексклюзивних алгоритмів, які не зустрічаються до цього в інших аналогічних утилітах. До них відноситься автоматичне розпізнавання підтримуваних стандартів, і налаштування таймера відповідно до швидкості тестованого HDD. Це дозволяє ефективно перевіряти як повільні, так і швидкі диски. А оригінальний метод вимірювання часових інтервалів дозволяє працювати під віртуальними ДОС машинами WINDOWS практично без зниження точності.

Скан поверхні працює в тісному взаємозв'язку з паспортом HDD, отримуючи з нього всі необхідні параметри. Підтримуються режими LBA 28 і 48 біт, які розпізнаються автоматично. Все що можна було автоматизувати - успішно реалізовано, і не вимагає ніяких настройок з боку користувача.

Побудова графіків поверхні

 

Починаючи з версії 3.5 програма вміє будувати графік поверхні диска. Графічний метод є дуже наочним, і доповнює основний режим. У практиці тестування HDD розрізняють 2 основні методи побудови графіків: піковий і усереднюючий. У першому випадку положення кожної точки відповідає граничному значенню вимірюваної величини, у другому - середньоарифметичному. У Вікторії застосований усереднюючий метод побудови графіка (піковий теж є - це текстові прямокутники). У справного HDD графік представляє собою плавно спадаючу вниз лінію, на якій зазвичай видно сходинки - результат зонного розподілу щільності запису.

Рисунок 10 - Побудова графіка зчитування поверхні диска

 

У меню знаходяться модифікації графіків під назвою Quick - це бенчмарк-функція, призначена для швидкої оцінки продуктивності диска на різних ділянках обсягу. Це зручно, так як 200 Гб накопичувач у режимі Quick тестується всього за 10 хвилин.

У графічному режимі можна задавати кордони тестування, вид закінчення перевірки, і деякі інші параметри. Не можна лише перемикатися на нелінійні види читання, і викликати довідку. Також доступна швидка навігація.

Для зняття графічного скріншота можна використовувати Windows або одну з ДОC-резидентних програм, які можна знайти в Мережі.

Слід відзначити той сумний факт, що точність графічного представлення наклала жорсткі вимоги на операційну систему. Далеко не в кожній можна отримати правильний результат (через спотворення тимчасових інтервалів в багатозадачних середовищах). Більшість ДОС-додатків взагалі блокують побудову графіка під Windows. У Вікторії таких обмежень немає, і Ви можете експериментувати.

Дефектоскоп поверхні

 

Починаючи з версії 3.0 (а також 2.9x, але не 3.0b!) В програму включений дефектоскоп поверхні HDD. Дефектоскоп призначений для виявлення реально нестабільних ділянок поверхні / дефектів через інтерфейс HDD, і здатний відрізняти випадкові затримки від регулярних.

Слід зазначити, що при роботі вінчестера через інтерфейс завжди є невеликі нестабільності середньої швидкості доступу через роботу мікропрограми вінчестера. При цьому дані з пластин надходять на інтерфейс після багаторазової обробки, корекції помилок і буферизації, що при стандартному читанні блоками може дати зовсім протилежний результат. Дані можуть зчитуватися з пластин із затримками, а читатися вже з кешу, синхронно з кварцовим генератором (стабільно). У той же час сам інтерфейс знаходиться цілком у владі мікрокоду, і буде залежний від чисто програмних процесів всередині накопичувача (можуть з'явитися затримки обміну, не залежні від швидкості читання даних з поверхні. Мікрокод постійно пропонує низку дій, які уповільнюють обмін по інтерфейсу, наприклад перемикання головок ). Ви можете самі переконатися в цьому, експериментуючи з дефектоскопом, графіками, і вінчестерами різних марок.

 

У професійних дефектоскопах застосовують відключення алгоритмів передвибірки читання ("дискового кеша"), що трохи полегшує завдання, але сильно уповільнює процес тестування. У побутових цілях, для яких в основному призначена Вікторія, такі заходи були прийняті зайвими, однак у програму вбудований інтелектуальний аналізатор всіх виникаючих затримок з подальшим відділенням тільки тих, що підтвердилися повторним читанням з одного і того ж LBA адреси.

Висновки

В ході виконання обов’язкового домашнього завдання я дослідив деякі програми для тестування персонального комп’ютера. Під час роботи розібрався, що таке діагностика. Багато користувача, тільки почувши, що їх комп'ютер збираються діагностувати, відразу починають сильно нервувати, думаючи, напевно, що виникла несправність або ще що-небудь погане. Це абсолютно не так.

Діагностика - це ретельне тестування всіх компонентів комп'ютера з метою з'ясування відповідності характеристик програм, а також визначення реальної продуктивності (швидкості роботи) і порівняння цих показників з еталонним обладнанням. Природно, що деякі функції діагностичних, або, як ще їх називають, тестових програм можна використовувати для виявлення обладнання, що працює зі збоями, але це не говорить про те, що такі програми застосовуються в основному для пошуку несправностей.

Діагностичні програми дозволяють без втручання в комп'ютера визначити модель, дату виробництва, характеристики встановлених компонентів. Це, наприклад, дозволяє переконатися в тому, що всі компоненти абсолютно нові.

Існує велика кількість програм, що визначають тактову частоту відеопроцесора, пам'яті, встановленої на відеоплаті, а також ширину шини пам'яті і подібну інформацію, але всі вони несуть не більше ніж інформаційний характер.

Незважаючи на таке високе різноманіття діагностичних програм, цілком можна обійтися програмою, яка входить в комплект операційної системи від Windows 95 до Windows 7. Це утиліта Відомості про систему, яка дозволяє отримати детальну інформацію про апаратних або програмних конфліктах, перевірити системний реєстр, драйвера DirectX, отримати детальну інформацію про встановлені пристрої, версії драйверів і багато іншого.

 

ОБОВ’ЯЗКОВЕ ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

з дисципліни «Персональний комп’ютер»

на тему: „ОГЛЯД ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ТЕСТУВАННЯ ПК НА СТАБІЛЬНІСТЬ РОБОТИ І ДІАГНОСТИКИ НЕСПРАВНОСТЕЙ”

 

 

Виконав,

студент гр. СУ-02                                                              О. І. Паламарчук

 

Перевірив,

доцент, к.ф.-м.н.                                                                 І. О. Шпетний

 

СУМИ 2010

 

ЗМІСТ

Вступ…………………………………………………………………………………….3

1 Тестові пакети для тестування персонального комп’ютера………………………4

1.1 Тестовий пакет Business Winstone………………………………………….4

1.2 Тестовий пакет SYSmark……………………………………………………4

1.3 Тестовий пакет WinBench 99 1.2……………………………………………5

1.4 Тестовий пакет CD WinBench………………………………………………6

1.5 Тестовий пакет Content Creation Winstone 2001 1.0.1……………………..7

1.6 Тестовий пакет 3DMark……………………………………………………..8

2 Утиліта Video2000…………………………………………………………………..10

2.1 Ключові можливості ………………………………………………………...10

2.2 Методи тестування…………………………………………………………10

2.3 Опис тестів утиліти Video2000……………………………………………11

3 Програма діагностики і тестування моніторів Nokia Monitor Test 2.0…………12

4 Програма діагностики і тестування комп'ютера Everest…………………………14

5 Діагностична програма SiSoftware Sandra………………………………………..16

6 Тести, що тестують 3D Performance (швидкість 3D) і 3D Quality………………17

7 Програма для тестування жорстких дисків Victoria………………………………19

7.1 Робота з поверхнею HDD…………………………………………………..22

7.2 Побудова графіків поверхні……………………………………………….23

7.3 Дефектоскоп поверхні………………………………………………………24

7.4 Перевірка S.M.A.R.T. параметрів HDD…………………………………….25

7.5 Тести позиціонування головок HDD………………………………………26

Висновки……………………………………………………………………………….28

Список використаної літератури……………………………………………………29

Вступ

Чим більше з'являється різних конфігурацій комп'ютерів, тим більше ведеться розмов про те, який з них швидше. Такі суперечки могли б тривати вічно, тому що порівнювати продуктивності комп'ютерів дуже складно, - це приблизно те ж саме, що намагатися виміряти довжину предмета з точністю до мікрона без відповідних інструментів.

При такій спробі можна визначити лише порядок, але не число. Тому для комп'ютерів теж придумали інструменти - тестові програми, які не тільки дозволять вам порівняти продуктивність комп'ютера загалом, а й з'ясувати швидкість кожного компонента окремо (графіки, диска, CD-ROM і т. п.). Можливо перевірити і працездатність деяких комплектуючих. Багато тестуючі програми можуть, отримавши інформацію про встановлені пристроях, протестувати їх на швидкість щодо якогось еталону (або який-небудь специфікації).

У міру розвитку комп'ютерних технологій достатньо активно розроблялися програми для тестування. Адже завжди існувала необхідність визначити, як зросте продуктивність при використанні будь-якій новій технології.

На даний момент особливу увагу в тестах приділяється вимірюванню швидкості графіки і CPU, тому що відеокарти і процесори удосконалюються найбільш активно. У прайс-листах комп'ютерних фірм присутній величезний вибір комплектуючих, і дуже нелегко розібратися, який з пропонованих продуктів є оптимальним у відношенні ціна / продуктивність. Як приклад можна навести таку ситуацію: ви вирішили купити відеокатрту, але не знаєте, яка дійсно швидше. Найдорожче - ще не означає продуктивніше: ціна може виявитися високою через те, що плата від дуже відомого виробника. Щоб допомогти вам уникнути таких проблем, ми поговоримо про програми, за допомогою яких можна дізнатися справжню продуктивність комп'ютера.

Сьогодні існує величезна кількість ПЗ для випробування персональних комп'ютерів - від простеньких утиліт до вузькоспеціалізованих комерційних продуктів. У цьому огляді дається короткий опис деяких найбільш популярних програм, призначених для проведення діагностики та тестування ПК, так би мовити, загального плану. Зараз ми зробимо короткий огляд деяких з них.

 

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 171; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.092 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь