Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Самарцев І. Чорносотенці на Україні (1905-1917) // Український історичний журнал. - 1992. - № 1. - с. 91.



6. В кінці контрольної роботи студент залишає свій особистий підпис та складає список використаної літератури, включаючи і ту, яку він цитував. Цей список оформлюється в алфавітному порядку по першій букві прізвища автора або по першій букві назви книги (при відсутності автора).

НАПРИКЛАД:

Винниченко В. Відродження нації. - Київ, 1990.

Хроника рабочего движения на Украине (1861-1899). - Киев, 1991 і т.д.

 

7. Контрольна робота виконується в учнівському зошиті (обсяг - 20-24 сторінки). Вона починається з назви теми і плану завдання, повинна бути охайно оформлена, написана грамотною літературною мовою, розбірливо. На титульному листі слід вказати предмет, по якому виконана контрольна робота, факультет, групу, шифр залікової книжки, прізвище, ім'я та по батькові. Всі сторінки треба пронумерувати і мати поля (З см) для зауважень рецензента. Також допускається набирати контрольну роботу на комп’ютері (формат А4).

Зразок оформлення титульного листа:



Контрольна робота з історії України

студента машинобудівного факультету


Гр. ЗМБ П1-1, шифр 0478

Сергієчка Івана Володимировича.

 

Історія України

(Історія створення української державності)

Змістовий модуль І.

Історія України з найдавніших часів до початку ХХ ст .

Тема 1. Витоки українського народу­ та його державності.

Україна княжої доби.

Перші державні утворення на території України. Передумови, теорії походження та основні етапи розвитку Київської Русі. Особливості соціально-політичного устрою Давньоруської держави. Причини та наслідки роздробленості Київської Русі. Роль Галицько-Волинського князівства в тогочасній Європі. Оцінка місця та значення Давньоруської держави у контексті європейської й світової історії.

Тема 2. Україна у складі Польщі. Козацька доба .

Процес входження й становище українських земель у складі Великого князівства Литовського. Вплив Кревської, Люблінської та Берестейської уній на подальшу долю українських земель. Основні погляди на походження українського народу та етапи його формування. Причини виникнення козацтва. Роль та місце Запорізької Січі в історії української народу та європейській історії.

Тема 3. Визвольна війна українського народу середини ХУІІ ст. Формування української держави.

Передумови, причини, рушійні сили, перебіг основних подій та історичні наслідки національно-визвольної війни сер. ХУІІ ст. Формування Б.Хмельницьким козацько-гетьманської держави, її ознаки. Пошуки союзника в боротьбі проти Речі Посполитої. Переяславська Рада 1654 р. та її історична оцінка. „ Березневі статті” Б.Хмельницького, їх мета та зміст. Характеристика видатних постатей періоду.

Тема 4. Велика Руїна. Гетьманщина. Ліквідація

Української автономної державності.

Причини та наслідки політичної кризи української автономії. Спроби П.Дорошенка й І.Мазепи об’єднати українські землі. Участь України у Північній війні. Полтавська битва та її історична оцінка. Процес колоніального наступу на українську державність з боку російського царизму. Причини обмеження та ліквідації автономії України. Заборона гетьманської влади в 1764 р. Причини зруйнування Запорізької Січі в 1775 р. Історичне значення Запорізької Січі й Гетьманщини в історії українського народу.

Тема 5. Україна у складі Російської та Австро-Угорської

Імперій (друга пол. ХУІІІ - ХІХ ст.).

Територіальні зміни на Лівобережній та Правобережній Україні. Декабристський рух в Україні. “Руська правда” П.І. Пестеля. Початок національного відродження. Кирило-Мефодіївське товариство та його програмні документи. Формування української нації та національної свідомості

                                                 

Тема 6. Україна в умовах капіталістичної модернізації економіки (друга пол. ХІХ – поч. ХХ ст.).

Криза феодальних відносин. Аграрна реформа 1861 р. та її результати в українському селі. Буржуазні реформи 60-70-х рр., їх значення для подальшого розвитку України. Суспільно-політичні течії в другій пол. XIX ст.: народницький та громадівський рухи. Виникнення українських політичних партій. Україна в революції 1905-1907 рр.: боротьба за автономію. Столипінська аграрна реформа.

Змістовий модуль ІІ.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 174; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь