Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Дата та місце складення клопотання.



До клопотання додаються копії матеріалів, якими слідчий, прокурор обґрунтовує свої доводи.

1. У клопотанні слідчого або прокурора про накладення грошового стяг­нення вказується: найменування кримінального провадження та його реєстра­ційний номер; процесуальний статус особи, щодо якої заявлено клопотання про накладення грошового стягнення (свідок, підозрюваний, обвинувачений, потер­пілий тощо), її прізвище, ім'я, по батькові та місце проживання; обов'язок, який покладено на особу КПК України чи ухвалою слідчого судді (наприклад, утри­мання підозрюваним від спілкування з особою, визначеною слідчим суддею, або заборона підозрюваному відвідувати місця, визначені судом, тощо); обставини, за яких особа не виконала обов'язок (наприклад, відлучення підозрюваного без дозволу слідчого з місця реєстрації і нез'явлення до визначеної службової особи із встановленою періодичністю тощо); відомості, які підтверджують невиконання особою обов'язку (наприклад, фіксація відсутності у підозрюваного електронного засобу контролю; повідомлення про те, що підозрюваний не проходить курс лі­кування від наркотичної залежності тощо); прізвище, ім'я, по батькові та посада слідчого, прокурора, а також дата та місце складення клопотання.

2. До клопотання прокурор або слідчий додають копії матеріалів, якими вони обґрунтовують свої доводи: підтвердження отримання учасником кримі­нального провадження повістки, пояснення такої особи або інших осіб щодо причин неприбуття, повідомлення лікувального закладу про відмову підозрю­ваного проходити курс лікування тощо.

Стаття 146. Розгляд питання про накладення грошового стягнення на особу

1. Під час досудового розслідування клопотання слідчого, прокурора про накладення грошового стягнення на особу розглядається слідчим суд­дею не пізніше трьох днів із дня його надходження до суду.

Про час та місце розгляду клопотання повідомляється службова осо­ба, яка його внесла, та особа, на яку може бути накладено грошове стягнен­ня, проте їх неприбуття не перешкоджає розгляду питання.

352

2. Під час судового провадження питання про накладення грошового стягнення на особу розглядається негайно після його ініціювання.

Слідчий суддя, суд, всгановивши, що особа не виконала покладений на неї процесуальний обов'язок без поважних причин, накладає на неї грошове стягнення. Копія відповідної ухвали не пізніше наступного робочого дня після її постановления надсилається особі, на яку було накладено грошове стягнення.

1. Клопотання слідчого або прокурора про накладення грошового стяг­нення на особу під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею не пізніше трьох днів із дня його надходження до суду. Заінтересовані особи (особа, яка внесла клопотання, та особа, на яку може бути накладено грошове стягнення) повідомляються про час і місце розгляду клопотання, проте їх не­прибуття не перешкоджає розгляду питання.

2. Питання про накладення грошового стягнення під час судового прова­дження розглядається в суді негайно після його ініціювання.

3. Слідчий суддя, суд, встановивши, що особа не виконала покладений на неї процесуальний обов'язок без поважних причин (не проходила лікування, наприклад, від алкогольної залежності та зловживала алкогольними напоями; не докладала зусиль до пошуку роботи тощо), накладає на неї грошове стяг­нення. Копія відповідної ухвали не пізніше наступного робочого дня після її постановления надсилається особі, на яку було накладено грошове стягнення.

Стаття 147. Скасування ухвали про накладення грошового стяг­нення

1. Особа, на яку було накладено грошове стягнення та яка не була присутня підчас розгляду цього питання слідчим суддею, судом, мас пра­во подати клопотання про скасування ухвали про накладення на неї гро­шового стягнення. Клопотання подається слідчому судді, суду, який виніс ухвалу про накладення грошового стягнення.

2. Слідчий суддя, суд, визнавши доводи особи обгрунтованими, може самостійно скасувати ухвалу про накладення грошового стягнення, а в ін­шому випадку - призначає судове засідання для розгляду клопотання про скасування ухвали про накладення грошового стягнення. Особа, яка по­дала клопотання, а також слідчий, прокурор, за клопотанням якого було накладено грошове стягнення, повідомляються про місце та час розгляду клопотання, проте їх неприбуття не перешкоджає такому розгляду.

3. Слідчий суддя, суд скасовує ухвалу про накладення на особу грошо­вого стягнення за результатами його розгляду в судовому засіданні, якщо буде встановлено, що стягнення накладено безпідставно, а в іншому ви­падку - відмовляє у задоволенні клопотання.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-08; Просмотров: 156; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.009 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь