Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Основна частина дипломної роботи



Основна частина дипломної роботи складається з розділів, підрозділів, пунктів, підпунктів. Кожен розділ починається з нової сторінки. Основному тексту кожного розділу може передувати передмова з коротким описом вибраного напрямку й обґрунтуванням застосованих методів досліджень. У кінці кожного розділу формулюються висновки зі стислим викладенням наведених результатів.

  У розділах основної частини подається:

· огляд літератури за темою;

· виклад загальної методології й основних методів дослідження;

· експериментальна частина й методика дослідження;

· відомості про проведені теоретичні й експериментальні дослідження;

· аналіз та узагальнення результатів досліджень.

В огляді літератури студент окреслює основні етапи розвитку наукової думки за проблемою. Загальний обсяг огляду літератури не повинен перевищувати 20% обсягу основної частини дипломної роботи.

У другому розділі обґрунтовується вибір напрямку досліджень, наводяться методи вирішення завдань та їх порівняльні оцінки.

У наступних розділах викладаються результати досліджень із висвітленням того нового, що внесено в розробку проблеми. Автор повинен давати оцінку повноти вирішення поставлених завдань, достовірності одержаних результатів (характеристик, параметрів), їх порівняння з аналогічними результатами інших робіт.



Вимоги до подання текстової частини

Нумерація сторінок, розділів, підрозділів, пунктів, підпунктів, рисунків, таблиць, формул подається арабськими цифрами без знака “№”.

Першою сторінкою дипломної роботи є титульний аркуш, але номер на ньому не ставиться. Номер сторінки ставиться у правому верхньому куті сторінки без крапки в кінці.

Структурні частини дипломної роботи мають бути пронумеровані звичайним чином. Номер розділу ставиться лише після слова РОЗДІЛ, після номера крапка не ставиться, потім з нового рядка великими буквами друкується заголовок розділу.

Підрозділи нумеруються в межах кожного розділу. Номер підрозділу складається з номера розділу і порядкового номера підрозділу, між якими ставиться крапка (наприклад – 2.3.), потім у тому ж рядку друкується заголовок підрозділу.

Пункти нумеруються в межах кожного підрозділу. Номер пункту ставиться в межах підрозділу (наприклад 1.2.2.), між номерами розділу, підрозділу і пункту ставиться крапка. У тому ж рядку наводиться заголовок пункту.

Ілюстрації (рисунки, таблиці, карти, графіки тощо) необхідно подавати безпосередньо після тексту, де вони згадані вперше, або на наступній сторінці. Ілюстрації позначаються словом “Рис.” і нумеруються послідовно в межах кожного розділу (наприклад – Рис. 1.2). Далі друкується назва ілюстрації та пояснювальні підписи. Номери, назви та підписи ілюстрацій подаються під ілюстраціями.

Таблиці нумеруються послідовно в межах розділу. У правому верхньому куті над відповідним заголовком таблиці розміщується напис “Таблиця” з наступним позначенням її номера. Номер таблиці складається з номера розділу та порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка (наприклад – Таблиця 1.5). У разі перенесення частини таблиці на іншу сторінку друкуються слова “Продовження таблиці 1.5”. Примітки до тексту і даних таблиць виносять за межі таблиці і позначають словом “Примітки”. Таблиці повинні мати назву, розміщену над таблицею; назву починаються з великої літери та виділяються жирним шрифтом. Заголовок у кожній графі повинен починатися з великої букви, скорочення неприпустимі. Висота окремих рядків таблиці повинна бути не менше 8 мм.

Формули нумеруються в межах розділу під їх порядковим номером.

 

Висновки

У висновках викладаються найважливіші наукові та практичні результати, отримані у процесі виконання роботи. Далі формулюються висновки й рекомендації щодо наукового і практичного використання здобутих результатів. У першому пункті висновків коротко оцінюється стан питання. Далі у висновках розкриваються методи оцінки поставленої наукової проблеми, практичний аналіз матеріалу, на основі якого здійснено дослідження.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-09; Просмотров: 138; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.009 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь