Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Порядок лазнево-прального обслуговування військових частин у місцевих цивільних лазнях і пральнях



5.1. У разі відсутності у гарнізонах лазнево-пральних комбінатів Міністерства оборони України, військові частини можуть з дозволу начальника Центрального управління речового забезпечення тилу Головного управління логістики Командування сил підтримки Збройних Сил України, начальника речової служби виду Збройних Сил України користуватися послугами місцевих цивільних лазнево-пральних підприємств.

5.2. Оплата потреб на послуги, надані комунальними, відомчими лазнево-пральними підприємствами, здійснюється за рахунок коштів, виділених військовим частинам на лазнево-пральні потреби, за цінами, обов’язково узгодженими із постачальним органом.

5.3. Розрахунки військових частин з підприємствами за лазнево-пральні послуги здійснюються відповідно до Положення про безготівкові розрахунки.

5.4. Періодичний контроль за санітарним станом комунальних і відомчих лазнево-пральних підприємств, які обслуговують військові частини, здійснюється медичною службою військової частини і начальником медичної служби гарнізону.

6. Порядок забезпечення лазнево-пральним обладнанням, майном та матеріалами

6.1. Забезпечення лазнево-пральним обладнанням, майном та матеріалами здійснюється у централізованому порядку Центральним управлінням речового забезпечення


тилу Головного управління логістики Командування сил підтримки Збройних Сил України через центри забезпечення речовим майном за схемою:

у Збройних Силах України: Центральне управління речового забезпечення тилу Головного управління логістики Командування сил підтримки Збройних Сил України – центр забезпечення речовим майном – з’єднання – військова частина.

6.2. Підставою для визначення потреб лазнево-прального майна, матеріалів та їх витребування є:

чисельність особового складу військової частини, який має право на лазнево-пральне обслуговування;

штатна кількість ліжок у лікувальних закладах;

норми забезпечення миючими матеріалами;

наявність матеріалів та майна у військових частинах (з’єднаннях) і на речових базах (складах).

6.3. Забезпечення лазнево-пральним обладнанням та матеріалами здійснюється за планами постачання, які відпрацьовуються:

Центральним управлінням речового забезпечення тилу Головного управління логістики Командування сил підтримки Збройних Сил України – центр забезпечення речовим майном;

Центр забезпечення речовим майном – для з’єднань і військових частин, які безпосередньо забезпечуються через центр забезпечення речовим майном;

речовою службою з’єднань – для військових частин (кораблів), що входять до їх складу, а також інших військових частин, прикріплених до них на забезпечення.

Витребування лазнево-прального майна та матеріалів проводиться за звіт-заявками, що подаються у строки і за формами, встановленими Табелем № 12 термінових донесень по тилу Збройних Сил України (на мирний час)*.

_______________________________________________

* Наказ заступника Міністра оборони України по тилу – начальника тилу Збройних Сил України від 20 вересня 2000 року № 90.


6.4. Призначення і відпускання видам Збройних Сил (оперативним командуванням) та військовим частинам лазнево-прального майна і матеріалів, за річними   планами, які затверджуються начальником Центрального

управління речового забезпечення тилу Головного управління логістики Командування сил підтримки Збройних Сил України.

Плани повинні передбачати забезпечення річної потреби військ у лазнево-пральному майні і матеріалах та утворення установлених перехідних запасів.

Подання позачергових заявок на видачу лазнево-прального майна і матеріалів дозволяється тільки для забезпечення організаційних заходів, не передбачених раніше планами, для відшкодування майна і матеріалів, втрачених під час стихійного лиха, та у разі передислокації (перебазування) військової частини, а також в інших випадках, пов’язаних з проведенням заходів, які потребують видачі лазнево-прального майна і матеріалів.

У військових госпіталях та лазаретах хворі забезпечуються туалетним милом на два тижні наперед.

6.5. Мочалки (пояси лазневі) видаються на особовий склад за списком із розрахунку – 3 штуки на рік на одного військовослужбовця строкової військової служби з утриманням їх у лазні з розрахунку 3 штуки на одне місце.

6.6. Мило для туалетних потреб і миття в лазні військовослужбовцям строкової військової служби та тим, які проходять військову службу за контрактом на посадах солдатів і матросів, сержантів і старшин, що проживають у казармі або казармі поліпшеного типу, офіцерам і прапорщикам, які виконують місію у складі Миротворчих Сил, видається на руки на наступний місяць під підпис у книзі обліку миття особового складу і видачі мила (додаток 1 до Положення) або у роздавальній відомості.

6.7. Миючі засоби на прання білизни і обмундирування відпускаються бюджетним (військовим) лазням і пральням, а


також тим, які утримуються на самоокупності з речових складів військових частин, при яких вони утримуються безкоштовно.

Військовим частинам дозволяється витребувати за встановленим порядком пральний порошок для прання верхніх сорочок, шкарпеток та іншого майна в межах установлених норм витрат, за наявності в підрозділах спеціально обладнаних для цього місць.

Норми витрат миючих засобів на прання майна визначаються правилами технологічного процесу його обробки. Списання миючих засобів за книгами обліку здійснюється на підставі акта про фактичні витрати, але не вище установлених норм.

6.8. Мило, призначене для санітарно-гігієнічних потреб, кухарям, пекарям, медичним працівникам тощо, видається до рукомийників у місця загального користування.

6.9. Мило для туалетних потреб льотного та інженерно-технічного складу Повітряних Сил Збройних Сил України видається тільки для їдалень військових частин і на аеродроми до рукомийників у місцях харчування за фактичною витратою, але не вище встановлених норм.

6.10. При переведенні в інші частини окремих військовослужбовців чи окремих груп у речовому атестаті зазначається, до якого строку вони забезпечені милом.

При довгострокових відрядженнях військовослужбовці, що забезпечуються за відповідними нормами, задовольняються милом на весь строк відрядження.

6.11. Для санаторно-курортних установ і дитячих закладів Міністерства оборони України миючі засоби видаються за плату.

6.12. Миючі засоби, отримані військовими частинами на лазнево-пральні потреби, витрачати на інші потреби забороняється.

6.13. Забезпечення милом для технічних і виробничих потреб (виготовлення емульсій) та видача мила згідно із законодавством України про працю працівникам Збройних


Сил України здійснюється Центральним управлінням речового забезпечення тилу Головного управління логістики Командування сил підтримки Збройних Сил України за плату.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-09; Просмотров: 266; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.015 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь