Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Порядок списання технологічного обладнання, інвентарю та іншого майна ⇐ ПредыдущаяСтр 9 из 9
9.1. Списання непридатного чи витраченого лазнево-прального обладнання, інструменту, інвентарю та іншого майна у лазнево-пральних комбінатах здійснюється відповідно до чинного законодавства та згідно з Положенням про порядок обліку, зберігання, списання та використання військового майна у Збройних Силах України, введеним в дію постановою Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2000 року № 1225.
Начальник Центрального управління речового забезпечення тилу Головного управління логістики Командування сил підтримки Збройних Сил України полковник А.В.ЗДОР ЗМІСТ:
Загальні положення……………………………………...…..1
Органи і посадові особи, що забезпечують лазнево-пральне обслуговування………………………...…3 Порядок лазнево-прального обслуговування…………...…9 Лазнево-пральні комбінати Міністерства оборони України…………………………………………….12 Лазні й пральні Міністерства оборони України…………..12 Державні підприємства Міністерства оборони України…………………………………………..………..….12 Лазнево-пральні комбінати, які утримуються на самоокупності……… .…………………………………...14 Бюджетні (військові) лазнево-пральні комбінати……........16 Порядок лазнево-прального обслуговування військових частин у місцевих цивільних лазнях і пральнях……..…….18 Порядок забезпечення лазнево-пральним обладнанням, майном та матеріалами……………………………………...19 Фінансування лазнево-прального обслуговування……......21 Облік .і звітність……………………………………………..22 Порядок списання технологічного обладнання……….…..23 Додатки до Положення: Книга обліку видачі мила, миття в лазні та заміни білизни…………………………………………………..…...24 Книга обліку відвідування лазні особовим складом військової частини.………………………………………….26 Книга обліку білизни, прийнятої до прання………...…..…27
Нормативні показники температури повітря та кратності повітрообміну у приміщеннях лазні
КНИГА обліку білизни, прийнятої до прання
ПОЯСНЕННЯ ДО ФОРМИ Книга обліку білизни, прийнятої до прання, ведеться на лазнево-пральних підприємствах і комбінатах. Облік прийнятої білизни проводиться особою, що здійснює приймання брудної білизни. У графах 6, 8, 10, 12, 14 підбивається вага білизни, прийнятої від військової частини (підрозділу), за 1 день та за 1 місяць. Вага прийнятої білизни за ступенями забрудненості та норми витрат миючих засобів є вихідними даними для складання акта на списання миючих і допоміжних матеріалів, які застосовуються для прання. Реєстрація книги проводиться у штабі частини чи бухгалтерії підприємства аналогічно книгам обліку, що ведуться у підрозділі, згідно з вимогами керівних документів.
КНИГА обліку відвідування лазні особовим складом військової частини
ПОЯСНЕННЯ ДО ФОРМИ
Книга обліку відвідування лазні особовим складом військової частини ведеться черговим лазні. Кількість особового складу, який прибув в лазню, заноситься в книгу обліку окремо за кожний підрозділ згідно з фактичною чисельністю. Реєстрація книги проводиться у стройовій частині аналогічно книгам обліку, що ведуться у підрозділі, згідно з вимогами керівних документів.
КНИГА обліку видачі мила, миття в лазні та заміни білизни (лівий бік книги)
Видачу провів: ___________ ___________ __________ (підпис) (підпис) (підпис) Продовження додатка 1 (правий бік книги)
Командир підрозділу: __________ __________ _________ _________ ________ (підпис) (підпис) (підпис) (підпис) (підпис) Старшина підрозділу: _________ __________ _________ _________ ________ (підпис) (підпис) (підпис) (підпис) (підпис)
ПОЯСНЕННЯ ДО ФОРМИ
Книга обліку видачі мила, миття в лазні та заміни білизни ведеться старшиною підрозділу. Мило туалетне особовому складу для туалетних потреб і миття в лазні видається тричі на місяць (1, 11 і 21 числа) по 100 грамів із підтвердженням в отриманні в графах 5, 7, 9. Мило господарське на санітарно-гігієнічні потреби видається на місяць наперед особовому складу по 100 грамів із підтвердженням в отриманні в графі 11. У кінці граф підбивається кількість виданого мила, що підтверджується підписом старшини підрозділу (або особи, що здійснювала видачу). Облік миття особового складу в лазні ведеться в графах 12, 15, 18, 21, 24, де ставляться відповідні позначки: “+” – якщо особа милася, “–” – якщо особа відсутня. Проти прізвищ військовослужбовців, які знаходяться у відриві від підрозділу, у графах 12, 15, 18, 21, 24 робиться позначка відповідно: відрядження – “К”, у відпустці – “В”, на лікуванні у медичних закладах –“Х”, під арештом – “А”. Заміна натільної і постільної білизни відображається у відповідних графах позначками “+” і “–”, при цьому заміна білизни натільної здійснюється у лазні, а постільної – у підрозділі в день миття вранці (після підйому особового складу) або ввечері (перед сном). Після кожного миття особового складу підрозділу облік відвідування лазні та заміни білизни підтверджується підписами командира і старшини підрозділу. Реєстрація книги проводиться у стройовій частині аналогічно книгам обліку, що ведуться у підрозділі, згідно з вимогами керівних документів.
Норма N 65 забезпечення милом військовослужбовців і працівників Збройних Сил та інших військових формувань
Примітка: На туалетні потреби та миття в лазні видається мило туалетне, на санітарно-гігієнічні потреби — мило господарське. У разі відсутності мила туалетного дозволяється заміняти його милом господарським і навпаки.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-06-09; Просмотров: 312; Нарушение авторского права страницы