Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Розрахунок е кономічн ої ефективн о ст і іноваційного заходу
Розрахунок витрат, необхідних для придбання різальних пластин (в розрахунку на 1-у колісну пару) визначаємо по формулі: (1.1)
=
Розрахунок витрат, необхідних для придбання державок різців (в розрахунку на 1-у колісну пару) визначаємо по формулі: (1.2)
Розрахунок заробітної плати токаря, який зайнятий обробкою поверхні ободу колеса визначаємо по формулі: (1.3)
Розрахунок витрат до впровадження нового інструменту та після впровадження нового інструменту визначаємо за формулами: (1.4)
(1.5)
Визначаємо річну програму ремонту колісних пар з обточуванням в вагонному депо: 1) розрахунок програми ремонту колісних пар, при деповському ремонті вагонів:
(1.6)
2) розрахунок програми ремонту колісних пар, які підлягають обточці: (1.7)
Розрахунок економічного ефекту зводимо в таблицю 2.
Таблиця 2 – Розрахунок економічного ефекту від впровадження нового інструменту
Продовження таблиці 2
2 Планування обсягу роботи
Для вантажного вагонного депо передбачаються такі обсягові показники: деповський ремонт вантажних вагонів; поточний ремонт порожніх вагонів при підготовці до перевезення на спеціалізованих пунктах; технічне обслуговування вантажних вагонів на станції (або прослідування через ПТО); поточний ремонт вантажних вагонів з відчепленням; кількість спеціальних вагонів, підготовлених під навантаження. Визначаємо приведену продукцію вагонного депо використовуючи коефіцієнти приведення. Результати розрахунку заносяться в таблицю 3.
Таблиця 3 - Приведення програми деповського ремонту вагонів у приведені вагони
Розрахунок загальної програми продукції, обчислюваної по експлуатації у “фізичних вантажних вагонах, які проходять через ПТО”, з використанням коефіцієнтів приведення, проводимо у таблиці 4.
Таблиця 4 - Планова програма приведеної продукції вагонного депо (ппривед)
План з праці
3.1 Визначення планової кількості робітників Для визначення планової кількості робітників необхідно знати фонд робочого часу одного робітника у планованому періоді. На залізничному транспорті для робітників з нормальною тривалістю робочого дня при п¢ятидобовому робочому тижні з вісьмома годинами робочого часу середньомісячна норма робочого часу прийнята рівною 170,9 год. Виходячи з цього при безперервній цілодобовій роботі розрахункове число змін складає 730:170,9=4,3 (730 – середньомісячна розрахункова кількість годин – 365*24:12). Явкову кількість Чяв розраховуємо на основі планового обсягу роботи, типових нормативів кількості робітників або трудомісткості і затвердженого відділенням залізниці завдання по збільшенню продуктивності праці: , (3.1) , (3.2) Чисельність робітників пунктів комплексної підготовки до перевезень критих вагонів, плануємо по ст.140 “Номенклатури витрат по основній діяльності залізниць України”, визначаємо на основі типових нормативів і кількості фізичних вагонів, оброблюваних у середньому за зміну. Кількість фізичних вагонів, оброблюваних за зміну (Nзм), визначаємо за формулою , (3.3)
Таблиця 5 - Розрахунок чисельності робітників для комплексної підготовки критих вагонів до перевезень з використанням вагономийної машини
Продовження таблиці 5
Чисельність робітників, зайнятих поточним ремонтом порожніх вагонів при підготовці їх до перевезень на спеціалізованих пунктах та при підготовці їх під навантаження на інших пунктах (ст.143, 144), визначаємо на основі типових нормативів і обсягу роботи за формулою: , (3.4)
Таблиця 6 - Розрахунок чисельності робітників для підготовки піввагонів до перевезень.
Чисельність робітників, технічним обслуговуванням вантажних вагонів на станціях, визначаємо на основі типових нормативів чисельності та обсягу робіт. Кількість поїздів, оброблюваних на ПТО (N) за зміну, визначаємо за формулою , (3.5)
Нормативи чисельності робітників на ПТО застосовуємо з урахуванням поправочного коефіцієнта у залежності від середньої довжини поїзда (кількість фізичних вагонів у поїзді) та з урахуванням поправочного коефіцієнта у залежності від відстані між ПТО. Розрахунок чисельності робітників ПТО виконуємо у таблиці 7. Таблиця 7 - Спискова чисельність робітників на ПТО вагонів
Чисельність робітників, зайнятих технічним обслуговуванням вантажних вагонів з відчепленням, плануємо по ст.145 “ і визначаємо за формулою , (3.6)
Розрахункову чисельність робітників на технічному обслуговуванні вантажних вагонів з відчепленням, (ст.145) розподіляємо за професіями і розрядами кваліфікації у процентному відношенні у таблиці 8.
Таблиця 8 - Розподілення робітників за професіями і розрядами
Чисельність робітників, зайнятих деповським ремонтом платформ для великовантажних контейнерів (ст.151) визначаємо з програми деповського ремонту платформ і трудомісткості одиниці ремонту , (3.7)
Розрахунки зводимо у таблицю 9. Таблиця 9 - Розрахунок чисельності робітників на деповський ремонт платформ (ст.151)
Розрахункову чисельність на деповському ремонті розподіляємо за професіями і розрядами кваліфікації у процентному відношенні. Чисельність робітників з деповського ремонту платформ визначаємо з урахуванням зміни трудомісткості обточування колісної пари при впровадженні нового інструмента. Зміну трудомісткості обточування колісної пари розраховуємо за формулою:
t д,2 = t д,1 - ∆ t д,1 (3.8)
t д,2 =
Зниження трудомісткості розраховуємо за формулою:
∆t д = t шт,1 - t шт.,2 (3.9)
∆t д = Таблиця 10 - Розподілення чисельності робітників на деповському ремонті за професіями і розрядами
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-06-19; Просмотров: 149; Нарушение авторского права страницы