Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Дайте характеристику видатків бюджету на соціальний захист населення , їх склад і призначення.
Теми рефератів з дисципліни “Бюджетна система”
1. Бюджет – основний фінансовий план держави. 2. Бюджет як інструмент реалізації соціально-економічних програм. 3. Бюджетний дефіцит, його причини і наслідки, методи управління. 4. Бюджетні системи США та України (порівняльна характеристика). 5. Місцевий бюджет, його значення і роль у соціально-економічному розвитку території. 6. Місцеві бюджети в умовах самоуправління регіону. 7. Проблеми фінансового оздоровлення економіки та ліквідації бюджетного дефіциту. 8. Форми бюджетного фінансування. 9. Фінансування шкільної освіти в США та Україні. 10. Медичне страхування як один з методів фінансування медицини. 11. Проблеми фінансового забезпечення вищой освіти. 12. Економічна класифікація видатків бюджету. 13. Державні цільові фонди. 14. Фінансування фізичної культури і спорту. 15. Фінансування культури і мистецтва. 16. Проблеми обслуговуванняя державного боргу. 17. Роль бюджету в фінансовому забезпеченні охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки. 18. Фінансування міжнародної діяльності держави. 19. Бюджетна система Японії. 20. Бюджетна система Великобританії. 21. Бюджетна система Франції. 22. Бюджетна система Німеччини. 23. Вплив бюджетної політики на інфляційний процес. 24. Проблеми зовнішнього державного боргу країн з перехідною економікою. 25. Роль бюджету держави в збалансованому розвитку національної економіки. 26. Державний кредит та його роль у формуванні фінансових ресурсів держави. 27. Бюджетна політика у галузі державних доходів. 28. Бюджетна політика у галузі державних видатків. 29. Бюджетні права органів державної влади і самоврядування. 30. Планування і фінансування видатків бюджету на національну оборону. 31. Фінансування органів митної служби. 32. Організація бюджетного процесу. 33. Фінансування органів прокуратури і суду. 34. Проблеми фінансування соціального захисту. 35. Фінансування науки та особливості фінансового планування в науково-дослідних організаціях. 36. Податкова політика та податкова система в державі. 37. Роль видатків у фінансовому забезпеченні потреб соціально-економічного розвитку. 38. Напрями та форми бюджетного фінансування національної економіки. 39. Шляхи фінансового оздоровлення державного сектора національної економіки.
КРИТЕРІЇ ОЦІНКИ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ
Уся організація процесу навчання має стимулювати студентів наполегливо, старанно і систематично вчитися. У відповідності до вимог Регламенту навчального процесу в університеті добре засвоєння знань студентами та об’єктивна оцінка рівня знань з боку викладача вимагають: постійного контролю відвідування учбових занять кожним студентом; систематичного поточного контролю знань; належної організації курсового іспиту. Викладачами впроваджується контроль відвідування лекцій, семінарських та практичних занять по кожній академічній групі, кожним студентом.
Рівень знань на практичних і семінарських заняттях оцінюється: 1. “відмінно” – коли студент дає ієватані, теоретично і практично вірні відповіді на запитання, рішення задач правильні, демонструє знання навчально-методичної літератури, законодавчих і нормативних актів, наводить узагальнення і висновки та акуратно оформлює завдання, був присутній на лекціях, має конспект; 2. “добре” – коли студент знає матеріал із завдання на рівні п.1, але ним допущені незначні помилки у формуванні термінів, категорій, розрахунків, коли за допомогою викладача студент швидко орієнтується і знаходить правильні відповіді. Присутність на лекціях і практичних заняттях обов’язкова; 3. “задовільно” – коли студент дає неправильну відповідь на одне запитання або на всі запитання дає малообгрунтовані, невичерпні відповіді, припускається грубих помилок у розрахунках і тільки за допомогою викладача може виправити допущені помилки. При цьому враховується наявність конспекту за темою завдання, самостійність виконаного завдання; 4. “незадовільно” – коли студент дає неправильні відповіді на 2-3 запитання, припускається грубих помилок у розрахунках і не може їх виправити, не має конспекту, виконує практичне завдання не в строк.
Таблиця 1.
СИСТЕМА ПОТОЧНОГО ТА ПІДСУМКОВОГО КОНТРОЛЮ
Таблиця 2. Шкала переводу оцінок
Таблиця 3.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 239; Нарушение авторского права страницы