Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ПРОЦЕДУРА ВЕРИФІКАЦІЇ ПІДСИСТЕМ



 

1. ВСТУП

 

«ЄС» верифікації – це процедура, за якою уповноважений орган перевіряє і засвідчує, на вимогу підрядної компанії або її уповноваженого представника, зареєстрованого у Співтоваристві, що підсистема:

 

- відповідає вимогам цієї Директиви;

- відповідає іншим нормативно-правовим актам, що пов’язані з Договором, і може бути введена в експлуатацію.

 

 

2. ЕТАПИ

 

Підсистема перевіряється на кожному з наступних етапів:

 

- загальний проект;

- будівництво підсистеми, включаючи, зокрема, цивільне будівництво, збирання компоненту, загальне налагодження;

- кінцеве тестування підсистеми.

 

 

3. СЕРТИФІКАТ

 

Уповноважений орган, відповідальний за «ЄС» верифікацію, видає сертифікат відповідності, призначений для підрядної компанії або її уповноваженого представника, зареєстрованого у Співтоваристві, яка, у свою чергу, видає «ЄС» декларацію верифікації, призначену для наглядового органу у державі-члені, в якій підсистема розташована та/або функціонує.

 

4. ТЕХНІЧНИЙ ФАЙЛ

 

Технічний файл, який супроводжує декларацію верифікації, має бути складений таким чином:

 

- для інфраструктури: плани інженерних споруд, погодження на землерийні роботи і армування, звіти про тестування і огляд бетонних поверхонь;

- для інших підсистем: загальні і детальні креслення у відповідності з діаграмами функціонування, електро- і гідросхемами, схеми ланцюга управління, опис систем обробки даних і автоматичних систем, інструкції з функціонування і ремонту тощо;

- перелік компонентів інтеграції, як зазначено у статті 3, що включені до підсистеми;

- копії «ЄС» декларацій відповідності або зручності використання, які мають бути надані на вищезазначені компоненти, відповідно до статті 13 Директиви, разом із, у разі потреби, відповідними калькуляційними викладками і копією звітів про тести і перевірки, проведені уповноваженими органами на основі спільних технічних специфікацій;

- сертифікат уповноваженого органу, відповідального за «ЄС» верифікацію, разом із відповідними калькуляційними викладками і з другою печаткою, в якому вказується, що проект відповідає Директиві, будь-які сумнівні моменти фіксувалися протягом здійснення діяльності і не вилучені; сертифікат також має супроводжуватися звітами про огляд і аудит, виданими тим же органом в межах своєї компетенції, як визначено у частинах 5.3 і 5.4.

 

 

5. МОНІТОРИНГ

 

5.1. Метою «ЄС» моніторингу є забезпечення виконання зобов’язань за технічним файлом протягом виробництва підсистеми.

 

5.2. Уповноважений орган, відповідальний за перевірку виробництва, повинен мати постійний доступ до будівельних майданчиків, виробничих цехів, складів і, якщо необхідно, пристроїв заводського виготовлення і тестування, а загалом – до всіх приміщень, які він вважає за необхідні для виконання свого завдання. Підрядна компанія або її уповноважений представник у Співтоваристві повинен надіслати до нього всі документи, необхідні для цієї мети і, зокрема, плани впровадження і технічну документацію на підсистему.

В

5.3. Уповноважений орган, відповідальний за перевірку впровадження, повинен періодично здійснювати аудит з метою підтвердження дотримання цієї Директиви. Він має надати відповідальним за впровадження звіт про аудит. Від нього може вимагатися присутність на певних стадіях будівництва.

 

5.4. Крім того, уповноважений орган може здійснювати несподівані візити на будівельний майданчик або до виробничого цеху. Під час таких відвідувань уповноважений орган може проводити повний або частковий аудит. Він повинен надати відповідальним за впровадження інспекційний звіт і, у разі потреби, звіт про аудит.

 

6. ПОДАННЯ

 

Повний файл, передбачений частиною 4, має бути поданий підрядній компанії або її уповноваженому представнику, зареєстрованому у Співтоваристві, на підтвердження сертифікату відповідності, виданого уповноваженим органом, відповідальним за верифікацію підсистеми у робочому порядку. Файл має бути прикріплений до «ЄС» декларації верифікації, яку підрядна компанія надсилає до наглядового органу у певній державі-члені.

 

Копія файлу має зберігатися у підрядній компанії протягом всього терміну експлуатації підсистеми. Він повинен надсилатися до будь-якої держави-члена на її вимогу.

 

7. ОПУБЛІКУВАННЯ

 

Кожен уповноважений орган повинен періодично публікувати відповідну інформацію відносно:

 

- запитів щодо отриманої «ЄС» верифікації;

- виданих сертифікатів відповідності;

- сертифікатів відповідності, у видачі яких відмовлено.

 

8. МОВА

 

Файли і листування, пов’язані з процедурами «ЄС» верифікації, мають складатися офіційною мовою держави-члена, в якій підрядна компанія або її уповноважений представник зареєстровані, або мовою, визнаною підрядною компанією.


В

ДОДАТОК VII


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 165; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.012 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь