Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

 

 

КУРСОВА РОБОТА

на тему: Технологія діяльності туристичного підприємства в процесі формування нового туру „Гетьманськими столицями України”

 

 

Студентки II курсу 22-ТО групи

денної форми навчання

Осьмачко

Катерини Євгенівни

 

Керівник курсової роботи

Прокопенко Н.В.

 

 

Київ 2012

 

     
КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІКУМ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА   З а в д а н н я     На курсову роботу з дисципліни       "Технологія туристичної діяльності"                       .   студента спеціальності     „Туричтичне обслуговування”      курсу II групи 22-ТО .                                  Осьмачко Катерина Євгенівна                            (прізвище, ім’я та по-батькові) Тема завдання: "Технологія діяльності туристичного підприємства          . в процесі формування нового туру ”Гетьманськими столицями України”                                       Курсова робота виконується в наступному обсязі:              друкованих сторінок Пояснювальна записка
        Вступ
І розділ. Загальна характеристика туристичного підприємства
ІІ розділ. Теоретичні основи розробки нового туристичного продукту
ІІІ розділ. Визначення технології діяльності туристичного підприємства в процесі формування нового туристичного маршруту
І V розділ . Особливості технології діяльності тур підприємства в процесі реалізації розробленого туру
Висновки
Список використаної літератури
Додатки
 

 

 

Лист 1.

Лист 2.

 

 

 

Виконання курсової роботи

Рекомендована література:  
1. Закон України "Про внесення змін до Закону України „Про туризм"”: Закон України // Урядовий кур'єр. – 2003. – № 244. – 25.12.2003.
2. В.А. Смолій, В.К. Федорченко, В.І. Цибух Енциклопедичний словник-довідник з туризму / Передмова В.М. Литвина. – К.: Видавничий Дім „Слово”, 2006. – 372 с.
3. Ильина Е.Н. Туроперейтинг: организация деятельности: Учебник. – М.: ФиС, 2000.
4. Любіцева О.О. Методика розробки турів: Навчальний посібник. – К.: „Альтпрес”, 2003.
5. Сокол Т.Г. Організація туристичної діяльності в Україні: Навч. посіб. – К.: В-во „Музична Україна”, 2002.
6. Черных Н.Б. Технология путешествий и организация обслуживания клиентов: Учебное пособие. – М.: Советский спорт, 2002.

 

Календарний план

№ з\п

Зміст роботи

Приблизний об'єм роботи

Тижні виконання курсової роботи

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. Вступ 4%
2. І розділ 20%
3. ІІ розділ 35%
4. ІІІ розділ 35%
5 . Висновки 6%

 

 

Дата видачі завдання "____"__________________ 201__ р.

Строк закінчення "____"_____________201__ р.

Керівник курсової роботи _____________________________________________

_____________________________________________

Затверджено кафедрою теорії та практики туризму і готельного господарства, протокол №___________ від "____"________________201___р.

 

 

Бланк завдання є другою та третьою сторінкою курсової роботи

 


Додаток 4

Деталізований план виконання курсової роботи

Додаток №1

 

 

Додаток № 2

 

Додаток №3


ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ ДИРЕКТОРА ПІДПРИЄМСТВА

I. Загальні положення

1. Директор підприємства належить до професійної групи "Керівники".

2. Призначення на посаду керівника підприємства та звільнення з неї здійснюється ________________________________________________________________ з дотриманням вимог Кодексу законів про працю України та чинного законодавства про працю.

3. Директор підприємства є підзвітним засновникам підприємства в особі________________________________.

4. ____________________________________________________________.

II. Завдання та обов'язки

Директор підприємства:

 

1. Визначає, формулює, планує, здійснює і координує всі види діяльності підприємства.

2. Визначає напрями розвитку підприємства у формуванні цінової, кредитно-банківської, податкової та страхової політики, соціальної та зовнішньоекономічної діяльності.

3. Організує роботу і ефективну взаємодію виробничих одиниць, цехів та інших структурних підрозділів підприємства, направляє їх діяльність на досягнення високих темпів розвитку і удосконалення виробництва та продукції.

4. Забезпечує відповідність продукції кращим світовим зразкам з метою задоволення потреб замовників і споживачів у відповідних видах продукції, підвищення продуктивності праці, ефективності виробництва і якості продукції на основі широкого запровадження нової техніки і прогресивної технології, організації праці, виробництва і управління, удосконалення господарського механізму.

5. Направляє діяльність персоналу на досягнення високих економічних та фінансових результатів.

6. Забезпечує виконання підприємством програми оновлення продукції, планів капітального будівництва, обов'язків перед державним бюджетом, постачальниками, замовниками і банками.

7. Організує виробничо-господарську діяльність підприємства на основі застосування методів обгрунтованого планування, нормативних матеріалів, фінансових і трудових витрат, широкого розповсюдження передового досвіду, а також максимальної мобілізації резервів виробництва шляхом досягнення високих техніко-економічних показників, підвищення технічного рівня і якості продукції, раціонального і економного витрачання всіх видів ресурсів.

8. Вживає заходів щодо забезпечення підприємства кваліфікованими кадрами, найкращого використання безпечних і сприятливих умов праці, додержання вимог законодавства про охорону навколишнього середовища.

9. Здійснює заходи з соціального розвитку колективу підприємства, забезпечує розроблення, укладання і виконання колективного договору, проводить роботу щодо зміцнення трудової і виробничої дисципліни, сприяє розвитку творчої ініціативи і трудової активності працівників.

10. Забезпечує сполучення економічних і адміністративних методів керівництва, матеріальних і моральних стимулів підвищення ефективності виробництва, а також підсилення відповідальності кожного працівника за доручену йому справу.

11. Вирішує всі питання в межах наданих йому прав, доручає виконання окремих організаційно-господарських функцій іншим посадовим особам: заступникам керівника, керівникам виробничих підрозділів підприємства.

12. Забезпечує додержання законності, активне використання правових засобів удосконалення управління, зміцнення договірної дисципліни і обліку, господарського розрахунку.

13. Здійснює заходи щодо соціального захисту колективу підприємства, забезпечення і збереження зайнятості працівників.

14. Представляє підприємство в органах державної влади і у взаємовідносинах з партнерами.

15. Готує проекти нормативних документів, що вимагають затвердження загальними зборами акціонерів.

16. ____________________________________________________________________________________.


III. Права

Директор підприємства має право:

 

1. Без доручення діяти від імені підприємства.

2. Представляти інтереси підприємства у взаємовідносинах з громадянами, юридичними особами та органами державної влади.

3. Розпоряджатися майном підприємства з дотриманням вимог, визначених законодавством, Статутом підприємства, іншими нормативними правовими актами.

4. Відкривати в банківських установах розрахунковий та інші рахунки.

5. Укладати трудові договори з працівниками.

6. Приймати рішення за поданням:
- про притягнення працівників, що порушили виробничу та трудову дисципліну, винних в завданні матеріальної шкоди підприємству, до матеріальної та дисциплінарної відповідальності;
- про моральне та матеріальне заохочення працівників, що відзначилися.

7. _______________________________________________________________________________________.


IV. Відповідальність

Директор підприємства несе відповідальність:

 

1. За неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов'язків, що передбачені цією посадовою інструкцією, - в межах, визначених чинним законодавством України про працю.

2. За правопорушення, скоєні в процесі здійснення своєї діяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним та цивільним законодавством України.

3. За завдання матеріальної шкоди - в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України.

4. Директор підприємства несе персональну відповідальність за наслідки прийнятих ним рішень, що виходять за межі його повноважень, які визначені чинним законодавством, Статутом підприємства, іншими нормативними правовими актами. Керівник підприємства не звільняється від відповідальності, якщо дії, що тягнуть відповідальність, були здійснені особами, яким він делегував свої права.

5. Директор підприємства, який недобросовісно використовує майно та кошти підприємства у власних інтересах, або в інтересах, протилежних інтересам засновників, несе відповідальність в межах, визначених цивільним, кримінальним та адміністративним правом.

6. __________________________________________________________________________________________.


V. Директор підприємства повинен знати:

 

1. Закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності підприємства.

2. Профіль, спеціалізацію і особливості структури підприємства.

3. Перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і підприємства.

4. Можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни.

5. Порядок розроблення і затвердження планів та програм виробничо-господарської діяльності.

6. Сучасні методи господарювання і управління.

7. Порядок укладання і виконання господарських договорів.

8. Вітчизняні і зарубіжні досягнення науки і технології відповідно до галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових і регіональних ринках продукції.

9. Економіку, організацію виробництва, праці і управління.

10. Напрями та принципи розвитку менеджменту, маркетингу, комерційної діяльності, податкової справи.

11. Етику ділового спілкування та ведення переговорів.

12. __________________________________________________________________________________________.


VI. Кваліфікаційні вимоги

 

1. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня не менше 5 років.

2. __________________________________________________________________________________________.

3. VII. Взаємовідносини (зв'язки) за посадою

1. За відсутності директора підприємства його посадові обов'язки виконують заступники, які призначаються у встановленому порядку. Заступники несуть відповідальність за якісне, своєчасне та ефективне виконання посадових обов'язків директора підприємства на час його відсутності

 

Додаток №4







ЗАТВЕРДЖУЮ

 

 

 

(найменування підприємства, організації, установи)

 

(керівник підприємства, організації, установи)

         

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

       

00.00.0000

№ 00

  (підпис)   (П.І.Б.) Структурний підрозділ:

Головна бухгалтерія

 

 

Посада:

Головний бухгалтер

 

 

         

00.00.0000

         

 

Загальні положення

Дана посадова інструкція визначає функціональні обов'язки, права і відповідальність головного бухгалтера.

Головний бухгалтер відноситься до категорії керівників.

Головний бухгалтер призначається на посаду і звільняється з посади в установленому чинним трудовим законодавством порядку наказом директора підприємства.

Посадове підпорядкування:

1.4.1 Пряме підпорядкування Директору підприємства
1.4.2. Додаткове підпорядкування
1.4.3 Віддає розпорядження
1.4.4 Працівника заміщає особа, призначена наказом директора підприємства, яка здобуває відповідні права і несе відповідальність за належне виконання покладених на неї обов'язків
1.4.5 Працівник заміщає

 

2. Кваліфікаційні вимоги до головного бухгалтера:

2.1. Освіта* вища професійна (економічна)
2.2. Досвід роботи не менш 5 років
2.3. Знання Законодавство про бухгалтерський облік. Постанови, розпорядження, накази, інші керівні, методичні і нормативні матеріали вищестоящих, фінансових і контрольно-ревізійних органів з питань організації бухгалтерського обліку і складання звітності, а також стосовно господарсько-фінансової діяльності підприємства. Цивільне право, фінансове, податкове і господарське законодавство. Структура підприємства, стратегія і перспективи його розвитку. Положення та інструкції з організації бухгалтерського обліку на підприємстві, правила його ведення. Порядок оформлення операцій і організація документообігу по ділянках обліку. Форми і порядок фінансових розрахунків. Методи економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності підприємства, виявлення внутрішньогосподарських резервів. Порядок приймання, оприбуткування, збереження і витрати коштів, товарно-матеріальних і інших цінностей. Правила розрахунку з дебіторами і кредиторами. Умови оподатковування юридичних і фізичних осіб. Порядок списання з рахунків бухгалтерського обліку нестач, дебіторської заборгованості й інших утрат. Правила проведення інвентаризацій коштів і товарно-матеріальних цінностей. Порядок і терміни складання бухгалтерського балансу і звітності. Правила проведення перевірок і документальних ревізій. Сучасні засоби обчислювальної техніки і можливості їхнього застосування для виконання обліково-обчислювальних робіт і аналізу виробничо-господарської і фінансової діяльності підприємства. Передовий вітчизняний і закордонний досвід удосконалювання організації бухгалтерського обліку. Економіка, організація виробництва, праці і керування. Основи технології виробництва. Ринкові методи господарювання. Законодавство про працю й охорону праці України. Правила і норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежного захисту.
2.4. Навички
2.5. Додаткові вимоги ---

 

 

Права головного бухгалтера

Головний бухгалтер має право:

5.1. Діяти від імені відділу, представляти інтереси підприємства у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами підприємства, організаціями й органами державної влади.

5.2. Здійснювати взаємодії з керівниками (співробітниками) усіх (окремих) структурних підрозділів підприємства.

5.3. Знайомитися з проектами рішень керівництва підприємства, що стосуються діяльності очоленого ним структурного підрозділу.

5.4. Вносити на розгляд керівництва пропозиції по поліпшенню діяльності підприємства і очоленого ним структурного підрозділу зокрема.

5.5. Брати участь у підготовці проектів наказів, інструкцій, указівок, а також кошторисів, договорів і інших документів, зв'язаних з діяльністю структурного підрозділу.

5.6. У межах своєї компетенції підписувати і візувати документи.

5.7. Самостійно вести переписування зі структурними підрозділами підприємства, а також іншими організаціями з питань, що входять у його компетенцію.

5.8. Подавати пропозиції директору підприємства про залучення до матеріальної і дисциплінарної відповідальності посадових осіб очоленого ним структурного підрозділу за результатами перевірок.

6. Відповідальність головного бухгалтера

Головний бухгалтер відповідає:

6.1. За неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов'язків, передбачених даною посадовою інструкцією, - у межах, визначених чинним трудовим законодавством України.

6.2. За правопорушення, здійснені в процесі виконання своєї діяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним і цивільним законодавством України.

6.3. За причинені матеріальні втрати - в межах, визначених чинним трудовим і цивільним законодавством України.

Кінцеві положення

Дана Посадова інструкція складена в двох екземплярах, один із яких зберігається у Підприємства, інший— у працівника.

Задачі, Обов'язки, Права і Відповідальність можуть бути уточнені відповідно до зміни Структури, Задач і Функцій структурного підрозділу і робочого місця.

Зміни і доповнення в дану Посадову інструкцію вносяться наказом генерального директора підприємства.

 

 

Головний бухгалтер крупьяр структурного підрозділу

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

УЗГОДЖЕНО:

 

Начальник юридичного відділу

 

 

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

   

 

00.00.0000  

 

   

 

З інструкцією ознайомлений:

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

00.00.00  

 

 

Додаток №5

ЗАТВЕРДЖУЮ

 

 

 

(найменування підприємства, організації, установи)

 

(керівник підприємства, організації, установи)

         

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

       

00.00.0000

№ 00

  (підпис)   (П.І.Б.) Структурний підрозділ:

Головна бухгалтерія

 

 

Посада:

Бухгалтер

 

 

         

00.00.0000

         

 

Загальні положення

Дана посадова інструкція визначає функціональні обов'язки, права і відповідальність бухгалтера.

Бухгалтер відноситься до категорії фахівців.

Бухгалтер призначається на посаду і звільняється з посади в установленому чинним трудовим законодавством порядку наказом директора підприємства за поданням головного бухгалтера.

Посадове підпорядкування:

1.4.1 Пряме підпорядкування головному бухгалтеру
1.4.2. Додаткове підпорядкування заступнику головного бухгалтера
1.4.3 Віддає розпорядження
1.4.4 Працівника заміщає особа, призначена наказом директора підприємства, яка здобуває відповідні права і несе відповідальність за належне виконання покладених на неї обов'язків
1.4.5 Працівник заміщає

 

2. Кваліфікаційні вимоги до бухгалтера:

2.1. Освіта* вища професійна (економічна)
2.2. Досвід роботи не менш 3 років
2.3. Знання Законодавчі акти, постанови, розпорядження, накази, інші керівні, методичні і нормативні матеріали по організації бухгалтерського обліку майна, зобов'язань і господарських операцій і складанню звітності. Форми і методи бухгалтерського обліку на підприємстві. План і кореспонденція рахунків. Організацію документообігу по ділянках бухгалтерського обліку. Порядок документального оформлення і відображення на рахунках бухгалтерського обліку операцій, пов'язаних з рухом основних коштів, товарно-матеріальних цінностей і коштів. Методи економічного аналізу господарсько-фінансової діяльності підприємства. Правила експлуатації обчислювальної техніки. Основи економіки, організації праці і керування. Ринкові методи господарювання. Законодавство про працю. Правила внутрішнього трудового розпорядку. Правила і норми охорони праці.
2.4. Навички
2.5. Додаткові вимоги ---

 

Права бухгалтера

Бухгалтер має право:

5.1. Знайомитися з проектами рішень керівництва підприємства стосовно його діяльності.

5.2. Подавати пропозиції з удосконалення роботи, пов'язаної з передбаченими даною інструкцією обов'язками.

5.3. В межах своєї компетенції повідомляти безпосередньому керівнику про всі недоліки в діяльності підприємства (структурного підрозділу, окремих працівників), виявлені у процесі виконання своїх посадових прав і обов'язків і вносити пропозиції по їх усуненню.

5.4. Запитувати особисто або за дорученням безпосереднього керівника від керівників підрозділів і інших спеціалістів інформацію і документи, необхідні для виконання його посадових обов'язків.

5.5. Залучати спеціалістів усіх (окремих) структурних підрозділів до вирішення задач, покладених на нього (якщо це передбачено положеннями про структурні підрозділи, якщо ні - то з дозволу керівника організації).

5.6. Вимагати від керівництва підприємства, свого безпосереднього керівника надання допомоги у виконанні обов'язків, передбачених даною посадовою інструкцією.

Відповідальність бухгалтера

Бухгалтер несе відповідальність:

6.1. За неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов'язків, передбачених даною посадовою інструкцією, - у межах, визначених чинним трудовим законодавством України.

6.2. За правопорушення, здійснені в процесі виконання своєї діяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним і цивільним законодавством України.

6.3. За причинені матеріальні втрати - в межах, визначених чинним трудовим і цивільним законодавством України.

Умови роботи бухгалтера

Режим роботи бухгалтера визначається згідно з Правилами внутрішнього трудового розпорядку, встановленими на підприємстві.

 

Умови оплати праці

Умови оплати праці бухгалтера визначаються згідно з Положенням про оплату праці персоналу.

 

Кінцеві положення

Дана Посадова інструкція складена в двох екземплярах, один із яких зберігається у Підприємства, інший— у працівника.

Задачі, Обов'язки, Права і Відповідальність можуть бути уточнені відповідно до зміни Структури, Задач і Функцій структурного підрозділу і робочого місця.

Зміни і доповнення до даної Посадової інструкції вносяться наказом генерального директора підприємства.

 

Керівник структурного підрозділу

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

УЗГОДЖЕНО:

 

Начальник юридичного відділу

 

 

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

   

 

00.00.0000  

 

   

 

З інструкцією ознайомлений:

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

00.00.00  

 

 

Додаток № 6

ЗАТВЕРДЖУЮ

 

 

 

(найменування підприємства, організації, установи)

 

(керівник підприємства, організації, установи)

         

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

       

00.00.0000

№ 00

  (підпис)   (П.І.Б.) Структурний підрозділ:

Туристичне агентство

 

 

Посада:

Менеджер по рекламі

 

 

         

00.00.0000

         

 

Загальні положення

Дана посадова інструкція визначає функціональні обов'язки, права і відповідальність менеджера по рекламі.

Менеджер по рекламі відноситься до категорії керівників.

Менеджер по рекламі призначається на посаду і звільняється з посади в установленому чинним трудовим законодавством порядку наказом директора туристичного агентства.

Посадове підпорядкування:

1.4.1 Пряме підпорядкування директору туристичного агентства
1.4.2. Додаткове підпорядкування
1.4.3 Віддає розпорядження працівникам агентства
1.4.4 Працівника заміщає заступник
1.4.5 Працівник заміщає

 

2. Кваліфікаційні вимоги до менеджера по рекламі:

2.1. Освіта* вища професійна (за фахом менеджмент)
2.2. Досвід роботи стаж роботи на керівних посадах у туристській індустрії не менш 2 років.
2.3. Знання закон «Про основи туристської діяльності в Україні», постанови, розпорядження, накази, інші керівні і нормативні документи вищестоящих і інших організацій, що регламентують рекламну діяльність; основні концепції й організацію туристської індустрії; основи економіки, підприємництва і ведення бізнесу; кон'юнктуру рекламного ринку туристичних послуг; теорію і практику менеджменту; організацію рекламної справи; способи, засоби і носії реклами; загальні і спеціальні вимоги до реклами; особливості проведення рекламних кампаній; основи ділового адміністрування, маркетингу; форми і методи ведення рекламних кампаній; порядок розробки договорів і контрактів на організацію і проведення рекламних кампаній; основи естетики, етики, загальної і спеціальної психології, соціології; структуру керування організацією; перспективи інноваційної й інвестиційної діяльності; стандарти діловодства (класифікацію документів, порядок оформлення, реєстрації, проходження, збереження й ін.); методи обробки інформації з застосуванням сучасних технічних засобів комунікації і зв'язку, комп'ютера; форми і методи роботи з персоналом, мотивації праці; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежного захисту; основи загальної і соціальної психології;
2.4. Навички
2.5. Додаткові вимоги

* вища професійна освіта і додаткова підготовка в області менеджменту

 

Кінцеві положення

Дана Посадова інструкція складена в двох екземплярах, один із яких зберігається у Підприємства, інший — у працівника.

Задачі, Обов'язки, Права і Відповідальність можуть бути уточнені відповідно до зміни Структури, Задач і Функцій структурного підрозділу і робочого місця.

Зміни і доповнення до даної Посадової інструкції вносяться наказом генерального директора туристичного агентства.

 

Керівник структурного підрозділу

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

УЗГОДЖЕНО:

 

Начальник юридичного відділу

 

 

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

   

 

00.00.0000  

 

   

 

З інструкцією ознайомлений:

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

00.00.00  

 

 

Додаток № 7

ЗАТВЕРДЖУЮ

 

 

 

(найменування підприємства, організації, установи)

 

(керівник підприємства, організації, установи)

         

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

       

00.00.0000

№ 00

  (підпис)   (П.І.Б.) Структурний підрозділ:

Туристичне агентство

 

 

Посада:

Загальні положення

Дана посадова інструкція визначає функціональні обов'язки, права і відповідальність менеджера по візовому забезпеченню.

Менеджер по візовому забезпеченню відноситься до категорії керівників.

Менеджер по візовому забезпеченню призначається на посаду і звільняється з посади в установленому чинним трудовим законодавством порядку наказом директора туристичного агентства.

Посадове підпорядкування:

1.4.1 Пряме підпорядкування директору туристичного агентства
1.4.2. Додаткове підпорядкування
1.4.3 Віддає розпорядження працівникам агентства
1.4.4 Працівника заміщає особа, призначена директором туристичного агентства
1.4.5 Працівник заміщає

 

2. Кваліфікаційні вимоги до менеджера по візовому забезпеченню:

2.1. Освіта* вища професійна (за фахом менеджмент)
2.2. Досвід роботи стаж роботи на керівних посадах у туристській індустрії не менш 2 років.
2.3. Знання закон «Про основи туристської діяльності в Україні», постанови, розпорядження, накази, інші керівні і нормативні документи вищестоящих і інших організацій, що регламентують діяльність організації по керуванню персоналом; закон «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну»; міжнародні договори України з питань безвізового повідомлення; географію країн світу; порядок роботи консульсько-візових служб; порядок оформлення і видачі документів для виїзду з України і в'їзду в Україну; діючий порядок видачі українських віз громадянам іноземних держав; порядок транзитного проїзду через території іноземних держав; міграційні законодавства України й іноземних держав; законодавство іноземних держав, що регулює питання в'їзду і виїзду з країни; адреси дипломатичних представництв і консульських установ України за кордоном; адреси дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав на території України; основи цивільного законодавства; основи міжнародного законодавства; основи митного законодавства; іноземна мова (основної клієнтури); відповідальність туристичних організацій за порушення правил в'їзду, виїзду і перебування іноземцями, що находились в Україні, при візовій підтримці таких туристів; основні концепції й організацію туристської індустрії; основи економіки і ведення бізнесу; методи й організацію менеджменту в туризмі; стандарти діловодства (класифікацію документів, порядок оформлення, реєстрації, проходження, збереження й ін.); методи обробки інформації з застосуванням сучасних технічних засобів комунікацій і зв'язку, комп'ютера; основи трудового законодавства; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежного захисту;
2.4. Навички
2.5. Додаткові вимоги

* чи вища професійна освіта і додаткова підготовка в області менеджменту.

 

Кінцеві положення

Дана Посадова інструкція складена в двох екземплярах, один із яких зберігається у Підприємства, інший — у працівника.

Задачі, Обов'язки, Права і Відповідальність можуть бути уточнені відповідно до зміни Структури, Задач і Функцій структурного підрозділу і робочого місця.

Зміни і доповнення до даної Посадової інструкції вносяться наказом генерального директором туристичного агентства.

 

Керівник структурного підрозділу

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

УЗГОДЖЕНО:

 

Начальник юридичного відділу

 

 

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

   

 

00.00.0000  

 

   

 

З інструкцією ознайомлений:

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

00.00.00  

 


 

Додаток  № 8


ЗАТВЕРДЖУЮ

 

 

 

(найменування підприємства, організації, установи)

 

(керівник підприємства, організації, установи)

         

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

       

00.00.0000

№ 00

  (підпис)   (П.І.Б.) Структурний підрозділ:

Туристичне агентство

 

 

Посада:

Менеджер по бронюванню

 

 

         

00.00.0000

         

 

Загальні положення

Дана посадова інструкція визначає функціональні обов'язки, права і відповідальність менеджера по бронюванню.

Менеджер по бронюванню відноситься до категорії керівників.

Менеджер по бронюванню призначається на посаду і звільняється з посади в установленому чинним трудовим законодавством порядку наказом директором туристичного агентства.

Посадове підпорядкування:

1.4.1 Пряме підпорядкування директору туристичного агентства
1.4.2. Додаткове підпорядкування
1.4.3 Віддає розпорядження працівникам агентства
1.4.4 Працівника заміщає особа, призначена директором туристичного агентства
1.4.5 Працівник заміщає

 

Кінцеві положення

Дана Посадова інструкція складена в двох екземплярах, один із яких зберігається у Підприємства, інший — у працівника.

Задачі, Обов'язки, Права і Відповідальність можуть бути уточнені відповідно до зміни Структури, Задач і Функцій структурного підрозділу і робочого місця.

Зміни і доповнення до даної Посадової інструкції вносяться наказом генерального директором туристичного агентства.

 

 

Керівник структурного підрозділу

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

УЗГОДЖЕНО:

 

Начальник юридичного відділу

 

 

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

   

 

00.00.0000  

 

   

 

З інструкцією ознайомлений:

   

 

(підпис) (прізвище, ініціали)

 

00.00.00  

 

 

Додаток № 9

ЗАТВЕРДЖУЮ

 

 

 

(найменування підприємства, організації, установи)

 

(керівник підприємства, організації, установи)

         

 

ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ

       

00.00.0000

№ 00

  (підпис)   (П.І.Б.) Структурний підрозділ:

 

 

 

Посада:

Директор по розвитку

 

 

         

00.00.0000

         

 

Загальні положення

Дана посадова інструкція визначає функціональні обов'язки, права і відповідальність директора по розвитку.

Директор по розвитку відноситься до категорії керівників.

Директор по розвитку призначається на посаду і звільняється з посади в установленому чинним трудовим законодавством порядку наказом директора підприємства.

Посадове підпорядкування:

1.4.1 Пряме підпорядкування директору підприємства.
1.4.2. Додаткове підпорядкування
1.4.3 Віддає розпорядження працівникам підприємства
1.4.4 Працівника заміщає заступник(и)
1.4.5 Працівник заміщає

 

2. Кваліфікаційні вимоги до директора по розвитку:

2.1. Освіта* вища професійна (економічна, юридична)
2.2. Досвід роботи досвід роботи на керівних посадах не менш 5 років (у тому числі на посаді директора по розвитку чи менеджера по стратегічному плануванню не менш 1 року).
2.3. Знання Ринкову економіку. Правила здійснення підприємницької діяльності. Теорію і практику менеджменту, макро- і мікроекономіки, маркетингу, ділового адміністрування, біржової, страхової, банківської і фінансової справи. Принципи планування розвитку підприємства. Основні інструменти фінансового оздоровлення підприємства. Методи економічного моделювання. Сучасні системи керування підприємством. Основи технології виробництва. Перспективи інноваційної й інвестиційної діяльності. Методи обробки інформації з використанням сучасних технічних засобів комунікації і зв'язку, комп'ютера. Основи адміністрування. Інформаційні технології. Основи соціології, психології. Законодавство про працю й охорону праці України.
2.4. Навички
2.5. Додаткові вимоги

 

 

Права директора по розвитку

Директор по розвитку має право:

5.1. Діяти від імені відділу, представляти інтереси підприємства у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами підприємства, організаціями й органами державної влади.

5.2. Здійснювати взаємодії з керівниками (співробітниками) усіх (окремих) структурних підрозділів підприємства.

5.3. Знайомитися з проектами рішень керівництва підприємства, що стосуються діяльності очоленого ним структурного підрозділу.

5.4. Вносити на розгляд керівництва пропозиції по поліпшенню діяльності підприємства і очоленого ним структурного підрозділу зокрема.

5.5. Брати участь у підготовці проектів наказів, інструкцій, указівок, а також кошторисів, договорів і інших документів, зв'язаних з діяльністю структурного підрозділу.

5.6. У межах своєї компетенції підписувати і візувати документи.

5.7. Самостійно вести листування зі структурними підрозділами підприємства, а також іншими організаціями з питань, що входять у його компетенцію.

5.8. Подавати пропозиції директору підприємства про залучення до матеріальної і дисциплінарної відповідальності посадових осіб очоленого ним структурного підрозділу за результатами перевірок.

6. Відповідальність директора по розвитку

Директор по розвитку несе відповідальність:

6.1. За неналежне виконання або невиконання своїх посадових обов'язків, передбачених даною посадовою інструкцією, - у межах, визначених чинним трудовим законодавством України.

6.2. За правопорушення, здійснені в процесі виконання своєї діяльності, - в межах, визначених чинним адміністративним, кримінальним і цивільним законодавством України.

6.3. За причинені матеріальні втрати - в межах, визначених чинним трудовим і цивільним законодавством України.

Кінцеві положення

Дана Посадова інструкція складена в двох екземплярах, один із яких зберігається у Підприємства, інший — у працівника.

Задачі, Обов'язки, Права і Відповідальність можуть бути уточнені відповідно до зміни Структури, Задач і Функцій структурного підрозділу і робочого місця.

Зміни і доповнення до даної Посадової інструкції вносяться наказом генерального директора підприємства.

 

 

 

Керівник структурного підрозділу

 

 
 

 

(підпис)

(прізвище, ініціали)
 

УЗГОДЖЕНО:

 

 

Начальник юридичного відділу

 

 

 

 

  (підпис)

(прізвище, ініціали)

 

   

 

 

  00.00.0000

 

 

   

 

 

 

З інструкцією ознайомлений:

 

 
 

 

(підпис)

(прізвище, ініціали)
 

 

00.00.00

 
  Додаток №10
   

 

Туристична фірма

Терра Інкогніта

 

Адреса фірми:

м. Київ

ст.метро Майдан Незалежності

вул. Мала Житомирська, 16/3, оф.4

Adress:

Kiev

metro Maydan Nezalezhnostі, Street Mala Zhitomirs'ka, 16/3, office 4

 

  Тел./факс: +380445376330; +380445376329

                     +380442795923

 

   e-mail: info@terraincognita.info

             

ТЕХНОЛОГІЧНА КАРТА

На 2012 р.

1. Основні показники маршруту:

Вид маршруту кільцевий, організований, автобусно- пішохідний

(за конфігурацією маршруту, за формою організації, за видом транспорту)

 

Термін подорожі (дн./ночівель) — 2 дні - 1 ніч

Число туристів в групі — 20 туристів

Початок обслуговування на маршруті першої групи — 12.04.12

Початок обслуговування на маршруті останньої групи — 20.12.12

Закінчення обслуговування останньої групи — 27.12.12

Вартість путівки – 739 грн (може змінюватися в залежності від обраного розміщення)

 

Місяць року   Кількість турис­тів в місяць Графік заїзду туристських груп за датами місяця Кількість груп в місяць
Лютий 20 18 1
Березень 20 17 1
Квітень 40 7;21 2
Травень 40 12;26 2
Червень 40 09;23 2
Липень 40 14;28 2
Серпень 40 11;25 2
Вересень 40 15;29 2
Жовтень 20 20 1
Листопад 20 17 1
Грудень 20 01 1

Адреса туристського підприємства, з якого починається подорож:_________________________________________________________

 

Проїзд до початкового туристичного підприємства: трансфер _________________________________________________________________


Додаток №11


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТОК

Графік заВАНТАЖЕННЯ

Номер групи туристів

Дати обслуговування

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1 1. 2                                                               2. 5                                                               3. 7                                                               4. 8                                                               5. 10                                                              

Додаток №14

Оформлення Розрахунку вартості Маршруту

 «Гетьманськими столицями України»

 

№ з/п Назва статті Вартість за одиницю грн. Кількість (од., діб)

Загальна вартість (грн.)

на 1 особу / на групу

1. Вартість проживання (за умовами розміщення):          
- одномісний номер - двомісні номери - трьохмісний номери 320,00   400,00 5;1   3;1 320,00   200,00 1600,00   1200,00
  450,00 3;1 150,00 1350,00
2. Вартість проїзду:   200,00 23 год. 230,00 4600,00
5. Екскурсійна програма:        
5.1 Палац Розумовських 15,00   15,00 300,00
5.2 Будинок Ніжинської гімназії вищих наук 10,00   10,00 200,00
5.3 Націона́льний істо́рико-культу́рний запові́дник «Качані́вка» 20,00   20,00 400,00
6. Форс-мажор (непердбачувані витрати) 50,00   50,00 1000,00
6. Страхування 10,00 2 10,00 200,00
7. Послуги екскурсовода 1000,00 2 100,00 2000,00
8. Всього       12850,00
9. Комісія (15%)       1927,50

 


Загальна сума

      14777,50

Вартість туру

      739,00

 

Додаток № 15

Агентська угода №____

Предмет договору.

1.1.У відповідності до умов даного Договору, протягом всього строку його дії Турагент зобов’язується за дорученням та від імені Туроператора реалізовувати туристичні продукти останнього споживачам туристичних послуг (надалі по тексту—Туристи) шляхом укладення договорів на туристичне обслуговування.

1.2.Сторони підтверджують наявність у них всіх відповідних документів і ліцензій, передбачених чинним законодавством України, що необхідні для здійснення діяльності, яка є предметом даного Договору, в тому числі:

Туроператор: ліцензія Державної туристичної адміністрації від 16.07.2010 р., серія АВ № 538617.

Турагент: _______________________________________________________________________(копія додається).

1.3.Туристичний продукт, реалізація якого є предметом даного Договору, – попередньо розроблений Туроператором комплекс туристичних послуг визначеної вартості, до складу якого входять послуги: по оформленню віз, по бронюванню та купівлі проїзних документів, а також послуги третіх осіб (надалі по тексту—Виконавців) щодо трансферу, проживання, харчування, екскурсійного та іншого обслуговування.

1.4.Тур – туристична подорож (поїздка) за визначеним маршрутом у конкретний термін, забезпечена комплексом туристичних послуг, характеристика якої зазначена у Програмі туру.

Порядок розрахунків.

4.1.Турагент здійснює повну оплату замовленого Турпродукту відповідно до виставленого Туроператором рахунку протягом одного банківського дня з моменту його отримання. За домовленістю Сторін Турагент може здійснити передоплату в розмірі, не меншому від 50% вартості туру, і повністю розрахуватись за тур не пізніше ніж за 5 (п’ять) днів до його початку.

4.2.Вартість туру може бути збільшена у випадках: зміни термінів туру; непередбачене збільшення транспортних тарифів; введення нових або підвищення діючих ставок податків і зборів та інших обов'язкових платежів; різка зміна курсу національних валют; непередбачене збільшення вартості проживання, екскурсійного обслуговування та в інших випадках, якщо таке збільшення сталося не з вини Туроператора, про що останній зобов’язаний повідомити Турагента відповідно до вимог чинного законодавства (не пізніше ніж за 10 днів до початку туру у випадку, якщо його тривалість становить більше ніж 10 днів, за 5 днів до початку туру у випадку, якщо його тривалість становить від 2 до 10 днів, за 48 годин до початку туру у випадку, якщо його тривалість становить один день). Турагент зобов’язаний доплатити вартість туру до його початку, якщо розмір доплати не перевищує 5% вартості туру. В іншому разі Турагент має право відмовитись від туру.

4.3.Оплата туру здійснюється по комерційному курсу обслуговуючого Туроператора банку на день оплати шляхом безготівкового перерахування коштів в гривнях на банківський рахунок Туроператора або готівкою в касу, чи в інший спосіб відповідно до чинного законодавства України.

4.4.Кошти, отримані від Турагента як оплата вартості туристичного продукту, за винятком винагороди Туроператора, не належать останньому, є транзитними і підлягають перерахуванню на користь виконавців, що безпосередньо надають послуги перевезення, екскурсійного обслуговування, проживання, харчування, супроводу під час перебування за кордоном тощо, на підставі контрактів між ними та Туроператором.

4.5.Несвоєчасна, неповна або неправильна оплата Турагентом вартості Турпродукту вважається відмовою Турагента від замовлених (заброньованих) туристичних послуг.

4.6.Розмір агентської винагороди визначається Турагентом самостійно шляхом встановлення надбавки на вартість (нетто) туристичного продукту, якщо розмір винагороди не обумовлений окремо для кожного туру у відповідних додатках до даного Договору.

4.7.Сторони домовились, що туристичні послуги вважаються наданими Турфірмою у повному обсязі і належним чином з дати повернення Туристів з подорожі, визначеної відповідно до Програми туру. Складання акту про надані послуги (виконані роботи) даним Договором не передбачається.

 

Відповідальність Сторін.

5.1.У випадку невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань за даним Договором винна сторона зобов’язана відшкодувати іншій стороні заподіяні у зв’язку з цим збитки. Збитки сплачуються понад суму неустойки. Збитки відшкодовуються у повному обсязі і включають в себе, крім іншого, додаткові витрати Туроператора на оплату штрафних санкцій і/або відшкодування збитків виконавцям, що безпосередньо надають послуги перевезення, екскурсійного обслуговування, проживання, харчування, супроводу під час перебування за кордоном тощо, на підставі контрактів між ними та Туроператором, якщо сплата таких штрафних санкцій і/або відшкодування збитків є наслідком порушення Турагентом свої обов’язків по даному Договору.

Розмір відповідальності Туроператора перед Турагентом (туристами) за шкоду, заподіяну з вини виконавця (готель, перевізник, екскурсійна компанія тощо), обмежується розміром подвійної плати вартості туру.

5.2.У випадку відмови (анулювання) Турагента від заброньованих туристичних послуг з будь-яких причин, останній зобов’язаний сплатити Туроператору неустойку в розмірі:

- 100% (ста відсотків) вартості туру у випадку анулювання замовлення менше ніж за два дні до початку туру;

- 70% (семидесяти відсотків) вартості туру у випадку анулювання замовлення в строк від 2 до 20 днів включно до початку туру;

- 50% (п’ятдесяти відсотків) вартості туру у випадку анулювання замовлення в строк від 20 до 30 днів включно до початку туру;

- 100% (сто відсотків) вартості туру, який проводиться в період офіційних святкових днів, визначених законодавством України або країни здійснення туру (Новий Рік, Різдво, травневі свята тощо), незалежно від строків анулювання замовлення.

5.3.У випадку відмови від туру, що містить в’їзну візу, оформлення якої забезпечує Туроператор, настає наступна відповідальність:

- якщо документи Туриста не заносилися в посольство, то вартість послуг з оформлення візи повертається повністю;

- якщо до моменту відмови від Туру віза проставлена в паспорті, то вартість послуг з її оформлення не повертається;

- якщо Туристу було відмовлено в отриманні візи з незалежних від Туроператора причин, то вартість послуг з оформлення візи і сума витрат, фактично понесених Туроператором, не повертаються.

5.4.Туроператор не несе відповідальності:

- за невідповідність, недостовірність, недійсність, недостатність та несвоєчасність наданих відомостей і документів з боку Турагента або Туриста для оформлення і організації Туру, і наслідки пов’язані з цими обставинами;

- за затримки проходження прикордонного і митного контролю;

- за наслідки, які викликані порушенням Туристом правил проходження прикордонного і митного контролю, проїзду, провозу та зберігання багажу, а також законів та правил перебування в країні (місці) здійснення туру;

- за дії чи бездіяльність перевізників, в тому числі за якість послуг перевезення, затримку чи зміну часу відправлення, строку перевезення, і пов’язані з цим зміни Програми туру. У цих випадках відповідальність несуть перевізники у відповідності з чинним українським та міжнародним законодавством;

- за наслідки, спричинені порушенням туристом митних, фіскальних, санітарних, транспортних, міграційних та інших офіційних правил та норм, що діють на території країни перебування;

- у тому випадку, якщо Турист самостійно змінює Програму туру чи відмовляється від участі в турі в період його проведення, всі витрати та наслідки, пов’язані з цим, несе Турист самостійно і претензії Туроператором у зв’язку з цим не приймаються.

5.5.Туроператор не несе відповідальності за дії посольств, пов’язані з оформленням віз або відмовою у їх наданні. У випадку відмови посольства у відкритті візи туристу кошти, отримані Туроператором в оплату туру, повертаються Турагенту за винятком витрат на оформлення візи та понесених Туроператором витрат на забезпечення надання туристичних послуг, в тому числі на бронювання послуг виконавців (готель, перевізник, екскурсійна компанія тощо).

5.6.Вартість послуг, передбачених туром, які не були використані Туристом, не відшкодовується та компенсація Туроператором не виплачується.

Страхування.

6.1.Туроператор забезпечує страхування Туриста відповідно до чинного законодавства. Вартість страховки до вартості Туру входить.

Строк дії Договору.

7.1.Даний Договір набуває чинності з моменту його підписання сторонами та діє протягом строку, поки сторони зацікавлені у продовженні співробітництва.

7.2.Даний Договір може бути розірваний за вимогою будь-якої Сторони, повідомивши про це іншу сторону за 30 днів.

7.3.Всі безспірні взаєморозрахунки між сторонами повинні бути врегульовані ними до припинення дії даного Договору.

Форс-мажор

8.1.Сторони звільняються від відповідальності за невиконання чи неналежне виконання своїх обов’язків по даному Договору, якщо таке невиконання є наслідком форс-мажорних обставин, тобто обставин, які знаходяться поза контролем сторін, в тому числі в частині неможливості їх подолання або усунення, і які сторони не могли передбачити при укладенні даного Договору та оформленні замовлення. Серед цих обставин, крім інших: страйки, стихійні лиха, погодні умови, які впливають на здійснення туру, військові дії, розпорядження влади, в тому числі рішення та постанови НБУ щодо обмеження обігу та розрахунків в іноземній валюті, епідемії, терористичні акти або погроза терористичних актів, надзвичайні ситуації, відміна рейсів та зміна умов перевезення, зміна візових режимів та інші подібні обставини, які перешкоджають здісненню Туру.

8.2.Сторона, для якої в зв’язку з дією форс-мажорних обставин склалася ситуація неможливості виконання обов’язків за даним Договором, повинна негайно сповістити іншу Сторону про настання вказаних обставин, але не пізніше 3 днів з моменту виявлення факту їх настання. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про вказані обставини позбавляє Сторону права посилатися на такі обставини як причину невиконання своїх обов’язків по даному договору.

Порядок вирішення спорів.

9.1.У випадку виникнення суперечок Сторони докладають всі зусилля для їх врегулювання шляхом переговорів. Якщо Сторони не приходять до взаємної згоди, спір підлягає вирішенню у господарському суді м.Києва відповідно до чинного законодавства України.

Конфіденційність.

10.1.Вся інформація (окрім загальновідомої), яка була отримана іншою Стороною в результаті діяльності за цим Договором, в тому числі інформація, яка визнається у відповідності з чинним законодавством як комерційна таємниця, визнається конфіденційною та не підлягає розголошенню або використанню в цілях, які різняться від предмету цього Договору, без письмової згоди іншої Сторони.

Заключні положення.

11.1.Всі зміни і доповнення до цього Договору оформлюються Сторонами у вигляді додаткових угод, які підписуються уповноваженими на це особами і є невід’ємними частинами даного Договору.

11.2.Сторони не мають права передавати свої права та обов’язки по даному Договору третій особі без письмової згоди на це іншої Сторони.

11.3.З питань, не врегульованих даним Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.

11.4.Даний договір складений українською мовою в двох примірниках: по одному для кожної із Сторін, що мають рівну юридичну силу.

 

Реквізити та адреси сторін.

Туроператор ТОВ “Терра Інкогніта” Платник податку на прибуток на загальних умовах Ін.под.№313020226557 № св-ва 37677927 01001.м. Київ, вул. Мала Житомирська,16/3 Тел/факс +380442795923 Код ЄДРПОУ 32735739 Р/р № 26006194156  в ПАТ Банк «Райффайзен Банк Аваль” МФО 380805   Директор ______________________Підмогильний С.Б Турагент ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ _______________________________________________ _______________________________________________     ____________________(__________________________)

Додаток № 16

Дата заявки / зміни: 04.06.12

Офіціальна назва: ТОВ «Терра Інкогніта»

Телефони: +380445376330; +380445376329

Адреси: Київ, 01001, ст. метро Майдан Незалежності, вул. Мала Житомирська, 16/3, оф.4

E-mail: info@terraincognita.info

Направлення: Київ – Козелець – Батурин – Глухів – Ніжин – Качанівка – Сокиринці - Київ

Дата заїзду: з 17.03.12 по 18.03.12

Кількість ночей: 1

Готель: «Квелта» (3 зірки)

Харчування: 1 сніданок, 1 вечеря

Розміщення: одномісні, двомісні, тримісні номери

Тип номеру: 1-ша категорія, стандарт

Вартість: 739 грн.

 

 

ПІБ туриста Стать Дата народження Паспорт
1 Таранова Л. О. Ж 16.12.90 МЕ 984743
2 Дмитренко П. С. Ч 23.05.87 АН 048189
3 Бойчук Т. А. Ж 10.01.89 МЕ 840712
4 Самійло О. В. Ж 04.10.86 МЕ 798338
5 Гончарук. Т. Г. Ч 24.06.88 МЕ 608996
6 Петренко Н. П. Ж 01.03.90 АН 375094
7 Золіна. В. І. Ж 29.09.89 АН 309688
8 Борисенко. І. В. Ч 14.04.88 МЕ 194663
9 Пастеляк. Ю. О. Ч 20.11.85 МЕ 206828
10 Федоров. Д. С. Ч 11.07.87 АН 158387
11 Борисюк. О. П. Ж 13.04.85 МЕ 986543
12 Сковлюк А. П. Ч 25.07.84 АН 048165
13 Сергієва. Л. В. Ж 23.04.78 МЕ 840712
14 Стасюк. Р. Д. Ж 02.03.79 МЕ 798390
15 Дмитренко Л.О. Ч 07.10.86 МЕ 128996
16 Самчук. Д. Т. Ч 24.05.84 АН 375749
17 Завальський. М. Ю. Ч 15.10.92 АН 305768
18 Рикова Л. П. Ж 18.09.90 МЕ 194954
19 Деяк Є. В. Ч 20.06.80 МЕ 206309
20 Бондаренко Д. Б. Ч 19.07.88 АН 984387

 

Коментарі:

 

 

Менеджер (ПІБ)

_______________________________________________________________

 

Штамп агентства

Додаток № 17

ДОГОВІР

Предмет договору.

1.1.Відповідно до умов цього договору Турист доручає, а Туристична фірма бере на себе зобов’язання за рахунок Туриста забезпечити останньому надання туристичних послуг, які разом складають комплексний туристичний продукт (турпродукт).

1.2.Метою цього договору є задоволення потреб Туриста щодо подорожі, відпочинку та туризму.

1.3.Комплексний туристичний продукт, надання якого здійснюється за обов’язкової присутності Туриста в місці його надання, є послуги третіх осіб щодо транспортного, готельного, екскурсійного, страхового, візового та іншого обслуговування. Характеристика туристичного продукту наведена у Програмі туру.

1.4.Для тлумачення цього договору Сторони домовились, що терміни «туристичний продукт», «туристичний ваучер (путівка)», «тур», «туристичні послуги», «турист», «керівник туристичної групи», «гід» розуміються у відповідності з визначеннями, які встановлені в ст. 1 Закону України “Про туризм” від 18.11.2003р., із змінами і доповненнями.

1.5.Сторони домовились, що для умов цього Договору під терміном “Правила Туриста” розуміються правила поведінки, які рекомендовані Туристичною фірмою Туристу, і виконання яких є необхідним для проведення Туру.

1.6.Курс МВР—курс на міжбанківському валютному ринку, за яким уповноважений банк купує за дорученням і за рахунок Туристичної фірми іноземну валюту для здійснення розрахунків з нерезидентами за туристичні послуги в сумі з витратами Туристичної фірми на оплату послуг уповноваженого банку по купівлі і переказу іноземної валюти.

Обов’язки та права Туриста.

Турист зобов’язаний:

3.1.1.Своєчасно надати Туристичній фірмі достовірну інформацію та всі необхідні документи у необхідній кількості примірників для оформлення віз і здійснення туру.

3.1.2.Скористатись комплексом туристичних послуг у точній відповідності до програми Туру.

3.1.3.Сплатити винагороду Туристичній фірмі відповідно до умов даного договору.

3.1.4.Самостійно оплатити вартість туру в сумі _______евро,_____________гривень,____________доларів, що включає: візову підтримку, транспортне обслуговування (авіа-, залізничні, автобусні квитки), проживання, харчування, екскурсійне обслуговування відповідно до Програми Туру. Вартість туру Турист безпосередньо сплачує особам, що надають такі послуги (перевізник, готель, екскурсійна компанія), якщо вартість цих послуг не була оплачена Туристичній фірмі при підписанні даного договору.

3.1.5.Під час здійснення Туру Турист зобов’язаний:

· дотримуватись умов і правил, передбачених цим договором;

· дотримуватись вимог законодавства країни перебування, правил поведінки та вимог щодо збереження об’єктів історії та культури, природи, поважати політичний та соціальний устрій, традиції, звичаї, релігійні вірування країни (місцевості) перебування;

· виконувати митні та прикордонні правила, дотримуватись візового режиму;

· дотримуватись правил внутрішнього розпорядку та протипожежної безпеки в місцях проживання та перебування;

· не порушувати громадський порядок, дотримувати вимог законів, які діють на території країни перебування;

· відшкодовувати збитки, завдані своїми неправомірними діями.

3.1.6.При здійсненні Туру в країну, яка є неблагополучною з інфекційних хвороб, самостійно зробити необхідне для здійснення даного Туру медичне щеплення.

3.1.7.Використати відкриту візу виключно для туристичної поїздки у відповідні для неї строки.

3.1.8.Не просити політичного сховища в країні перебування , не влаштовуватись на нелегальну роботу і разом з групою повернутись на Україну.

3.2. Під час здійснення Туру Турист має право:

3.2.1.Отримувати комплекс туристичних послуг, передбачених цим договором та програмою Туру.

3.2.2.На відшкодування збитків у разі невиконання або неналежного виконання умов договору.

3.2.3.Розірвати договір без відшкодування збитків суб'єкту туристичної діяльності, якщо збільшення загальної вартості Туру перевищує 5 відсотків обумовленої вартості.

3.2.4.На інформацію про закони та правила проживання в країні перебування (місцевості), звичаї місцевого населення, поведінку в громадських місцях та місцях, пов'язаних з проведенням релігійних обрядів, про культурні, археологічні, архітектурні, історичні, природні цінності, які перебувають під захистом держави, умови страхування.

3.2.5.На компенсацію ненаданих чи наданих не у повному обсязі послуг. Розмір компенсації вираховується відповідно до встановлених Туристичною фірмою норм та не може перевищувати початкової вартості Туру.

Відповідальність сторін.

6.1.У випадку невиконання або неналежного виконання своїх зобов’язань за даним Договором винна сторона зобов’язана відшкодувати іншій стороні заподіяні у зв’язку з цим збитки. Збитки сплачуються понад суму неустойки. Збитки відшкодовуються у повному обсязі і включають в себе, крім іншого, додаткові витрати Турфірми на оплату штрафних санкцій та/або відшкодування збитків виконавцям, що безпосередньо надають послуги перевезення, екскурсійного обслуговування, проживання, харчування, супроводу під час перебування за кордоном тощо, на підставі контрактів між ними та Турфірмою, якщо сплата таких штрафних санкцій та/або відшкодування збитків є наслідком порушення Туристом свої обов’язків по даному Договору.

Претензії.

7.1.У випадку надання неякісної послуги на території приймаючої сторони, претензії розглядаються при наданні Туристичній фірмі акту, складеного і завіреного відповідальною особою готелю або представником приймаючої сторони, керівником туристичної групи та Туристом.

7.2.Претензії з приводу пропаж особистого майна Туриста до Туристичної фірми розглядаються при наявності документів, які підтверджують факт пропажі, в порядку передбаченому чинним законодавством України, та лише в тому випадку, коли відповідальність за схоронність майна була покладена на Туристичну фірму.

7.3.Керівник групи повинен зробити все можливе для усунення чи врегулювання непорозумінь або скласти відповідний акт про випадок із зазначенням докладних обставин.

7.4.Вмотивована претензія щодо туристичного обслуговування повинна бути подана Туристом не пізніше 10-ти днів з моменту закінчення Туру та підлягає розгляду відповідно до законодавства України.

7.5.Передача (уступка) права пред’явлення претензій по цьому договору не допускається.

8.Форс-мажор.

8.1.Сторони звільняються від відповідальності за невиконання чи неналежне виконання своїх обов’язків по даному Договору, якщо таке невиконання є наслідком дії форс-мажорних обставин, тобто обставин, які знаходяться поза контролем сторін, в тому числі в частині неможливості їх подолання або усунення, і які сторони не могли передбачити при укладенні даного Договору та оформленні замовлення. Серед цих обставин, крім інших: страйки, стихійні лиха, погодні умови, які впливають на здійснення туру, військові дії, розпорядження влади, в тому числі рішення та постанови НБУ щодо обмеження обігу та розрахунків в іноземній валюті, епідемії, терористичні акти або погроза терористичних актів, надзвичайні ситуації, відміна рейсів та зміна умов перевезення, зміна візових режимів та інші подібні обставини, які перешкоджають здійсненню Туру.

8.2.Сторона, для якої в зв’язку з дією форс-мажорних обставин склалася ситуація неможливості виконання обов’язків за даним Договором, повинна негайно сповістити іншу Сторону про настання вказаних обставин, але не пізніше 3-ох днів з моменту виявлення факту їх настання. Неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про вказані обставини позбавляє Сторону права посилатися на такі обставини як причину невиконання своїх обов’язків по даному договору.

Конфіденційність.

9.1.Вся інформація (окрім загальновідомої), яка була отримана іншою Стороною в результаті діяльності за цим Договором, в тому числі інформація, яка визнається у відповідності з чинним законодавством як комерційна таємниця, визнається конфіденційною та не підлягає розголошенню або використанню в цілях, які різняться від предмету цього Договору, без письмової згоди іншої Сторони.

Термін дії договору.

10.1.Даний Договір набуває чинності з моменту його підписання Сторонами і діє до дати закінчення Туру відповідно до строків, зазначених у Програмі туру. У випадку перенесення строків туристичного обслуговування згідно умов даного Договору, останній діє до дати закінчення Туру відповідно до змінених строків.

Вирішення спорів.

11.1.У випадку виникнення суперечок, Сторони докладають усі зусилля для їх врегулювання шляхом переговорів. Якщо Сторони не приходять до взаємної згоди, спір підлягає вирішенню у Печерському районному суді м.Києва відповідно до чинного законодавства України.

Додаткові умови.

12.1.Цей договір складений українською мовою в двох примірниках, по одному для кожної із сторін, що мають рівну юридичну силу.

12.2.Всі додатки до цього Договору є його невід’ємними частинами та повинні бути оформлені письмово.

12.3.ТУРИСТ своїм підписом підтверджує: він отримав інформацію, передбачену п.2.1.1. - 2.1.6 даного Договору та чинним законодавством України; отримав відомості про умови страхування; одержав програму Туру; зміст викладених в договорі термінів та умовних позначень туристу розтлумачено.

12.4.Підписуючи цей договір Турист надає згоду на обробку його персональних даних загального характеру (прізвище, ім’я, по-батькові, дата та місце народження, громадянство, місце проживання, паспортні дані) в базі даних «Туристи», володільцем якої є Туристична фірма, для забезпечення реалізації відносин у сфері туристичних послуг відповідно до Цивільного кодексу України та Закону України «Про туризм».

13.Реквізити та підписи сторін:

 

Туристична фірма

Турист

01001, м. Київ, вул. Мала Житомирська, 16/3

 Код ЄДРПОУ 32735739

Р/р 26006194156 в ПАТ «Райффайзен Банк Аваль” м.Чернігів, МФО 380805

 

 

Директор ___________________ Підмогильний С.Б

________________(__________________)

                Додаток № 18 Додаток № 19

                                  VOUCHER 577233 09

 

 

                                                                                    

Country / Країна                                           Україна

Date of arrival / Дата приїзду:                     09.06.12

Date of departure / Дата від’їзду:                10.06.12

Hotel / Готель:                                               «Квелта***»

Room type / Тип кімнати:                            Standard Room

Accomodation / Розміщення                        SGL,DBL, TRPL

Meal Plan / Пансіон:                                    HB

Tourist list / Список туристів                       додається

 

 

Additional Services / Додаткові послуги:

Remarks / Примітки:

 

 

 

Список використаної літератури:

1. Про внесення змін до Закону України „Про туризм”: Закон України // Урядовий кур'єр. – 2003. – № 244. – 25.12.2003.

2. Ильина Е.Н. Туроперейтинг: организация деятельности: Учебник. – М.: ФиС, 2000.

3. ГОСТ 28681.1-95 Межгосударственный стандарт. Туристско-экскурсионное обслуживание. Проектирование туристских услуг // Правове регулювання туристичної діяльності в Україні: Збірн. норм.-правов. актів / Під заг. ред. проф. В.К. Федорченка. – К.: Юрінком Інтер, 2002.

4. Сокол Т.Г. Організація туристичної діяльності в Україні: Навч. посіб. – К.: В-во „Музична Україна”, 2002.

5. Черных Н.Б. Технология путешествий и организация обслуживания клиентов: Учебное пособие. – М.: Советский спорт, 2002.

6. В.А. Смолій, В.К. Федорченко, В.І. Цибух Енциклопедичний словник-довідник з туризму / Передмова В.М. Литвина. – К.: Видавничий Дім „Слово”, 2006. – 372 с.

7. Любіцева О.О. Методика розробки турів. Навч. посібник. – К.: „Альтпрес”, 2003. – 104 с.

8. Менеджмент туризма. Туризм как вид деятельности / Под ред. В.А. Квартальнова. – М.: ФиС, 2001.

9.  Методичні рекомендації, теоретичні та практичні завдання до виконання контрольних робіт та підготовки до іспиту з модулю „Технологія галузі” для студентів спеціальності 7.050201 „Менеджмент організацій” Київського університету туризму, економіки і права (КУТЕП). _ К.: В-во КУТЕП, 2002. – 157 с.

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 353; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.648 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь