Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Технології проведення телефонного інтерв’ю з кандидатом на вакантну посаду.



До проведення інтерв’юпідготуватися, заздалегідь продумати структуру бесіди та перелік питань. Вони повинні бути доречними і коректними, розкривати грані професійної компетенції та особистісні характеристики кандидата, важливі для виконання завдань вакантної посади.

Середня тривалість телефонного інтерв'ю складає 8-10 хвилин. За цей час інтерв'юеру необхідно уточнити деталі, що його цікавлять, і прийняти рішення про доцільність запрошення кандидата на співбесіду. Питання, що ставляться в телефонному режимі, повинні передбачати стислі відповіді. Послідовність телефонного інтерв'ю може бути наступною:

1) той, хто телефонує, має уточнити ім'я абонента, щоб упевнитися в правильності набраного номера;

2) інтерв'юер представляється, називає компанію, від імені якої телефонує, озвучує мету дзвінка. Також уточнює, чи зручно здобувачеві зараз говорити; якщо ні, домовляються про дату і час зв’язку;

3) обговорення деталей резюме. Також на цьому етапі доречно уточнити, чи правильно кандидат розуміє обов'язки вашої вакантної посади та умови роботи.

4) запрошення на співбесіду: узгодження дати, часу і місця її проведення, уточнення, які документи кандидату необхідно при собі мати, попередження про плановану тривалість зустрічі;

5) інтерв'юер повідомляє про спосіб зв'язку з ним у разі такої необхідності.

В ході телефонного інтерв’ю оцінюються:

1) мова (грамотність, жаргон, слова-паразити, акцент, швидкість вимови, словниковий запас);

2) голос (тембр, гучність);

3) мотивація — готовність відразу приступити до роботи, рівень оплати, час який кандидат може проводити на роботі, відношення до компанії і до посади в цілому.

4) манера спілкування кандидата — вічливість, балакучість, обережність, стиль спілкування та ін.)

Процедура проведення інтерв’ю з кандидатом на вакантну посаду.

Проведення співбесіди складається з трьох етапів: підготовки, безпосередньої бесіди з претендентом і обробки отриманих даних, аналізу результатів.

Запорукою успішного інтерв'ю виступає наявність письмового профілю посади або посадової інструкції, плану інтерв'ю і переліку питань до кандидатів. Вкрай не рекомендується проводити співбесіду в приміщенні, де працюють інші співробітники (через дискомфорт що буде відчувати кандидат) та запізнюватись, оскільки це викличе негативний настрій кандидата, а можливо він уже не буде мати часу на інтерв’ю.

Під час проведення інтерв’ю потрібно дотримуватись такої процедури:

1) на початку інтерв’ю зніміть психологічну напругу питаннями про те як він доїхав, чи не потрвпив під дощ або у пробку, чи складно було знайти офіс;

2) далі повідомте мету вашої зустрічі, її орієнтовну тривалість і надайте кандидату стислу інформацію про вашу компанію;

3)Після цього переходьте до основної частини бесіди - про професійні, ділові й особистісні якості кандидата, а також до інформації про роботу у вашій компанії.

4) далі надайте інформацію про посадові обов'язки та очікування від кандидата

5) На завершення співбесіди запропонуйте претенденту поставити вам питання.

6)Після того як всі питання поставлені і на них пролунали відповіді, повідомте кандидату про спосіб і дату зворотного зв'язку. ЗАВЖДИ повідомляйте претендентам результат співбесіди у вашій компанії незалежно від того, позитивний він чи негативний.

7) Далі подякуйте кандидатові за приділений для зустрічі час і проведіть до виходу.

У процесі співбесіди ідеальне співвідношення вашої розмови і розмови кандидата становить 20:80. Для цього інтерв'юеру важливо ставити правильні питання, на які кандидат зможе давати розгорнуті відповіді, а не передбачають односкладових відповідей.

 Після проведення співбесіди потрібно дані претендентів необхідно перевіряти, як би ідеально вони не виглядали.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-31; Просмотров: 295; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь