Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Колізійні норми містяться :
А. В Статуті ООН. Б. В Конвенціїї ООН з права міжнародної торгівлі. В. У Конвенції ООН про визнання та виконання іноземних судових та арбітражних рішень. Г. У Конвенції КОТИФ.
46. Одностороння колізійна норма – це норма яка: А. може бути застосована лише судом. Б. Має лише обсяг і не має привязки. В. Має одн колізійну привязку. Г. Вказує на конкретну державу, право якої має бути застосовано. 47. Гнучка колізійна норма – це норма: А. Яка містить кілька привязок. Б. Від якої можна відмовитися. В. Має диспозитивний характер. Г. Містить відсилання до принципу найбільш тісного звязку.
48. Що являє собою кваліфікація колізійної норми: А. Це визначення прав і обовязків сторін. Б. Поділ правовідносин на статути. В. Первинна кваліфікація правових понять. Г. Вирішення колізійного питання.
49. Що таке вторинна кваліфікація: А. Кваліфікація норм міжнародного договору. Б. Кваліфікація правових понять матеріально-правової норми права тієї держави, на користь якої вирішено колізійне питання. В. Кваліфікація правових понять права держави суду. Г. Передання справи у юрисдикційні органи держави, яку визначено задопомогою колізійної норми.
50. За правом якої держави здійснюється первинна кваліфікація: А. Закон місця вчинення угоди. Б. Особистий закон учасників правовідносин. В. Автономія волі сторін. Г. Закон суду.
51. У чому суть теорії автономної кваліфікації: А. Кваліфікація колізійної нолрми на основі принципу автономії волі. Б. На основі договорів про проавову допомогу. В. На основі принципу найбільш тісного звязку. Г. Треба вибрати спільне у обох правових системах - праві держави суду і праві, обраному на підставі колізійної норми. 52. Як необхідно тлумачити і застосовувати іноземне право: А. Так, як і право держави суду. Б. Відповідно до принципів, встановлених Віденською конвенцією про право міжнародних договорів 1969 р. В. На основі міжнародних звичаїв. Г. Так, як воно тлумачиться і застосовується у державі походження. 53. У чому суть застереження про публічний порядок: А. У невизнанні права іноземної держави. Б. Це заборона застосовувати іноземнепублічне право. В. Іноземне право може застосовуватися лише у випадках, спеціально обумовлених у національному законодавстві. Г. Іноземне право не застососвуєтьсґя, якщо наслідки його застосування будуть явно несумісними з публічним порядком даної держави.
54. Що вважається несумісним із публічним порядком: А. Право іншої держави в цілому. Б. Іноземна судова практика. В. Правова, політична і економічна система іншої держави. Г. Наслідки застосування іноземної правової норми.
55. Назвіть види застереження про публічний порядок: А. Імперативне і диспозитивне. Б. Позитивне і негативне. В. Міжнародне і національне. Г. Матеріальне і процесуальне.
56. Юридична біотехнологія це: А.можливість застосування кількох колізійних норм до регулювання окремих статутів однієї правовідносини. Б. Застосування кількох нормативних актів до регулювання правовідносини. В. Створення нового нормативного акту шляхом запозичення іноземної правової норми. Г. Сторони у договорі формулюють власне правило поведінки. 57. Гнучка колізійна привязка – це норма: А. Яка міститькілька колізійних привязок. Б. Відносно якої допускаєтьсярозширювальне тлумачення. В. Яка відсилає до права держави найбільш тісного звязку. Г. Необовязкова для застосування.
58. lex fori – це: А. Право держави суду. Б. Право, що регулює форму угоди. В. Закон громадянства. Г. Право країнимісця проведення аукціону.
59. Вирішуючи колізійну проблему, суддя: А. Вибирає між національною і іноземною аналогічною нормами. Б. Здійснює правову кваліфікацію відносин за своїм правом. В. Вибирає компетентний правопорядок. Г. Створює прецедент.
60. Шкутильгаючі правовідносини: А. Не можуть бутизахищеніу суді. Б. Відносини між людьми з фізичними вадами. В. Договірні відносини у яких одна сторона недобросовісна. Г. Отримують захист у одній державі, а в іншій – ні.
61. Для регулювання речових відносин застосовується: А. Lex patriae. Б. Lex rei sitae. В. Lex societatis. Г. lex voluntatis.
62. Для регулювання форми контракту як правило застосовуються: А. Lex fori. Б. Lex loci contractus. В. Lex causae. Г. lex voluntatis.
63. Автономія волі – це: А. Право сторін цивільно-правового договору самостійно визначати його зміст. Б. Незалежність волі сторін від третьої особи. В. Право сторін самим вибирати застосовне право. Г. Право сторін самим вибирати місце судового розгляду.
64. Первинна кваліфікація – це: А. Кваліфікація правопорушення сторони договору з метою притягнення її до цивільно-правової відповідальності. Б. Тлумачення термінів колізійної норми. В. Тлумачення іноземного права. Г. Кваліфікація цивільноправових відносин, ускладнених іноземним елементом.
65. Обхід закону в МПрП це: А. Обман контрагента по договору. Б. Порушення імперативних норм національного права. В. Зміна територіальної локалізації деяких обставин з метою уникнення несприятливого застосування колізійної норми. Г. Невірне тлумачення норм права задля досягнення позитивного рішення.
66. Українське законодавство: А. Забороняє обхід закону Б. Дозволяє обхідзакону. В. Забороняє обхідзакону, яле лише у чітко зазначених випадках. Г. Не регулює дане питання.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-11; Просмотров: 229; Нарушение авторского права страницы