Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Заанкерування арматурних пучків



Загальні положення

7.4.1.1  Якщо не обґрунтовано інше, то правила для окремих стрижнів застосовуються також для пучків стрижнів. В одному пучку всі стрижні повинні мати однакові характеристики (тип і клас на міцність). Стрижні різних розмірів можуть об'єднуватись у пучок за умови, що відношення діаметрів не перевищує 1, 7.

7.4.1.2  У розрахунку пучок замінюється умовним стрижнем тієї самої площі перерізу і з тим же центром ваги, що і у пучка. Еквівалентний діаметр  цього умовного стрижня визначається за виразом:

7.4.1.3 Для пучків застосовуються правила для визначення відстані між стрижнями, наведені у 7.1.4 - 7.1.7. Еквівалентний діаметр  повинен застосовуватись, але відстань у чистоті між пучками повинна вимірюватись від зовнішнього контуру арматурного пучка. Захисний шар бетону повинен вимірюватись від фактичного зовнішнього контуру пучка і бути не менше ніж .

7.4.1.4 При торканні двох стрижнів, що розташовані один над одним, і при хороших умовах зчеплення такі стрижні не повинні розглядатись як пучок.

7.4.1.5 Пучки стрижнів, що працюють на розтяг, можуть обрізатись на кінцевих і проміжних опорах. Пучки з еквівалентним діаметром < 32 мм можуть обрізатись біля опор без необхідності зміщення стрижнів відносно перерізу. Пучки з еквівалентним діаметром > 32 мм, які анкеруються поблизу опор, необхідно зміщувати у поздовжньому напрямі, як показано на рисунку 7.12.

7.4.1.6 Якщо окремі стрижні анкеруються при відстані зміщення більше ніж  (де  ґрунтується на діаметрі стрижня), діаметр стрижня може використовуватись для оцінки . Іншими словами, повинен використовуватись еквівалентний діаметр пучка

Рисунок 7.12 – Анкерування стрижнів у пучку, зміщених з інтервалами

7.4.1.7  При стиску заанкеровані стрижні у пучку не потрібно зміщувати. Для пучків з еквівалентним діаметром 32 мм, на кінцях повинно встановлюватись не менше чотирьох хомутів, що мають діаметр 12 мм. Наступні хомути повинні розташовуватись зразу над кінцем обрізаного стрижня.

7.4.1.8  Довжину напуску необхідно визначати згідно з 7.3.1.5 з використанням (7.4.1.2) як еквівалентного діаметра стрижня.

7.4.1.9  Для пучків, що складаються з двох стрижнів, еквівалентним діаметром ≥ 32 мм або трьох стрижнів окремі стрижні повинні зміщуватись у поздовжньому напрямку щонайменше на , як показано на рисунку 7.13, де  – визначене для окремого стрижня. У вказаному випадку стрижень № 4 використовується у якості стрижня внапуск. Необхідно забезпечувати умову, що у будь-якому перерізі з напуском не повинно бути більше чотирьох стрижнів.

Рисунок 7.13 – З'єднання напуском, що включає чотири стрижні при розтягу


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 193; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь