Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Не містить несучого троса, до опори



 

Протягування ОК по напрямних роликах здійснюється таким чином: кабельний барабан на домкратах встановлюється на відстані 20 м від опори в напрямі, протилежному напряму протягування. Кінець ОК за допомогою «кабельної панчохи» через компенсатор обертання приєднується до кінця тягового троса кабельної лебідки, який заздалегідь укла­дений на роликах напрямних роликових блоків, як це описано в 10.7.2.

За рахунок намотування тягового троса на барабан кабельної лебідки здійснюється протягування по напрямних роликах. Після того як вся будівельна довжина кабелю буде затяг­нута на опори стовпової лінії, лебідка вимикається і ОК залежно від його типу кріпиться чи до опор, чи до несучого троса так, як про це сказано в 10.7.3.

Відстань між підвісами, якими несамонесучий ОК кріпиться до несучого троса, має бути не більш як 350 мм.

Послідовний підйом ділянок ОК здійснюється таким чином

ОК розмотується вздовж стовпової лінії підвісної ВОЛЗ. Монтажник, який перебуває в корзині телескопічної вишки-підйомника, за рахунок її підйому піднімає кабель і закріплює його залежно від типу ОК так, як це описано в 10.7.3.

Для самонесучих ОК з метою їх підйому на опори стовпової лінії рекомендуєть­ся метод «рухомого барабана», який полягає в тому, що барабан з ОК на транспортному засобі рухається у процесі підвішування вздовж траси прокладання від її початку до кінця.

Метод «рухомого барабана» прийнятний у тому разі, коли траса вільна від перешкод, що заважають вільному пересуванню транспортного засобу, на якому встанов­лено кабельний барабан.

Траєкторія підйому ОК по вертикалі має бути вільна від будь-яких перешкод (гілок де­рев, інших ліній зв'язку тощо).

Кабельний барабан розміщується на спеціальному транспортному засобі, обладнаному пристроєм автоматичного чи ручного гальмування обертання барабана, що запобігає вільному розмотуванню ОК. Транспортний засіб міститься на початку траси прокладання.

ОК кріпиться до несучого троса біля першої опори. При цьому слід залишити запас кабелю не менш ніж 12 м від нижньої точки опори, необхідної для монтажу муфти.

На першому прольоті на несучому тросі встановлюється спеціальний напрямний підйомний пристрій (рисунок 10.21), що складається з кутового жолоба, розміри якого забезпечують радіус вигину ОК, не менший від мінімального. Жолоб прикріплено до роликової системи, яка вільно рухається по несучому тросу.

 

 

 

1 – несучий трос

2 – роликова система

3 – кутовий жолоб

4 – оптичний кабель

5 – канат

 

Рисунок 10.21 – Напрямний підйомний пристрій

 

ОК, що підвішується, закладається до напрямного жолоба підйомного пристрою. Пересування пристрою здійснюється транспортним засобом за допомогою каната, що прикріпле­ний до напрямного пристрою. Транспортний засіб тягне напрямний підйомний пристрій у напрямі другої опори, забезпечуючи розмотування ОК з барабана з одночасним його підйо­мом до несучого троса.

Транспортний засіб із барабаном має поступово рухатися вздовж траси прокладання на відстані не менш як 20 м попереду місця безпосереднього закріплення ОК до несучого троса для забезпечення гарантованого мінімального радіуса вигину кабелю між рівнем підвісу та барабаном.

Кріплення ОК до несучого троса виконується за допомогою сталевих оцинко­ваних підвісів (дивись рисунок 10.16), які мають щільно облягати ОК, вільно висіти на несу­чому тросі (дроті) та надійно скріплятися поясками. Для всіх типів ОК, що підвішуються, відстань між підвісами має бути не більш як 350 мм.

 

 

Монтаж оптичного кабелю

 

Монтаж підземних оптичних кабелів

Загальні положення

Під час будівництва ВОЛЗ для зрощування окремих будівельних довжин ОК та його підімкнення до апаратури ВОСП виконуються відповідні монтажні роботи.

Монтаж ОК необхідно розпочинати одразу ж після закінчення прокладання всіх або більшої частини будівельних довжин ОК на регенераційній ділянці, а також на магістральних і роз­подільних ділянках абонентських кабельних ліній МТМ після обов'язкового проведення кон­трольних вимірювань.

Монтажному підрозділу при здачі прокладеного ОК в монтаж передаються такі документи:

- укладальні відомості за встановленою формою;

- відомості групування будівельних довжин ОК;

- протоколи оптичних та електричних вимірювань і випробувань (за наявності у конструкції ОК металевих елементів) будівельних довжин ОК;

- протоколи заводських вимірювань на будівельні довжини ОК.

Під час приймання ОК в монтаж перевіряється:

- відповідність проекту довжин регенераційних ділянок;

- правильність групування будівельних довжин на регенераційній ділянці;

- достатність технологічного запасу кінців ОК для монтажу муфт і кінцевих ввіднокабельних пристроїв на кінцевих пунктах;

- правильність розгалужування кінців ОК у місці монтажу розгалужувальних муфт;

- викладка ОК у колодязях кабельної каналізації;

- глибина закладання ОК у місцях стику будівельних довжин;

- наявність замірних стовпчиків чи тимчасових знаків на стиках будівельних довжин, поворотах, перехрещеннях з іншими підземними спорудами, а також написів на стовпчи­ках;

- опір ізоляції шлангових покривів кабелю (за наявності в конструкції ОК металевого броньового покриття);

- цілість та коефіцієнт загасання ОВ в ОК.

Зрощування окремих будівельних довжин ОК полягає в з'єднанні конструктив­них елементів кабелю із захистом місця з'єднання захисною муфтою.

Монтаж муфт має проводитися згідно з технологічною картою на монтаж дано­го типу муфти з урахуванням конструктивних особливостей монтованого ОК.

У разі використання з'єднувальних муфт імпортного виробництва замовник має передати підрядній організації документацію (українською чи російською мовою) з техно­логії її монтажу і стежити за її дотриманням через свого представника з контролю за вико­нанням прихованих робіт.

При виконанні монтажних робіт представник замовника контролює якість зва­рювання ОВ за внесеним загасанням у місці зварювання, правильність заповнення паспор­та на муфту, глибину і правильність викладки запасу ОК і муфт в котлованах, оглядових пристроях кабельної каналізації.

Монтаж з'єднувальних муфт і контрольні вимірювання на трасі виконуються в пересувній лабораторії вимірювання та монтажу ОК (ЛВМОК). ЛВМОК – спеціально обладнаний монтажний автомобіль підвищеної прохідності, на якому встановлений закритий кузов типу УНГ чи автобусний корпус, спеціально обладнаний для виконання монтажних та вимірювальних робіт. У кузові передбачені місця для зберігання й транспортування пристроїв для з'єднання ОВ і вимірювальних приладів.

ЛВМОК має комплектуватися засобами службового зв'язку (радіостанціями, оптичними та проводовими телефонами).

Електроживлення всіх споживачів ЛВМОК здійснюється від бортової мереж 12 В або бензоелектростанції АБ потужністю не менш як 1 кВт, яка може бути розміщене на закритому причепі автомобіля чи на землі на спеціально обладнаній підставці під захисним дахом. Якщо дозволяє технічне обладнання машини ЛВМОК та умови її роботи, може бути використана зовнішня мережа електроживлення 220 або 380 В із застосуванням знижувальних перетворювачів електричного живлення.

На змонтовану муфту має складатися паспорт у двох примірниках, один з яких має вкладатися в корпус муфти (форма паспорта наведена в Додатку М).


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 288; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.019 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь