Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Зачіски прикрашені живими квітами виглядають фантастично чудово.



 

              

Квіти в волоссі додадуть Вашому образу ніжність, легкість, таємничість і якусь загадковість. Однак необхідно з обачністю вибирати квіти для Вашої зачіски (наприклад, не варто вибирати зайво великі квіти).

 

2. Основні правила щодо вибору квітів для квіткових зачісок:

- Екстравагантним і сміливим дівчатам припадуть до душі більш яскраві, чуттєві композиції, наприклад, з червоними або кольору бордо трояндами. Та й блакитний колір, достатньо рідко використовуваний у весільних аксесуарах, виглядає завжди свіжо, ефектно, заворожуюче і незвично. Цей колір однаково до обличчя і блондинкам, і брюнеткам.

 

    - Квіти, якими наречена прикрашає свою зачіску, важливо замовляти разом з букетом, щоб вони гармонійно доповнювали один одного. Якщо вони не будуть поєднуватися, можна зіпсувати свій образ.

- Вибираючи квіти для прикраси волосся, намагайтеся замовляти лише такі, які довго не в'януть, щоб вони протягом всього торжества і весільної церемонії виглядали свіжими і зберігали свою чарівність.

 Наречена може прикрасити голову квітами замість фати або капелюшка, або прикріпити їх до фату. В останньому випадку фату перед весіллям потрібно буде передати в квітковий магазин, щоб її прикрасив квітами професіонал

       

     3.Засоби для кріплення зачісок із квітів:

- Шпильки-автомати зазвичай використовують для створення великих елементів зачіски.

    - Гребені використовують в зачісці лише як прикраси, і тільки великі і вигнуті гребені можуть бути використані в якості конструктивного елемента зачіски.

- Обруч для волосся рівноправно може вважатися і основою зачіски та її декоративною прикрасою

- Корони. Корони бувають зімкнуті і розімкнуті.

- Вінки часто використовують в якості весільного прикраси. У цьому випадку зробити вінок можна і самостійно. В основі вінка - залізний обід. Для прикраси вінка можна використовувати вже готову весільну прикрасу, яке за будь-якої причини вам не сподобалася або звичайні штучні квіти. Вінки можна прикрашати стрічками або листям. До задньої частини вінка можна прикріпити фату.

  

Іноді зачіску прикрашають штучними квітами, проте вони повинні відповідати кольорам весільного букета або доповнювати його.

 

Флердоранж - найбільш традиційний елемент прикраси чарівної голівки. Використовувати його могли тільки виходили заміж в перший раз. Бутони апельсинового дерева означають чистоту і невинність. Ця традиція пішла з Іспанії і живе вже багато століть.

 

 Квіти для бабушек нареченого і нареченої повинні бути достатньо нейтральними - для немолодих жінок краще зробити прикраси з гілочки ніжних білих орхідей або з однієї гарденії кремового кольору - вони підійдуть до будь-якого сукні.

 

4. Термін життя квіткових нарядів

 

Термін життя квіткових нарядів залежить від використовуваних матеріалів. Мінімум 24 години квіти повинні залишатися свіжими. Для цього досвідчений флорист вміло підбирає і готує живий матеріал. Далеко не всі квіти підходять для складних флористичних робіт в альтернативній техніці, коли рослини клеют, пришивають, нанизують на нитки в гірлянди. При цьому бутони троянд розбираються на пелюстки, суцвіття гіацинтів - на окремі квіточки. Найбільш стійкими кольорами є екзоти: різні види орхідей, Глоріоза, неріне, орнітогаллум, краспедія, гортензія, анігозантус.

У великих квіток орхідей воскіруется край стебла, щоб виключити випаровування вологи. Квітка у такому стані може прожити майже місяць. Самий популярний сорт орхідеї - Фаленопсис або орхідея-метелик, але вона дуже ніжна і годиться лише в букети, композиції і ті роботи, де можна використовувати пробірки з водою. Орхідея Ванда синього та бузкового кольору набагато більш стійка і виглядає чудово. Цимбідіум, дендробіум, арахніс, одонтоглоссум, онцідіум - орхідеї, які можуть використовуватися без життєзабезпечення або з завоскірованним стеблом. Неріне і орнітогаллум виглядають крихкими, але навіть без води протягом місяця продовжують квітнути і розкривати бутони.

 

Бутоньєрка

Слово «бутоньєрка» походить від французького «bouton» і перекладається як «квітковий бутон». Багато хто вважає, що час бутоньєрок пройшло, адже сьогодні їх частіше зберігають для особливих заходів, де фрак - стандартна одяг. До таких заходів відносять різноманітні презентації, бальні танці і, звичайно ж, весілля.

 

Тейпірованіе - флористичний прийом, що дозволяє підтримувати життєзабезпечення зрізаних рослин протягом короткого періоду часу; постановка флористичних елементів на дротяну вилку і наступна її маскування тейп-стрічкою.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 213; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь