Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Оборотно-сальдова відомість



 

Назва (код) рахунків

Сальдо на

Оборот за

Сальдо на

дебет кредит дебет кредит дебет кредит
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

 

Практична робота №12

Тема. Організація аудиторської діяльності

Завдання 1.

Пов’язати терміни, наведені в таблиці 53 із визначенням. Для цього запишіть вірні літери напроти кожного терміну.

Таблиця 53.

              Термін Визначення
1. Аудит А. це систематичний огляд діяльності підприємства (або окремих його підрозділів) з метою визначення її ефективності.
2.Операційний аудит Б. це оцінка відповідності підприємства або посадової особи вимогам законодавства.
3.Аудит фінансової звітності В. це аудит, який здійснюється сертифікованими аудиторами згідно з договором на проведення аудиту.
4. Аудит на узгодженість Г. це перевірка даних бухгалтерського обліку і показників фінансової звітності суб’єкта господарювання з метою висловлення незалежної думки аудитора про її достовірність в усіх суттєвих аспектах та відповідність вимогам законів України, положень (стандартів) бухгалтерського обліку або інших правил згідно з вимогами користувачів. При цьому, суттєвою є інформація, якщо її пропуск або неправильне відображення може вплинути на економічні рішення користувачів, прийняті на основі фінансової звітності.
5. Зовнішній аудит Д. це аудит достовірності показників річної фінансової звітності підприємств згідно із встановленими критеріями.
6. Внутрішній аудит Е. це перевірка фінансової звітності без детального вивчення системи внутрішнього контролю і обліку.
7. Оглядова перевірка Є. це перевірка, яка проводиться аудитором з конкретних питань щодо переліку яких є попередня домовленість з клієнтом (замовником аудиту).
8. Операційна перевірка Ж. це аудит, який здійснюється кваліфікованими працівниками підприємства.

Завдання 2.

Групи об’єктів аудиту таблиці 54 розмістити відповідно класифікаційних ознак. Для цього запишіть вірні літери напроти кожної класифікаційної ознаки..

 

Таблиця 54.

Класифікаційні ознаки Групи об’єктів аудиту
1. Види об’єктів А. сукупні ресурси і господарські процеси, цілісність системи управління;    групи ресурсів, відносно відокремлені частини системи управління.
2. Складність Б. об’єкти, стан яких оцінюється в минулому часі; об’єкти, стан яких оцінюється в теперішньому часі; об’єкти, стан яких оцінюється в майбутньому.
3. Відношення до сфери діяльності В. ресурси; господарські процеси; економічні результати діяльності; організаційні форми управління; методи управління; функції управління.
4.За часом здійснення операцій Г. об’єкти, які знаходяться в полі аудиторського впливу; об’єкти, по яких здійснюється періодична аудиторська оцінка; об’єкти, що потребують разової оцінки.
5. Характер оцінки об’єкта Д. відокремлені сфери діяльності підприємства (матеріально-технічне постачання, допоміжні виробництва, основне виробництво тощо)
6.Тривалість знаходження в полі діяльності аудитора Е. об’єкти зовнішнього аудиту; об’єкти внутрішнього аудиту.
7. Види аудиту Є. об’єкти, які оцінюється кількісно; об’єкти, які оцінюється якісно; об’єкти, які оцінюється як кількісно, так і якісно.

 

Практична робота №13

Тема. Планування, стадії та методичні прийоми аудиту

Завдання 1.

Сутність прийому аудиту (таблиця 55) привести у відповідність з його назвою. Для цього запишіть вірні літери напроти кожної назви методичного прийому аудиту.

Таблиця 55.

Назва методичного прийому аудиту Сутність прийому аудиту
1. Інвентаризація А. Вибір методики й об’єкта проведення економічного аналізу, проведення необхідних аналітичних процедур та оформлення результатів аналізу.
2. Економічний аналіз Б.  Вибір об’єктів, методики та інформаційного забезпечення розрахунків, здійснення статистичних групувань і узагальнення та оформлення результатів статистичних розрахунків.
3.Дослідження документів В. Перевірка фактичної наявності і стану активів підприємства, розрахунків, фінансових ресурсів тощо, після чого здійснюється документальне оформлення отриманих результатів, порівняння даних інвентаризації з даними обліку і прийняття рішень за результатами інвентаризації.
4.Статистичні розрахунки Г. Вибір об’єктів контролю та їх нормативно-правового забезпечення, здійснення безпосередньо перевірки документів (за формою і змістом, зустрічна перевірка, взаємний контроль операцій, аналітична і логічна перевірка тощо), оформлення за результатами дослідження відповідних документів.
5. Контрольні заміри, зважування, обміри тощо Д. Вибір однотипних порушень, виявлених на об’єкті аудиту, їх узагальнення та оформлення результатів аудиту.
6.Систематизація результатів аудиту   Е. Здійснення систематизованого групування результатів контролю в аудиторському висновку або аудиторському звіті.
7. Прийняття рішень Є. Вибір методики і обсягів проведення контролю, здійснення безпосередньо контрольних процедур за обраною сукупністю та оформлення результатів контролю.
8. Узагальнення і реалізація результатів аудиту Ж. Прийняття власником підприємства, що перевірялося, рішень за результатами аудиту і внаслідок цього видання наказів, розпоряджень, службових листів щодо усунення виявлених недоліків чи проведення профілактичних заходів.

Практична робота №14


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-09; Просмотров: 246; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь