Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


КРИТЕРІЇ ЗАХИСТУ КУРСОВОЇ РОБОТИ



 

Курсова робота, перевіряється викладачем, і в залежності від рівня та повноти розкриття питань теми, оцінюється на «відмінно», «добре», «задовільно» і «незадовільно». Якщо курсова робота отримує оцінку «незадовільно», вона обов’язково підлягає переробці відповідно до зауважень і повторному поданню на його розгляд.

Курсова робота, яка отримала позитивну оцінку, але має зауваження наукового керівника, повинна бути доопрацьована студентом згідно із зазначеними зауваженнями.

Захист курсової роботи здійснюється до початку екзаменаційної сесії. Він має форму усного викладення студентом основних теоретичних положень і висновків за темою курсової роботи, відповіді на питання членів комісії. Повнота і глибина засвоєння питань теми, показані студентом у своїй доповіді, можуть бути підставою для зміни попередньої оцінки роботи в ту чи іншу сторону.

Курсова робота студентів оцінюється за 100 бальною системою.

90 – 100 балів (відмінно) – робота своєчасно виконана і здана на перевірку, допущена до захисту, відповідає поставленому завданню і нормоконтролю. При захисті доповідь побудована на основі ґрунтовного знання проблеми, що висвітлюється, основних понять та категорій економічного аналізу, розумінні закономірностей процесів в ринкових умовах господарювання, грамотне, логічно-послідовне викладення теоретичного матеріалу, вміння пов’язувати його з проведеним аналізом господарської діяльності підприємства, а також робити узагальнення та висновки. На всі поставлені комісією питання надана чітка обґрунтована відповідь.

75 – 89 балів (добре) – робота допущена до захисту як така, що відповідає поставленому завданню та нормоконтролю. Доповідь побудована на рівні самостійного мислення з елементами творчого пошуку, розуміння студентом основних закономірностей виробничо-економічних процесів, на яких оснований економічний аналіз діяльності підприємства. Допускаються окремі незначні помилки та неточності у висвітленні неосновних аспектів проблеми чи при відповіді на поставлені комісією питання.

60 – 74 балів (задовільно) – робота допущена до захисту як така, що відповідає поставленому завданню та нормоконтролю. Доповідь побудована на рівні загального сприйняття економічних ситуацій. Допускаються недостатньо вірні формулювання, окремі незначні помилки щодо проведеного аналізу, незнання другорядних понять і категорій при відповіді на поставлені комісією питання.

1 – 35 балів (незадовільно) – робота допущена до захисту як така, що відповідає поставленому завданню та нормоконтролю. При захисті студент припускається значних помилок у викладенні поставленого завдання, надає нечіткі та необґрунтовані відповіді на поставлені комісією питання.

 

РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА

1. Господарський кодекс від 16.01.2003 р. № 436-IV (із змінами і доповненнями) [Електронний ресурс] / Верховна рада України. – Режим доступу: http://zakon2.rada.gov.ua/ laws/show/436-15.

2. Гадзевич О.І. Основи економічного аналізу і діагностика фінансово-господарської діяльності підприємства: Навч. посібник, К.: Конкор, 2004. – 180 с.

3. Грабовецький Б. Є. Економічний аналіз: Навчальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2009. – 256 с.

4. Гринів Б. В. Економічний аналіз торговельної діяльності. Навч. посіб. – К.: Центр учбової літератури, 2011. – 392 с.

5. Економічний аналіз и діагностика стану сучасного підприємства. Навч. посібник / Т. Д. Костенко [та ін.]. [2-ге вид.]. – К.:Центр учбової літератури, 2007 – 400 с.

6. Івахненко В.М. Курс економічного аналізу: Навч. посібник. – К.: Знання –Прес, 2001. – 206 с.

7. Любушин Н.П. Анализ финансово-экономической деятельности предприятия: Учеб. пособие для вузов. / Любушин Н.П., Лесева В.Б., Дьякова В.Г. – М.: ЮНИТИ –ДАНА, 2002. – 471 с.

8. Мельник В.М. Основи економічного аналізу: короткий теоретико-методологічний курс. Навч. посібник. – К.: Кондор, 2003. – 128с.

9. Мец В.О. Економічний аналіз фінансових результатів та фінансового стану підприємства. Навч. посібник, К.: Вища школа, 2003. – 278 с.

10. Савицкая Г.В. Анализ хозяйственной деятельности предприятия: 5-е изд. – Минск: ООО «Новое знание», 2001. – 688 с.

11. Коробов М.Я. Фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств: Навч. посіб. – К.: Т-во «Знання», 2000. – 378 с.

12. Приймак, В. І. Математичні методи економічного аналізу: навч. посіб / В. І. Приймак — К. : ЦУЛ, 2009. - 296 с.

13. Прокопенко І.Ф., Ганін В.І. Методика і методологія економічного аналізу. Начальний посібник. – К.: Центр учбової літератури, 2008. – 430 с.

14. Фінансово-економічний аналіз: Підручник / Буряк П.Ю., Римар М.В., Бець М. Т. та ін. Під заг. ред. П. Ю. Буряка, М. В. Римара – К.: ВД «Професіонал», 2004. – 528 с.

15. Чернелевський Л.М. Економічний аналіз на підприємствах промисловості і торгівлі: Підручник. – К.: «Пектораль», 2003. – 312с.

16. Черниш С. С. Економічний аналіз: Навч. посіб. – К.: Центр учбової літератури, 2010. – 312 с.

17. Шило В.П., Верхоглядова Н.І., Ільїна С.Б., Темченко А.Г., Брадул О.М. Аналіз фінансового стану виробничої та комерційної діяльності підприємства: Навчальний посібник. – К.: Кондор, 2005. – 240 с.


Додаток А


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 210; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.014 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь