Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ЛЬВІВСЬКА ДЕРЖАВНА ФІНАНСОВА АКАДЕМІЯ



Кафедра економіки, менеджменту та державного управління

Методичні рекомендації та завдання для самостійного вивчення і підготовки до підсумкового модульного контролю з навчальної дисципліни

„інтелектуальна власність”

для студентів, які навчаються за галуззю знань

Економіка та підприємництво»,

 за спеціальностями

Економічна кібернетика», 7.03050801 «Фінанси і кредит» (за спеціалізованими програмами), 7.03050901 «Облік і аудит»

Економічна кібернетика», 8.03050801 «Фінанси і кредит» (за спеціалізованими програмами), 8.03050901 «Облік і аудит»

Освітньо-кваліфікаційних рівнів «спеціаліст» та «магістр»

Денна форма навчання

 

ЛЬВІВ - 2012


Інтелектуальна власність // Методичні рекомендації та завдання для самостійного вивчення дисципліни і підготовки до підсумкового модульного контролю – ЛДФА, Львів: Видавництво ВТЗНВ, 2012. – 38 с.

Укладач:

Капленко Г. В., кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки, менеджменту та державного управління Львівської державної фінансової академії

 

 

 




І. ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Самостійна робота студентів (далі — СРС) є складовою навчального процесу і основним засобом опанування навчального матеріалу дисципліни «Інтелектуальна власність» в час, вільний від обов’язкових навчальних занять.

Мета СРС — сприяти засвоєнню в повному обсязі навчальної програми та формуванню самостійності як особистісної ознаки та важливої професійної якості, сутність якої полягає в умінні систематизувати, планувати та контролювати власну діяльність.

Завдання СРС — вивчення тем, питань, винесених на самостійне опрацювання студентами, засвоєння певних знань, умінь, навичок, закріплення та систематизація здобутих на лекціях та інших аудиторних заняттях знань, їх застосування при виконанні практичних завдань та творчих робіт, виявлення прогалин у системі знань із навчальної дисципліни, забезпечення підготовки студентів до поточних аудиторних занять.

Зміст СРС визначається навчальною програмою, робочою програмою з дисципліни «Інтелектуальна власність», цими методичними матеріалами та методичними матеріалами до семінарських занять.

СРС виконується згідно з методичними вказівками та переліком тем і завданнями до них, в яких даються теми рефератів, доповідей, тестові завдання.

 

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО ВИКОНАННЯ СРС

З урахуванням змісту, цілей та завдань, що вирішуються у процесі СРС з дисципліни «Інтелектуальна власність», вирізняються її основні види:

І — СРС, що забезпечує підготовку до поточних аудиторних занять і вивчення окремих тем або питань, передбачених для самостійного опрацювання; ІІ — пошуково-аналітична робота; ІІІ — наукова робота.


 

Види та форми СРС Форма контролю та звітності

І. Підготовка до поточних аудиторних занять


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 189; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь