Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Переміщення між листами, переміщення та копіювання листів.



1. Щоб переглянути вміст того чи іншого листа, необхідно встановити вказівник на закладці відповідного листа і клацнути лівою кнопкою миші.
2. Щоб перемістити відповідний лист, необхідно встановити вказівник на його закладці і, утримуючи ліву кнопку миші, перетягнути її у відповідне місце. 3. Щоб скопіювати відповідний лист, необхідно встановити вказівник на його закладці і клацнути правою кнопкою миші.
4. У меню, що з'явиться вибрати команду Переместить/скопировать. 5. У вікні, що з'явиться вибрати книгу, в яку буде здійснюватись копіювання. Можна також вибрати новая книга, при цьому створиться новий документ із скопійованим листом. 6. Якщо копіювання здійснюється в поточний документ (вибрана опція Книга1 ), то далі необхідно вибрати перед яким листом потрібно вставити копію. Або вибрати переместить в конец і копію буде вставлена в кінець всіх листів. 7. Встановити прапорець напроти опції Создавать копию, якщо потрібно скопіювати лист (якщо потрібно перемістити, то прапорець знімається). 8. Натиснути кнопку Ок. В списку закладок листів з'явиться новий лист.

13Ведення редагування копіювання та видалення даних M S Excel

При редагуванні документа може виникнути необхідність перемістити або скопіювати фрагменти документа з одного місця в інше. Копіювання відрізняється від переміщення тим, що фрагмент залишається без зміни там, де він розташовувався і повторюється у іншому місці. Після виділення одного або декількох фрагментів їх копіювання або переміщення можна виконати наступними способами: 1) за допомогою команд меню Правка (Edit); т2) за допомогою команд контекстного меню; т3) за допомогою кнопок на панелі інструментів Стандартна; и4) використовуючи ліву кнопку миші; 5) використовуючи праву кнопку миші; т6) з клавіатури; 7) за допомогою буфера обміну. Нижче розглянуто переміщення або копіювання одного фрагмента, проте, якщо виділено декілька фрагментів, то виконувана операція вироблятиметься зі всіма виділеними фрагментами.

Використання функцій. Використання Майстра функцій.Функціями в Microsoft Excel називають об'єднання декількох обчислювальних операцій для розв’язання визначеної задачі. Функції в Microsoft Excel являють собою формули, що мають один або декілька аргументів. В якості аргументів указуються числові значення або адреси вічок.

Excel містить більше ніж 400 вбудованих функцій. Функція має ім'я і список аргументів у круглих дужках. Аргументами можуть бути числові та текстові константи, клітинки, діапазони клітинок. Деякі функції доступні лише тоді, коли відкрита відповідна надбудова. Для відкриття надбудови слід виконати команду Сервис/Надстройки і у діалоговому вікні Надстройки вказати надбудови, які треба відкрити.

Ввести функції у формулу можна вручну або з використанням майстра функцій. Для роботи з майстром функцій слід натиснути кнопку Мастер функций панелі інструментів Стандартная або виконати команду Встав-ка/Функции. При цьому відкривається діалогове вікно Мастер функций — шаг 1 из 2 (мал. 13.16), в якому можна вибрати категорію функцій. При виборі категорії в поле Функций виводиться список функцій даної категорії. У цьому списку можна вибрати потрібну функцію. У рядку стану виводиться короткий опис функції.

Після вибору функції слід натиснути кнопку Далее, у результаті чого відкриється вікно діалогу Мастер функций — шаг 2 из 2 (мал. 13.17), в якому можна вказати аргументи функції.

Після натискування кнопки Готово формула вставляється в активну клітинку.



Фільтрація даних в робочому листі. Використання користувацького авто фільтру.

Використання Автофільтру

Автофільтр є простим, але дуже могутнім засобом обробки даних. За допомогою елементарних дій миші можна швидко відфільтрувати дані, залишивши на екрані тільки те, що необхідно бачити чи друкувати: Рядки з інформацією, що не задовольняє обраним критеріям фільтрації, скривають цілком.

При роботі з автофільтром використовують три методи фільтрації даних. У списку, що розкривається, можна вибрати:

- значення поля для пошуку точної відповідності;

- варіант Перші 10, що дозволяє відобразити деяку кількість (за замовчуванням 10) найбільших (за замовчуванням) чи найменших елементів списку;

- команду Умова, щоб викликати діалогове вікно Користувальницький автофільтр, де можна задати простий критерій, що містить до двох умов.

Розглянемо процес автофільтрації на прикладі фільтрації даних таблиці Замовлення.

1: Перед використанням Автофільтру переконаєтеся, що він не використовується для якого-небудь іншого списку. Для цього виберіть команду Дані | Фільтр. Якщо команда Автофільтр відзначена прапорцем, виберіть її, щоб скасувати Автофільтр для іншого списку,

2. Виберіть чарунку всередині фільтрованого списку чи виділіть його цілком. У нашому випадку, наприклад, виділите чарунку А2.

3. Виберіть команду Дані | Фільтр | Автофільтр. У результаті чарунки з назвами полів перетворяться в списки, що розкриваються.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 158; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь