Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Предметів речового майна,



 яким забезпечуються військовослужбовці строкової служби під час їх звільнення з військової служби в запас, відставку або відправлення для здачі вступних іспитів у військово-навчальні заклади.

 

Найменування предметів Кіль- кість Номер примітки, що застосовується при видачі

Солдати і сержанти (матроси й сержанти

берегових військ і морської піхоти ВМС)

Берет шерстяний 1 шт. 1
Шапка-вушанка зі штучного хутра (з овчини) 1 шт. 1
Рукавички вовняні 1 пара 2
Костюм (куртка і брюки) польовий бавовняний 1 компл. -
Куртка польова бавовняна утеплена 1 шт. 2
Черевики з високими  берцями 1 пара -
Білизна натільна 1компл. 3
Білизна тепла 1 компл. 2
Шкарпетки бавовняні 2 пари -
Шкарпетки вовняні 1 пара 2
Ремінь поясний 1 шт. -
Ремінь брючний 1 шт. 2

Примітки:

1. У зимову пору року замість берета вовняного видається шапка-вушанка.

2. Рукавички вовняні, куртка польова бавовняна утеплена, білизна тепла, шкарпетки вовняні, ремінь брючний видаються у зимову пору року.

3. У літню пору року замість білизни натільної видаються майка і труси, а в аеромобільних військах і ВМС – тільки труси.

Предмети парадно-вихідної форми одягу, що здаються на речовий склад військової частини, підлягають хімічному чищенню і надалі використовуються за вказівкою довольчого органу.

Перед звільненням у запас або відставку військовослужбовців строкової служби, проводиться ретельний огляд їхнього обмундирування та взуття, що перебуває в особистому користуванні. Усі речі пруться, чистяться, при необхідності, ремонтуються.

! Самовільний обмін предметами речового майна між військовослужбовцями ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

На предмети речового майна, які убувають з особовим складом, звільненим у запас, речовий атестат (форма 21) не виписується. Списання предметів речового майна, що убуває з військовослужбовцями в запас, із книг обліку підрозділу й служби здійснюється на підставі карток обліку матеріальних засобів особистого користування ф.45, засвідчених особистими підписами звільнених в запас.

Звільнення особового складу в запас є важливою державною справою, тому начальник речової служби повинен ретельно продумати й спланувати всі пов’язані з нею заходи.

 

Порядок забезпечення інших

Категорій військовослужбовціВ

Порядок забезпечення речовим майном курсантів військових інститутів, ліцеїв визначено наказом МО України 2006 року №45, який оголосив „Положення про речове забезпечення військовослужбовців збройних сил у мирний час”.

 

 

Порядок забезпечення курсантів

Військових інститутів

Військовослужбовці строкової служби і особи з числа цивільної молоді після зарахування їх у військовий навчальний заклад забезпечуються речовим майном за нормами забезпечення, встановленими для курсантів військових навчальних закладів.

Речове майно, яке знаходилося в особистому користуванні військовослужбовців строкової служби до зарахування їх курсантами, здається на речовий склад військового навчального закладу і надалі використовується за вказівкою довольчого органу.

Прапорщики й мічмани, які зараховані курсантами до ВНЗ, забезпечуються речовим майном як відповідні категорії військовослужбовців (за нормою 2), установ-леним порядком.

Наступна видача предметів проводиться після закін-чення строків носіння раніше виданих речей.

Курсанти, які одержали після закінчення військового навчального закладу офіцерське звання та призначені для подальшого проходження військової служби, забез-печуються під час випуску комплектом готового речового майна за нормами забезпечення офіцерів того виду Збройних Сил України, до якого вони призначені для подальшого проходження військової служби. Випускникам інституту з числа прапорщиків і військовослужбовці за контрактом при присвоєнні офіцерських звань і приз-начених на відповідні посади, раніше видане речове майно офіцерського зразка зараховується в забезпеченість.

Надалі забезпечення речовим майном здійснюється на загальній підставі з усіма офіцерами.

Курсанти, які відраховані з ВНЗ із направленням у війська для проходження служби, вибувають із тими предметами речового майна, які були в їхньому користуванні на момент відрахування (крім інвентарного майна).

Курсанти, які відраховані із ВНЗ із звільненням в запас або відставку, вибувають із військового навчального закладу в повсякденному обмундируванні та взутті, яке перебуває у них у користуванні на час звільнення, або у власному цивільному одязі.

Речове майно, що перебуває в особистому користуванні курсантів після видачі їм речового майна за нормами забезпечення офіцерів, здається на речовий склад ВНЗ і надалі використовується за вказівкою довольчого органу.

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 269; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь