Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ПОРЯДОК І НОРМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕЧОВИМ МАЙНОМ ОФІЦЕРІВ, ПРАПОРЩИКІВ І ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА КОНТРАКТОМ



2.

Порядок забезпечення офіцерів, прапорщиків і військово-службовців за контрактом, визначений "Положенням про речове забезпечення військовослужбовців ЗС України в мирний час", яке оголошено наказом Міністра оборони України 2006 р. № 45 вказана категорія військово-службовців, яка забезпечується речовим майном за нормами постачання:

- предметами особистого користування – за нормами № 2,4;

- інвентарними речами – за нормами № 24, 40, 47, 48-50, 51-56.

В основній нормі № 2 із постачання офіцерів, прапорщиків і військовослужбовців за контрактом речове майно згруповано в п’ять груп: 1 – обмундирування; 2 – взуття; 3 – білизна; 4 – теплі речі; 5 – спорядження.

При забезпеченні речовим майном вказаної категорії військовослужбовців в нормах ураховують кліматичні райони проходження служби (Постанова Кабінету Міністрів України 2004 р. № 1444); групи постачання (ст.7 Наказ МО України 2006 р. № 45); військові звання і посади, які займаються.

Так, наприклад, при проходженні служби в військових частинах і закладах віднесених до 2-ї групи постачання речовим майном видається джемпер.

Офіцери, прапорщики і військовослужбовці за контрактом аеромобільних військ, льотно-технічного складу отримують окремі предмети речового майна, які поступають на постачання цих частин по інших нормах спеціального обмундирування або особливого покрою, який відрізняється від основного, що надходить за нормами. Так у пункті 2 примітки до норми № 2 в аеромобільних військах берет видається на 1 рік, кашкет польовий –на 2 роки, куртка тепла польова – на 2 роки, штани теплі польові – на 4 роки і та ін.

Льотно-технічному склад, одержує спеціальне обмундирування (літнє і зимове) за нормами ЛТО.

Речі особистого користування, які видаються офіцерам, прапорщикам і військовослужбовцям за контрактом переходять в їх власність.

Інвентарні речі, які знаходяться у користуванні, підлягають обов’язковій здачі на склад військової частини незалежно від закінчення строків носіння. Льотний одяг, який видано, прапорщикам і військовослужбовцям за контрактом дозволяється залишати за їх бажанням їм у власність за 25 % вартості нового майна. Якщо воно використовувалося за призначенням і вислужило на шість місяців і більше понад установлені строки носіння.

Строк носіння предметів речового майна, які видаються офіцерам, прапорщикам і військовослужбовцям за контрактом зараховується:

- по предметах особистого користування – із дня виникнення права на одержання;

- по інвентарних речах – із дня фактичної видачі в носіння.

Предмети речового майна особистого користування, втрачені по різноманітних причинах відшкодуванню не підлягають. За втрачені інвентарні речі по безвідповідальності офіцерів, прапорщиків і військово-службовці за контрактом, несуть матеріальну відпові-дальність у відповідності з "Положенням про матеріальну відповідальність військовослужбовців за шкоду, заподіяну державі", оголошеним наказом Міністра оборони України 1995 р. № 201.

Забезпечення речовим майном офіцерського складу здійснюється:

- особи офіцерського складу здобувають право на одержання речового майна одночасно з присвоєнням першого офіцерського звання. Особам, які закінчили курс військово-навчального закладу, у тому числі, на заочних факультетах видаються нагрудні знаки установлених зразків. Підставою для носіння нагрудних знаків є диплом установленого зразку про закінчення військово-навчального закладу. Нагрудні знаки носяться у відповідності з Правилами носіння військової форми одягу.

Видача нагрудних знаків здійснюється за плату. У випадку втрати знаку або його псування новий нагрудний знак не видається.

Начальник військово-навчального закладу щорічно до 1 лютого направляє по підпорядкуванню заявки на виготов-лення необхідної кількості знаків на наступний рік. В заявці вказується: скільки, яких знаків необхідно виготовити і до якого строку їх вислати військово-навчальному закладу.

 Всім офіцерам обмундирування за якістю тканини видається відповідно з військовими званнями, які офіцери мали на день одержання і затвердженому переліку тканини.

 

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 251; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь