Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
Налаштування системи управління кольором при друці зображень
Тепер затримаємося на налаштуваннях діалогового вікна друку зображень, оскільки система управління кольором програми Adobe Photoshop, що цілком очікувано, працює не лише при виводі зображень на екран, алі і при їх друці. Отже, коли виникає потреба передбачувано відтворити певне зображення після друку на принтері, у першу чергу необхідно отримати колірний профіль цього принтера, або використати наявний.
Зображене діалогове вікно Друк (Print) актуальне для версій CS4 та CS5 програми Adobe Photoshop, для попередніх версій усі відбувається аналогічно. Дане вікно дозволяє налаштувати всі необхідні параметри друку зображень. Мі затримаєтося лише на тихнув, що стосуються системи управління кольором. Перший доступний перемикач з групи Керування кольором (Color management) (права частина вікна) дозволяє вибрати режим системи управління кольором. Положення Документ (Document) вмикає звичайний режим друку: вхідним профілем є колірний профіль зображення, що друкується (у більшості випадків це srgb чи Adobe RGB), а вихідним — профіль принтера . Дане налаштування підходить для більшості випадків друку будь-яких зображень і при цьому кольори надрукованого зображення повинні відповідати нашим очікуванням. Оцінити на екрані вигляд майбутніх відбитків дозволяє описана вище команда Перетворити на профіль (Convert to Profile), чи функція екранної кольоропроби . Перемикач Перевірити (Proof) дозволяє імітувати будь-який інший друкарський процес за допомогою наявного принтера (т.з.паперова кольоропроба). Дана опція може застосовуватися комерційними друкарнями з метою отримання дешевих пробних відбитків без необхідності запуску основного обладнання (наприклад, офсетних друкарських машин). Виконавши профілюванння принтера і друкарської машини, можна налагодити процес отримання кольоропробних відбитків без високих витрат. Перемикач Обробка кольорів (Color Handling) визначає де буде відбуватися управління кольором — самою програмою Photoshop чи драйвером принтера. Рекомендується залишити операції з перетворення кольорів програмі Adobe Photoshop, яка дозволяє чітко і прозоро вказати всі необхідні параметри процесу. При цьому необхідно вимкнути управління кольором у драйвері принтера, бо подвійне застосування колірного профілю (в Photoshop та в драйвері) призведе до неприйнятних результатів друку. Наступний перемикач дозволяє вказати колірний профіль конкретного принтера та паперу на якому буде друкуватися зображення. На вибір пропонуються усі встановлені в системі профілі. Якщо потрібний профіль відсутній у списку, необхідно встановити його звичайним подвійним клацанням по файлу профіля. Опції Метод візуалізації (Rendering Intent) та Компенсація чорної крапки (Black Point Compensation), задають параметри перетворення між вихідним колірним профілем зображень та кінцевим профілем принтера. Про ці налаштування йдеться вище в даній статті. Для забезпечення точності при перегляді готових відбитків, необхідно задовільнити певні вимоги щодо освітлення та облаштування робочого приміщення. Детальну інформацію можна знайти у відповідній статті цього сайту. Ще однією функцією системи управління кольором є екранна кольоропроба, яка дозволяє імітувати на екрані кольори зображень, які мі отримаємо після їх друку, чи побачимо на будь-якому іншому пристрої виводу (принтері, моніторі і т.п.). Про функцію екранної кольоропроби Adobe Photoshop йдеться в наступній статті цього сайту.
Ознайомлення з інтерфейсом Coreldraw. План 1 робоче поле програми Coreldraw. 2. панелі програми Coreldraw. При роботі з векторною графікою загальний вид інтерфейсу в Сoreldraw має такий вид:
· Головне меню - тут зосереджені всі основні команди роботи із програмою. · Стандартна панель - Містить основні команди для роботи з документами. Відкриття, збереження, печатка, імпорт і експорт і ін. · Панель властивостей поточного інструмента - відображає властивості поточного інструмента, з яким ми працюємо. · Панель інструментів - усі основні інструменти малювання й редагування. · Робоча область - область, у якій ми можемо створювати об'єкти, але ці об'єкти не будуть доступні для печатки й експорту. Об'єкти, створені в цій області будуть доступні на всіх сторінках. · Робочий аркуш - область, у якій ми формуємо остаточне зображення для виводу на печатку або експорту. · Палітра квітів - тут можуть бути виведені поточні колірні палітри, з якими ми працюємо (CMYK, RGB та ін.) · Докери - допоміжні вікна для редагування об'єктів. · Контекстне меню - викликається натисканням правої клавіші миші. Залежно від місця натискання вам стають доступними основні команди, які можна виконати із цією областю або об'єктом. Це більш швидкий і зручний спосіб роботи, чому через Головне меню. · Графічні об'єкти - безпосередньо самі об'єкти, які ми створюємо в програмі. · Рядок стану - тут відображається поточна інформація про документ і обраному об'єкті. · Вимірювальні лінійки - допоміжні лінійки для точної роботи з координатами й для роботи з Напрямними. · Керування сторінками - тут ми можемо додавати сторінки й переміщатися по них. :: к началу страницы :: Головне меню В Coreldraw дуже велика кількість різних команд і режимів. Усі їх можна знайти в Головному меню програми. Крім цього, для багатьох команд існують комбінації гарячих клавіш і можливість виклику через контекстне меню.
Групи команд головного меню: · File (Файл). У цьому меню зібрані команди відкриття, закриття, збереження, імпорту й експорту файлів. Крім того, із цього меню викликаються режими сканування й печатки документів. · Edit (Редагування). Тут перебувають основні команди роботи з буфером (копіювання, вирізання, вставка), команди дублювання й клонування об'єктів, команди пошуку й вибору об'єктів. · View (Вид). Команди цього меню управляють різними режимами відображення документів, видимістю допоміжних елементів і прив'язками об'єктів до напрямних, сітці й один одному. · Layout (Макет). Тут перебувають команди, що управляють сторінками документа. · Arrange (Упорядкувати). Тут перебувають команди, що управляють взаємним розташуванням об'єктів, їх комбінуванням і трансформацією. · Effects (Ефекти). У цьому меню перебуває набір спеціальних ефектів, які можна застосовувати до об'єктів Coreldraw. · Bitmap (Растрові зображення). За допомогою команд цього меню можна працювати з імпортованими в програму Coreldraw растровими зображеннями. · Text (Текст). Тут зібрані всі команди для роботи з тектом. · Tools (Інструменти). Меню містить команди настроювання інтерфейсу, режимів програми, колірних палітр, бібліотек, макросів та ін. · Window (Вікно). У цьому меню зібрані команди керування декількома відкритими вікнами. Крім цього тут утримується список більшості докерів і колірних палітр. · Help (Допомога). Містить команди виклику довідкової системи. :: к началу страницы :: |
Последнее изменение этой страницы: 2019-04-21; Просмотров: 215; Нарушение авторского права страницы