Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Київського національного університету культури і мистецтв



Інституту кіно і телебачення

Групи ТБА – 39

Юрія Бібіка

Тема дипломного телепроекту «Ремарка до прем’єри» для молоді і про молодь. Її герої студенти Київського політехнічного університету, учасники театральної студії «Браво». Автор передає творчий дух, атмосферу, яка панує в цьому колективі. За п’ять років , відколи існує студія , вона здобула любов і повагу  своїх ровесників. Їй є чим пишатися. Під керівництвом режисера Миколи Миколайовича Вороненка здійснила постановку «Ромео і Джульєта» В.Шекспіра, «Три сестри» А.Чехова, «Дон Жуан» Ж-Б. Мольєра, а на разі чергова прем’єра за п’єсою ірландського драматурга.

 

Програма настільки заряджена позитивною енергією, самовіддачею, що, безумовно, не залишить байдужими глядачів. Увесь ланцюжок подій, який він бачить на екрані, тяжіє до одного – прем’єри. Історія театру, репетиції, підготовка декорацій, костюмів, афіш, програмок… Врешті, сама прем’єра і неочікуваний сюрприз – за творчі заслуги управління культури міста Києва присвоїло театральному колективу звання «Народного».

 

Творчий неспокій – так можна охарактеризувати атмосферу дипломного телепроекту «Ремарка до прем’єри», яку створюють не лише герої програми, а й сам автор у ролі ведучого. Він  сучасний, енергійний, щиро захоплюється талановитою молоддю, його образ – «свій серед своїх» притягує до себе увагу.

 

Дипломна робота Юрія Бібіка відповідає вимогам вищої школи і може бути допущена до складання комплексного кваліфікаційного іспиту на присвоєння ступеню «бакалавр».

 

 

Доцент

 З. а. України

                                                            Дементьєва Л.П.        

20 травня 2013 р.       

 

 

РЕЦЕНЗІ Я

на дипломну роботу –

Авторський телевізійний проект «За стіною»

студентки IV курсу

Київського національного університету культури і мистецтв

Інституту кіно і телебачення

Групи ТБА – 39

Діни Абдулли

 

Дипломний телевізійний проект «За стіною» порушує надзвичайно важливу тему – лікування дітей із симптомами хворобливої відчуженості до суспільства. В Україні за офіційними даними їх тисяча вісімсот. Сотні батьків замовчують хворобу, бояться, адже такий діагноз в Україні - тавро на все життя.

Тема  серйозна і не проста для висвітлення з етичних міркувань: батькам боляче виносити на загал проблеми своєї сім’ї. Тим не менше, автору вдалося знайти спільну мову зі своїми героями і розповісти зворушливу історію мами двох дівчаток Єви і Яни, у яких несподівано проявилися аутичні відхилення.

 

В програмі також багато цінної інформації, що розширить знання батьків, які ще не наважилися зізнатися: несприйняття світу, людей  - це не риси характеру їхніх дітей, а ознаки серйозної недуги. Окрім того, вони дізнаються, як адаптуються «діти дощу», почують рекомендації фахівців, побачать спеціальні заняття в коррекційному центрі.

Студентка, яка виступає в ролі журналіста, в кадрі тримається невимушено, органічно, щиро переймається досліджуваною темою, переконлива у тому, про що говорить глядачеві.

 

 Дипломна робота відповідає вимогам вищої школи і може бути допущена до складання комплексного кваліфікаційного іспиту на присвоєння ступеню «бакалавр».

 

 

Доцент      

 З.а.України

                                                             Дементьєва Л.П.        

20 травня 2013 р.

 

 

РЕЦЕНЗІ Я

на дипломну роботу –

Авторський телевізійний проект «На щастя, на долю»

студентки IV курсу

Київського національного університету культури і мистецтв

Інституту кіно і телебачення

Групи ТБА – 39

Юлії Левицької

Збереження українських традицій, а саме мистецтва вишивки – тема дипломного телепроекту Юлії Левицької. Автор розповідає, як мешканці села Бесідки щороку збираються на «День вишиванки». Сорочки, рушники, серветки, подушечки – все зроблене їхніми руками, радує своїми барвами та візерунками. Але найбільше захоплення викликає рушник довжиною вісім метрів. Його довгою зимою вишила Галина Федорівна Мельник разом зі своєю подругою. На честь диво-рушника і концерт, і урочисте привітання рукодільниць, і майстер- класи у місцевій школі з різних технік вишивки.

 

Головна позиція автора в тому, що не треба забувати звідки ми родом, хто наші батьки і зберегти те найцінніше, що дісталося у спадок. Це підкреслює директор школи, людина надзвичайно творча і небайдужа. Він зібрав у музеї народної творчості вироби жителів села Бесідки різного часу. Найстарші з них датовані 1907 роком.

 

Образ ведучої органічно вписується в атмосферу свята. В кадрі на ній українська вишиванка, адже так були одягнені того дня всі герої цієї програми. Теплі інтонації, проникнення в те, що відбувається, викликають довіру до ведучої як невід’ємної частинки свого народу.

 

 Дипломна робота відповідає вимогам вищої школи і може бути допущена до складання комплексного кваліфікаційного іспиту на присвоєння ступеню «бакалавр».

 

Доцент      

 З.а.України

                                                            Дементьєва Л.П.        

20 травня 2013 р.

 

 

РЕЦЕНЗІ Я

на дипломну роботу –


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 150; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.013 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь