Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Авторський телевізійний проект «Трояндовий рай»



студентки IV курсу

Київського національного університету культури і мистецтв

Інституту кіно і телебачення

Групи ТБА – 39

Ксенії Чепенко

Разом з автором дипломного телевізійного проекту глядач потрапляє в трояндовий рай. Працівники, які доглядають за трояндами, тепло і ніжно ставляться до цих гордовитих красунь. Кажуть, без любові вони не ростуть.

Ця квітка має визначну історію в Україні. В місті Чернівцях, звідки і сама автор, Панську вулицю посипали трояндовими пелюстками і по них можна було ходити тільки видатним чернівчанам та гостям ,таким як Василь Стус, Леся Українка, Ольга Кобилянська ...

 

Троянда – це те прекрасне, що милує душу і око, - зазначає автор. І веде нас в школу флористи, розповідає про майстерність створення весільних трояндових букетів, трояндових картин народної майстрині Кароліни Миколаївни, яка називає квітку своїм натхненням.

В програмі відчувається особлива атмосфера, проникнута почуттям вдячності, що природа подарувала людям таку красу. Її створює сама ведуча своїм позитивним настроєм, романтичними нотками в голосі, квітами, з якими вона входить у кадр.

 

У своєму дипломному телепроекті та в його теоретичній частині студентка Ксенія Чепенко продемонструвала добре засвоєні знання та практичні навички, здобуті за час навчання в університеті. Дипломна робота відповідає вимогам вищої школи і може бути допущена до складання комплексного кваліфікаційного іспиту на присвоєння ступеню «бакалавр».

 

 

Доцент,

з.а.України 

 

                                                                         Дементьєва Л.П.     

20 травня 2013 р.

 

РЕЦЕНЗІ Я

на дипломну роботу –

Авторський телевізійний проект «Фактор життя»

студентки IV курсу

Київського національного університету культури і мистецтв

Інституту кіно і телебачення

Групи ТБА – 39

Богдани Шмигори

Дипломний телевізійний проект "Фактор життя» - це програма, що порушує актуальну для України тему: дефіцит донорської крові та індиферентне ставлення влади до цієї скрути. Автор спонукає глядача проникнутися проблемою катастрофічної нестачі крові для переливання хворим людям. Зазначає, що статистика бажаючих стати донором невтішна. Щодня помирають сотні людей, так і не дочекавшись допомоги.

 

Через своїх героїв, таких як Єва, яку спіткала тяжка недуга, почесного донора України Аделіну Михайлівну Саліминович, яка понад п’ятдесят років рятувала людей, Центр крові, де вочевидь стає зрозуміло, в чому питання життя і смерті, автор намагається достукатись до сердець своїх співвітчизників. Крок за кроком вона відстоює свою позицію: люди в країні людей повинні допомагати одне одному, бо доля багатьох залежить від доброї волі і розуміння інших.

 

 Щодо роботи в кадрі, то варто відзначити, що студентка має хороший від природи голос, вміло використовує методи і прийоми роботи ведучої, пошуку та утримування уваги глядача й контакту з ним, добре працює студентка і за кадром.

 У своєму дипломному телепроекті та в його теоретичній частині студентка Богдана Шмигора продемонструвала відмінні знання та практичні навички, здобуті за час навчання в університеті, проявила себе як творча особистість. Дипломна робота відповідає вимогам вищої школи, заслуговує на найвищий бал оцінювання і може бути допущена до складання комплексного кваліфікаційного іспиту на присвоєння ступеню «бакалавр».

 

 

Доцент

 З.а.України 

 

                                                           Дементьєва Л.П.        

20 травня 2013 р.       

 

РЕЦЕНЗІ Я

на дипломну роботу –

Авторський телевізійний проект «Загублені»

студентки IV курсу

Київського національного університету культури і мистецтв

Інституту кіно і телебачення

Групи ТБА – 39

Наталії Шумакової

Дипломний телепроект Наталії Шумакової «Загублені» - це програма, що змушує серйозно замислитись над неоднозначною проблемою та її причинами у справі пошуку зниклих дітей в Україні. Автор глибоко проникла в дану тему, різнобічно дослідила її, залучила до розмови широке коло фахівців.

Свій задум вона реалізує через волонтерську організацію «Співдружність - пошук зниклих дітей», яку створили свідомі українці. Разом з ними бере участь у рятувальній операції зниклої дитини, ініціює експеримент – моделює ситуацію загубленої дівчинки. Їй хочеться зрозуміти, як звичайні перехожі відреагують на такий неординарний випадок і чи готові кинутися на допомогу. В небайдужості автора, неспокої відчувається справжня громадянська позиція, непідробна турбота у сприянні активнішого розшуку зниклих дітей.

 

Автор-ведуча в кадрі проявляє емоції, які зачіпають людські почуття: благородність, доброту, гуманність і порядність. Вона вміє знаходити і підтримувати контакт з глядачем, викликає позитивні емоції.

 

Дипломна робота Наталії Шумакової відповідає вимогам вищої школи і може бути допущена до складання комплексного кваліфікаційного іспиту на присвоєння ступеню «бакалавр».

 

 

Доцент,

з.а.України 

 

                                                                         Дементьєва Л.П.     

20 травня 2013 р

 

РЕЦЕНЗІЯ

на дипломну роботу –


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 147; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.012 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь