Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Авторський телевізійний проект «За покликанням»



студентки IV курсу

Київського національного університету культури і мистецтв

Інституту кіно і телебачення

Групи ТБА – 39

Олександри Кришевської

Головний герой авторського дипломного проекту «За покликанням» Роман Веремейчик – учасник відомого в Україні телевізійного співочого шоу «Х-фактор». Композитор і виконавець він завоював повагу суддів і здобув симпатії багатьох глядачів.

 

У програмі використана така складна форма подачі екранного матеріалу, як портретний теленарис. Образ сучасного молодого митця, харизматичної особистості автор відтворила в дусі музичної палітри співака. Через його світобачення, ставлення до життя, людей, улюбленої професії студентка намагалася показати глибину характеру музиканта Романа Веремейчика.

 У програмі вдало використані синхрони героя, які підкреслюють певні його риси.

 Органічним компонентом і водночас музичним оформленням програми стали твори молодого композитора.

Ведуча в кадрі працює на півтонах, мелодика і ритм подачі матеріалу співзвучні загальній атмосфері програми, звучать в унісон з піснями, які глядач чує з екрану.

 

 

Дипломна робота Олександри Кришевської може бути допущена до складання комплексного кваліфікаційного іспиту на присвоєння ступеню «бакалавр».

 

Доцент      

 З.а.України

 

                                                            Дементьєва Л.П.        

20 травня 2013 р.

 

РЕЦЕНЗІ Я

на дипломну роботу –

Авторський телевізійний проект «Назад в майбутнє»

студентки IV курсу

Київського національного університету культури і мистецтв

Інституту кіно і телебачення

Групи ТБА – 39

Ольги Лазарєвої

Телевізійна дипломна робота «Назад в майбутнє» застерігає від екологічного колапсу в Україні через десяток років. Автор стурбована ставленням до водних ресурсів, якими поділилася природа з людьми. Її увага зосереджена на київських озерах, колись повноводних і красивих. Сьогодні вони виснажуються, тануть, зазначає вона, і не самі по собі, а за «допомогою» будівельних організацій, шляховиків та недобросовісних орендаторів.

 

Глядач бачить кадри  київських озер Гарячка та Жандарка, які практично знищені. Використовуючи паралельний монтаж, студентка показує, якими повноводними, розкішними вони були п’ять років тому, і які зараз - замулені, засипані будівельним сміттям, спотворені. Інтерв’ю екологів в програмі б’ють тривогу, адже всі озера столиці пов’язані між собою і пошкодження одних може призвести до обміління інших. Жителі навколишніх масивів теж обурені таким варварським ставленням до їхнього улюбленого місця відпочинку.  Автор наголошує, що такий стан з водними ресурсами спостерігається по всій Україні. Приклад з Молочним лиманом поблизу Азовського моря вражає своєю цинічністю.

У кадрі ведуча тримається невимушено, органічно, щиро і переконливо спілкується з глядачем, вміло використовує методи образного та асоціативного мислення.

У своєму телепроекті студентка Ольга Лазарєва продемонструвала відмінні знання та практичні навички, проявила себе як творча особистість. Дипломна робота відповідає вимогам вищої школи, заслуговує на найвищий бал оцінювання і може бути допущена до складання комплексного кваліфікаційного іспиту на присвоєння ступеню «бакалавр».

 

 

Доцент,

з.а.України 

                                                                         Дементьєва Л.П.     

20 травня 2013 р.

 

 

РЕЦЕНЗІ Я

на дипломну роботу –

Авторський телевізійний проект «Перший раз – в перший клас»

студентки IV курсу

Київського національного університету культури і мистецтв

Інституту кіно і телебачення

Групи ТБА – 39

Маргарити Лещенко

 

Дипломний телевізійний проект «Перший раз - в перший клас» розглядає надзвичайно актуальну тему сьогодення - новітні педагогічні програми для сучасних школярів початкових класів, які зараз існують в Україні. Завдання відеороботи порівняти нетрадиційну освіту з традиційною, проаналізувати їхні позитивні та негативні сторони, зрозуміти особливості психології дітей молодшого шкільного віку.

 

Щоб зрозуміти всі «за» і «проти» автор пропонує глядачам відвідати уроки експериментальних класів і самим зробити висновки. Перша зупинка - це

Київська школа № 221 з експериментальною програмою Росток. Головні предмети: математика і природознавство. Працює метод - аналітичне мислення і логіка. Наступна  - навчально-виховний комплекс Монтессорі. Суцільна творчість, де все виходить за рамки звичайного. Основне гасло: не діти для школи, а школа для дітей.

 

По-суті, ідея авторського проекту студентки-дипломниці - це допомогти батькам на роздоріжжі: «В яку школу віддати свою дитину, щоб вона вчилася цікаво, якісно і разом з тим невимушено?». І реалізує її студентка на високому фаховому рівні. Вміє Маргарита Лещенко працювати і в кадрі. Її ведуча – сучасний персонаж, стильний, діловий і разом з тим дуже жіночний.

 

У своєму телепроекті студентка Маргарита Лещенко продемонструвала відмінні знання та практичні навички, проявила себе як творча особистість. Дипломна робота відповідає вимогам вищої школи, заслуговує на найвищий бал оцінювання і може бути допущена до складання комплексного кваліфікаційного іспиту на присвоєння ступеню «бакалавр».

 

 

Доцент,

з.а.України

 

                                                                          Дементьєва Л.П.     

20 травня 2013 р.

 

РЕЦЕНЗІ Я

на дипломну роботу –


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 162; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.02 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь