Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ОБОВ'ЯЗКИ КЕРІВНИКА ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ практики  ВІД КАФЕДРИ



Безпосереднє керівництво практикою на місцях доручається викладачам, які призначені кафедрою управління персоналом і регіональної економіки та затверджені наказом ректора університету. В обов'язки керівника практики від університету входить:

4.1. до початку практики відвідати базу практики для організації підготовки до практики студентів;

4.2. своєчасно вручити студентам програму практики, щоденники і направлення, провести загальний інструктаж;

4.3. разом із керівником від бази практики організувати для студентів навчальні заняття з проблем ринку праці; управління персоналом, бесіди з провідними фахівцями. Консультувати студентів з питань програми практики;

4.4. спрямовувати науково-дослідну діяльність студентів, пов'язану з підготовкою дипломної роботи;

4.5. періодично контролювати виконання програми практики і дотримання студентами правил внутрішнього розпорядку;

4.6. перевіряти звіти про практику і брати участь у їх захисті в складі комісії;

4.7. систематично інформувати кафедру про хід практики, а по його закінченні зробити письмовий звіт про результати практики, узагальнити зауваження і пропозиції щодо вдосконалення практичної підготовки студентів.

ОБОВ'ЯЗКИ КЕРІВНИКА ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ практикИ  ВІД БАЗИ практика

5.1. Організувати проходження практики студентів у тісному контакті з керівником практики від університету.

5.2. Забезпечити студентів відповідними робочими місцями, надати у користування статистичні дані, документи, які необхідні для виконання програми практики і для написання дипломної роботи.

5.3. Надавати студентам методичну і практичну допомогу при виконанні програми практики.

5.4. Контролювати дотримання студентами внутрішнього трудового розпорядку, повідомляти університет про кожен випадок порушення ними трудової дисципліни.

5.5. Контролювати ведення щоденників, підготовку звітів, давати оцінку виконаної студентами роботи, складати на них характеристики, в яких відобразити рівень виконання програми практики та індивідуальних завдань, вміння використовувати на практиці набуті в університеті знання, ставлення студентів до роботи.

 

ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ Й ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТУ З ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ практикИ

Результати проходження практики студент оформляє як звіт. Він повинен мати чітку структуру, логічну послідовність, переконливу аргументацію, доказовість висновків і обґрунтованість рекомендацій.

У звіт включається:

· титульний аркуш (додаток А);

·  зміст, де зазначаються назви всіх розділів і підрозділів звіту;

· основна частина;

· список використаних джерел;

· додатки.

Основна частина звіту ділиться на розділи, перелік і послідовність яких визначається змістом програми практики.

Загальний обсяг звіту складає 30 сторінок формату А4.

Поля слід залишати з чотирьох сторін аркуша: ліве - 30 мм, праве - не менше 10 мм, верхнє і нижнє - не менше 20 мм.

Нумерація сторінок звіту повинна бути наскрізною, перша сторінка - титульний аркуш, на ньому номер сторінки не ставиться. Якщо у звіті є малюнки і таблиці на окремих сторінках, а також додатки, їх необхідно включати у наскрізну нумерацію.

Всі ілюстрації звіту, крім таблиць, позначають словом "Рис." і нумерують послідовно арабськими цифрами в межах розділу. Наприклад, рис.2.1. Організаційна структура кадрової служби ВАТ “Ватра”.

Підписи виконуються під ілюстрацією.

Цифровий матеріал повинен оформлятися у вигляді таблиці.

Таблицю розміщують після першого посилання на неї в тексті.

Таблиця __________

                         номер

Заголовок таблиці

Головка таблиці

 

 

 

Заголовки граф
              Заголовки підграф
Р              
Я              
Д              
К              
И              
  Боковик таблиці Г Р А Ф И  

 

Таблиці мають бути уніфіковані за формою, а цифрова інформація - достовірною. Всі таблиці слід нумерувати. Праворуч від тематичного заголовка з прописної букви пишуть слово Таблиця та її порядковий номер. Знак "№" перед цифрою не ставиться. Номер таблиці складається з номера розділу і порядкового номера таблиці в даному розділі. Наприклад, Таблиця 2.1. (перша таблиця другого розділу). Заголовок таблиці починається з великої літери і розміщується нижче слова Таблиця. Кожна таблиця має тематичний заголовок, який відображає її зміст.

При перенесенні частини таблиці на іншу сторінку над нею пишуть   "Продовження табл." (із зазначенням її номера). Ілюстрації і таблиці розміщуються так, щоб їх можна було розглядати без обертання сторінок, або з обертанням за годинниковою стрілкою, і розміщують після першого посилання на них в тексті.

Кожну ілюстрацію, що міститься у звіті, необхідно супроводжувати коротким аналізом змісту і висновками. Кількість ілюстрацій визначається змістом звіту і повинна бути достатньою для того, щоб надати тексту ясності й конкретності.

Формули нумеруються арабськими цифрами. Порядковий номер подають в круглих дужках праворуч від формули. Він повинен складатися з номера розділу і порядкового номера формули, розділених крапкою. Наприклад, (2.3) означає третю формулу другого розділу. Номер пишеться на рівні нижнього рядка формули, до якої від відноситься.

У додатках подаються форми статистичної звітності, допоміжні матеріали (проміжні математичні розрахунки, ілюстрації допоміжного характеру тощо). Кожний додаток починається з нової сторінки. В правому верхньому куті пишеться слово "Додаток". Він повинен мати тематичний заголовок. Якщо у звіті є два і більше додатків, їх послідовно нумерують буквами (без знаку "№" ), наприклад, Додаток А, Додаток Б.

Звіт переплітається у тверду обкладинку.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-05-08; Просмотров: 171; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.012 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь