Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Правила експлуатації машин для перемішування і збивання продуктів



Перед пуском механізму МС8-150 його корпус вставляють хвостовиком в горловину приводу і закріплюють гвинтами-баранчиками або рукояткою із затиском. В закріплений корпус вставляють вал, при цьому фігурний виступ його повинен потрапити в горловину валу універсального приводу. На торці корпусу фаршемішалки закріплюють кришку з розвантажувальним отвором. Після включення електродвигуна завантажують в бункер певну кількість фаршу і інших компонентів. Тривалість перемішування складає не більше 50—60 с.

Після закінчення перемішування, не вимикаючи електродвигуна, відкривають засувку розвантажувального отвору, в результаті чого перемішана і насичена повітрям котлетна маса самовільно поступає в підставлену тару. Під час перемішування не слід просовувати руки в робочу камеру.

Після закінчення роботи вимикають електродвигун, знімають кришку торця, виймають робочий вал, очищають його і порожнину корпусу від залишків продукту, потім знімають корпус, промивають всі деталі гарячою водою і просушують.

До тістомісильної машини під її лопасть підкочують змінну діжу і фіксують її.

Вручну завантажують в діжу продукти, потім опускають на неї дугу із запобіжними щитками і включають електродвигун. При замішуванні тіста не можна нахилятися над діжею, брати пробу. Після закінчення замісу тіста електродвигун вимикають. Потім піднімають запобіжні щитки і натисненням на педаль витягують квадратний виступ діжі з паза привідного конуса. Візок, що звільнився, з діжею відкривається для розвантаження і подальшої підготовки до замісу тіста.

Після закінчення роботи діжу і важіль мішалки очищають від тіста, промивають гарячою водою і насухо витирають. Корпус машини протирають вологою тканиною, а діжу залишають відкритою для просущування.

У машині МТІ-100 перед початком роботи привідна головка повинна знаходитися у верхньому положенні, а кронштейн — в нижньому. Спочатку встановлюють інструмент мішалки, відповідний виду заданого продукту. Потім на візку закочують в машину бак з продуктами. Для включення машини в мережу натискують кнопку автоматичного запобіжника і магнітного пускача механізму переміщення. При цьому кронштейн, рухаючись вгору, підхвачує бак за цапфи і знімає його з візка. Одночасно привідна головка з інструментом мішалки опуститься до повного занурення в бак, а упор головки натискає на шляховий вимикач і відключає електродвигун механізму переміщення і електромагнітні гальма. Після цього включають привід машини.

Після закінчення замісу вимикають привід і включають механізм переміщення головки і кронштейна з баком.

У машини МТМ-15 після закінчення замісу тіста відключають двигун, знімають кришку, а потім вивантажують тісто.

Для санітарної обробки машини спочатку знімають резервуар, заздалегідь відвернувши стопорний гвинт, а потім виймають вали і лопасті.

Порядок роботи на машинах МВУ-100 і МВУ-60 аналогічний порядку роботи на машині МТІ-100.

Перед пуском взбивальних машин перевіряють справність заземлення, приладів включення, захисту і міцність кріплення бачка і робочого інструменту; бачок і взбивач ополіскують гарячою водою. Під час роботи машин збивалок забороняється змінювати швидкість взбивача.

При роботі з машиною МВ-60 на порожній бачок надягають насадку, а всередину бачка опускають взбивач. Зібраний бачок встановлюють на кронштейні, надягають взбивач і піднімають бачок до упора. Після перевірки машини на холостому ході встановлюють потрібну швидкість і завантажують в бачок продукти. При перемиканні швидкостей слід враховувати, що машина має кінцевий вимикач, який у момент перемикання відключає електродвигун. Після закінчення процесу збивання електродвигун вимикають і знімають взбивач. Потім знімають бачок і вивантажують продукт. Зовнішні поверхні машини протирають вологою тканиною. Бачок промивають гарячою водою і просушують.

Сильний шум в передавальному механізмі і надмірний нагрів корпусу редуктора можуть бути викликані відсутністю мастила в передавальному механізмі або в підшипниках.                                                                

МАШИНА ДЛЯ ВЗБИВАННЯ


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-20; Просмотров: 226; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.008 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь