Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Забезпечення безпеки дорожнього руху



Основні проблеми, які передбачається розв’язати

Високий рівень аварійності на автомобільних дорогах держави, збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, травматизму та летальних випадків під час дорожнього руху.

Недостатня кількість особового складу Національної поліції, для забезпечення безпеки дорожнього руху та його регулювання.

Недостатня ефективність роботи з виявлення та припинення порушень безпеки дорожнього руху, а також причин і умов, що сприяють їх вчиненню.

Основні кількісні показники, якими характеризується ситуація

Протягом січня — жовтня 2016 року скоєно 10 387 дорожньо-транспортних пригод (на 26 відсотків більше порівняно з аналогічним періодом 2015 року), у тому числі 1659 дорожньо-транспортних пригод із смертельними наслідками (на 25 відсотків більше порівняно з аналогічним періодом 2015 року).

Мета, якої передбачається досягнути

Зменшення травматизму та летальних випадків під час дорожнього руху.

Зменшення кількості випадків порушень Правил дорожнього руху водіями транспортних засобів.

До кінця 2017 року — обслуговування дорожньою патрульною поліцією доріг міжнародного значення.

У середньостроковій перспективі:

Обслуговування дорожньою патрульною поліцією доріг міжнародного та національного значення.

Створення універсального високомобільного підрозділу, який забезпечить обслуговування доріг міжнародного та національного значення, а також збільшення загальної протяжності автомобільних доріг, що обслуговуватимуться дорожньою патрульною поліцією, до 9 000 кілометрів.

Цільові кількісні показники, яких передбачається досягнути
до кінця 2017 року і в середньостроковій перспективі

Початок роботи підрозділів дорожньої патрульної поліції на всіх дорогах міжнародного та національного значення.

Створення підрозділів дорожньої патрульної поліції у мм. Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Києві, Полтаві, Житомирі, Вінниці, Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному, Рівному, Чернігові, Ужгороді та Мукачеві, Херсоні, Миколаєві, Хмельницькому, Маріуполі, Чернівцях, Тернополі, Кропивницькому, Луцьку, Запоріжжі, Івано-Франківську, Черкасах, Краматорську та Слов’янську, Сумах, Борисполі, Кременчуку, Кривому Розі, Умані, Ковелі, Сарнах, Мелітополі.

Доукомплектування департаменту патрульної поліції кваліфікованим персоналом, який забезпечуватиме безпеку дорожнього руху у складі автопатрулів та стаціонарних постів.

Початок впровадження системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі.

Відповідність пріоритету Програмі діяльності Кабінету
Міністрів України, іншим стратегічним документам,
міжнародним зобов’язанням

Пріоритет відповідає Програмі діяльності Кабінету Міністрів України.

Результати роботи за попередній період

У 2015 році наряди патрульної поліції розпочали роботу із забезпечення безпеки дорожнього руху на трасах Київ—Бориспіль (37 км) та Київ—Житомир (140 км).

У 2016 році працівники патрульної поліції повністю обслуговують автошляхи державного та міжнародного значення у Львівській області (Львів — Рава-Руська (65 км), Львів — Краковець (69 км), Львів — Шегині (80 км), Львів — Червоноград (72 км) та частково — на трасах Київської, Житомирської, Одеської, Миколаївської, Херсонської, Волинської, Закарпатської та Рівненської областей (Київ—Чоп (816 км), Одеса — Миколаїв (133 км), Миколаїв — Херсон (69 км), Луцьк — Устилуг (88 км), Луцьк — Рівне (73 км).

На сьогодні 32 автопатрулі патрульної поліції задіяні у процесі забезпечення безпеки дорожнього руху на трасах у Київській, Одеській, Львівській, Миколаївській, Херсонській, Волинській та Рівненській областях загальною протяжністю 1502 кілометри.

Суть підходу, який пропонується реалізувати
в середньостроковій перспективі

Початок роботи підрозділів дорожньої патрульної поліції на всіх дорогах міжнародного значення.

Запобігання зростанню кількості дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах.

Проведення профілактичних заходів, зокрема роз’яснювальної роботи, з водіями—учасниками дорожнього руху.

Оголошення та проведення набору особового складу для дорожньої патрульної поліції. Використання нових підходів та методів у навчанні майбутніх поліцейських з урахуванням найкращого світового досвіду.

Посилення контролю за додержанням вимог законів, інших нормативно-правових актів з питань безпеки дорожнього руху.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 216; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь