Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Інструкція з експлуатації.



Підготовка дока до занурення:

· Перед зануренням повинні бути закриті всі приймальні затвори і розподільні засувки , а також перевірено закриття всіх горловин на стапель - палубі.

· Док повинен бути встановлений на рівний кіль . Наявні дифферент і крен повинні бути усунені. Крен і диферент дока повинні контролюватися за марками поглиблень і показаннями маятникових креномірів.

· У разі необхідності застосування спеціального баластування для зниження згинального моменту дока на плаву. Кількість залишеного ( прийнятого ) баласту у відсіках має бути визначено до введення судна в док.

· Набрати програму заповнення баластних відсіків відкриттям розподільних засувок згідно з таблицею перемикань арматури.

· Для вступу води в баластні відсіки необхідно відкрити бортові приймальні затвори згідно з таблицею перемикань.

· Занурення дока має здійснюватися плавно , з утриманням його на рівному кілі . З цією метою в процесі занурення дока повинно проводитися безперервне спостереження за марками поглиблення , за показаннями маятникових креномір , що показують крен і диферент , а також за рівнем води в баластних відсіках. Рівень води в баластних відсіках контролюються по рівнемірам і може бути перевірений при необхідності за допомогою рулеток .

· Під час занурення дока повинно проводитися спостереження за справною роботою системи повітряних труб баластних відсіків. Вихід повітря можна контролювати за допомогою прапорців з тканини або паперу.

· У процесі занурення,

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
1
НАЗВА ДОКУМЕНТУ
 надходження води в баластні відсіки має бути припинено при досягненні доком осаду , достатньому для заведення судна в док.

Спливання дока з судном:

· Спливання дока з судном повинно проводитися без крену і дифферента дока . Прогин ( перегин ) дока не повинен перевищувати допустимих значень. При появі крену , прогину або дифферента в процесі його спливання з судном перемиканням розподільної арматури виправити становище.

· При спливанні дока повинно проводитися ретельне спостереження за правильною посадкою судна на опорні поверхні кильблоків. У разі виявлення будь-яких невірностей в положенні судна при його підйомі , спливання дока має бути негайно припинено , а судно спущено на воду для виробництва повторної його центрування . При торканні судном кильблоків спливання має бути припинено для надійного розкріплення судна.

Занурення дока з судном.

· Повинні бути виконані вимоги пункту «Підготовка дока до занурення»

· Занурення системи док-судно має здійснюватися шляхом баластування дока відкриттям прийомних затворів згідно з таблицею перемикань.

Вимоги Морського Регістру

Плавучі доки.

Остійність плавучих доків повинна перевірятися при наступних варіантах навантаження:

· плавучий док в робочому стані;

· плавучий док при зануренні і спливанні.

Остійність плавучого дока в робочому стані:

1. Перевіряється остійність повністю сплив дока з судном при максимальній вантажопідйомності дока і моменті парусності системи « док - судно » без обмерзання.

2.  Остійність вважається достатньою :

· якщо кут крену при динамічно доданому крениться момент від тиску вітру згідно 4.3.3.5 або 4.3.3.6 не перевищує допустимого кута нахилення для докових кранів в неробочому с

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
1
НАЗВА ДОКУМЕНТУ
тані або 4 ° , дивлячись по тому , що менше ;

· якщо кут крену при динамічно прикладений крениться момент від тиску вітру згідно 4.3.4.4 не перевищує кута , при якому забезпечується безпечна робота кранів;

· якщо кут дифферента при статично доданому Диферент моменті від дії ваги кранів з максимальним вантажем , при найбільш несприятливому експлуатаційному разі їх розташування , не перевищує кута , при якому забезпечується надійна робота кранів , або кута входу стапель - палуби у воду , дивлячись по тому , що менше.

Остійність плавучого дока при зануренні або спливанні:

1. Перевіряється остійність дока в процесі занурення або спливання при найгіршому , щодо остійності , варіанті водотоннажності що піднімається судна , моменту парусності системи « док - судно » і баластування дока , з непрацюючими кранами , без обмерзання.

2. Остійність вважається достатньою , якщо кут крену при динамічно доданому крениться момент від тиску вітру не перевищує допустимого кута нахилення для докових кранів в неробочому стані або 4 ° , дивлячись по тому, що менше. Плече парусності визначається згідно 1.4.6.3 . За погодженням з Регістром в кожному випадку плече парусності z може бути прийняте як піднесення центру парусності системи « док - судно » над площиною кріплення системи утримання до доку .

3. Ці вимоги поширюються на плавучі доки , які мають достатньо надійну систему утримання .

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 233; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.015 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь