Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Баластні системи для заміни баласту на морі.



Вимоги цієї глави є обов'язковими для судів , що мають суднове Керівництво з безпечної заміні баласту в морі.

Допустимі методи заміни баласту в морі:

· метод послідовного заміщення - метод , при якому баластний танк або інша заповнюване баластом простір спочатку спорожняється не менше ніж на 95% його обсягу , а потім заповнюється повторно із заміною баластної води;

· метод прокачування - метод , при якому баластова вода прокачується через баластний танк або інша заповнюване баластом простір шляхом переливу або через іншу спеціальний пристрій . При цьому обсяг прокачной через танк води повинен бути не менше ніж в 3 рази більше обсягу танка;

· метод розбавлення - метод , при якому баластова вода надходить у баластний танк або інша заповнюване баластом простір через верхню частину з одночасним відкачуванням за борт такої ж кількості води із збереженням постійного рівня. При цьому обсяг прокаченной через танк води повинен бути не менше ніж в 3 рази більше обсягу танка.

Баластова система судна повинна забезпечувати заповнення і спорожнення будь-якого баластного танка або будь-якого заповнюваного баластом простору в будь-яких погодних умовах , передбачених судновим Керівництвом з безпечної заміні баласту в морі.

При використанні методу прокачування повинно , бути виключене підвищення тиску в баластної танку або заповнюємо баластом просторі вище розрахункового для цього танка або простору при максимальній подачі баластного насоса.

Кожен баластний танк або будь-яке заповнюване баластом простір повинні бути обладнані відсічним запірним клапаном для заповнення і спорожнення .

Щоб уникнути несанкціонованого перетікання баласту запірні клапани баластних танків або будь-яких заповнюваних баластом просторів повинні знаходитися в постійно закритому положенні за винятком часу виробництва баластних операцій . Як правило , відсічні клапани повинні бути самозапірними пружинного типу або еквівалентні їм.

Взаємне розташування приймальних і випускних отворів в баластних танках повинно бути таким , що б зменшити , на скільки це можливо , змішування прийнятої баластної води з водою видаляється за борт.

Баластова система, призначена для заміни баласту в морі , повинна обслуговуватися принаймні двома насосами. Якщо судновим Керівництвом з безпечної заміні баласту в морі допущений метод послідовного заміщення , то кожен насос повинен бути здатний провести заміну води найбільшого призначеного баластного танка або групи танків , які допущені судновим Керівництвом з безпечної заміні баласту в морі для одночасної заміни протягом 3 г.

Заміна баластної води

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
1
НАЗВА ДОКУМЕНТУ
у вантажних трюмах , що використовуються для перевезення баласту може проводиться за більший час , але не більше ніж за 24 години одним насосом.

Конструкція баластної системи повинна дозволяти проводити заміну баласту з мінімальною кількістю операційних режимів .

Внутрішній устрій баластних танків , прийомних і випускних патрубків баластної системи повинні дозволяти повну заміну баластної води та очищення від будь-яких відкладень.

Конструкція приймальних фільтрів забортної води повинна дозволяти їх очищення без припинення баластних операцій .

Баластні насоси та арматура , які задіяні під час заміни баласту , повинні мати дистанційне управління з центральногопульта управління баластними операціями. Крім дистанційного баластні насоси повинні бути обладнані місцевим управлінням .

На випадок виходу з ладу централізованої дистанційної системи керування арматура повинна мати аварійне незалежне ручне управління. Якщо арматура розташовується усередині танків або важкодоступних приміщень аварійне незалежне ручне управління може здійснюватися за допомогою з'єднань до лінії управління конкретним клапаном.

Централізована система управлінням баластними операціями повинна здійснювати наступні функції:показувати положення арматури;показувати поточний рівень води в баластних танках ;показувати осадку судна;повинні бути передбачені засоби зв'язку між пультом управління баластними операціями і місцями , з яких здійснюється місцеве управління насосами і аварійне управління арматурою.

Централізована дистанційна система управління повинна бути влаштована так , щоб одиничний відмову б

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
1
НАЗВА ДОКУМЕНТУ
удь-якого її елемента не міг служити причиною відмови насосів , арматури або інших систем.

Конструкція баластних танків повинна дозволяти при необхідності проводити забір проб води і осаду. Для цих цілей рекомендується на додаток до звичайного лазу обладнати спеціальну кришку. Простору безпосередньо під будь-яким отвором в танк повинні бути вільні від перешкод для виробництва відбору проб або вільного доступу .

Можливість баластної системи робити заміну баласту методом прокачування без ризику виникнення надлишкового тиску в баластних танках повинна підтверджуватися розрахунком і випробуванням на борту судна.

Використання заміни баласту методом прокачування шляхом переливу на верхню палубу не допускається. Пристрій збірних трубопроводів , внутрішніх переливних труб або внутрішніх з'єднувальних труб або каналів , влаштованих між танками може бути використано для запобігання потоку баластної води по верхній палубі.

У разі використання для заміни баласту методу розбавлення повинні бути передбачені:спеціальні пристрої , що автоматично підтримують постійний рівень баластної води. Ці пристрої повинні передбачати ручну аварійну зупинку баластних насосів у разі виходу з ладу арматури або збою управління;сигналізація по верхньому і нижньому рівню в танках , у випадку якщо рівень баластної води зміниться суттєво для безпеки судна під час баластних операцій .

 

Технічний розрахунок


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-10; Просмотров: 353; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.015 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь