Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Служба передачі файлів I - chat



Починаючи з версії 1.3b3 I-chat має вбудовану службу передачі файлів, у тому числі і через інтернет. Все що вам буде потрібно, це відкрити 7777 порт в настройках Firewall.

Порт передачі файлів, а так само теку, де вони зберігаються, можна змінити, відредагувавши конфігураційний файл програми ichat.ini
[FileTransfer]

ServerPort=7777

SaveToFolder=c: \Income

Надалі просто клікніть правою кнопкою на користувача, якому хочете передати файл.

Розмір відображається в байтах, разом з файлом можна відправити і супровідну записку, якщо ви не обговорили передачу заздалегідь.

Передача даних не почнеться, поки користувач, якому ви відправляєте файл, не підтвердить отримання. Це виключає отримання несанкціонованих файлів, дозволить уникнути непотрібних витрат при використанні каналу зв'язку з тарифікацією по вхідному трафіку.

Коли вам намагаються відправити файл, біля значка I-chat в системному треї (біля годинника) з'явиться зображення дискети, що обертається, натисніть на неї один раз, щоб відкрилося вікно прийому нового файлу. Якщо замість одного натискання двічі клікнути на зображення дискети - ви відмовитеся від прийому даних. Служба обміну файлами не залежить від настройок загального доступу до тек в Widows XP.

Чимось ця система нагадує знайому багатьом ще з Windows 95 програму Hyper Terminal з його службою передачі даних по модему. Передача файлів можлива тільки при використанні сервера I-chat.


По рада:

Завжди архівуйте інформацію, що передаєте за допомогою I-chat, це скоротить час і вартість передачі, а так само дозволить передати безліч файлів у вигляді одного архіву. У операційній системі XP вже є вбудована служба роботи з zip-архивами. Для більшої зручності і ефективності користуйтесь архіватором, він забезпечує великий ступінь стиснення і підтримує роботу з zip-архивами.

I-chat сервери можуть об'єднуватися один з одним в єдиний інформаційний простір, це особливо зручно при об'єднанні 2 і більше мереж, кожна з яких має свій сервер I-chat, а єдина служба обміну файлами практично стирає грань між локальними і віддаленими системами. Тепер, щоб передати файл товаришеві через інтернет, більше не потрібно завантажувати його на хостинг або не за призначенням використовувати Mail сервери, досить просто зв'язатися по I-chat.

Сайт програми

INTERCOM

Проста програма для обміну повідомленнями, якщо функціональність I-chat надмірна для малої мережі на 2-3 користувачі, то INTERCOM підійде в самий раз. Крім текстового спілкування, Інтерком дозволяє обмінюватися файлами навіть при закритому загальному доступі. Цим зручно користуватися в мережах, де загальний доступ закритий або обмежений. Програма підтримує смайлики, дозволяє вставляти в повідомлення графіку і не вимагає використання сервера.

Інтерфейс INTERCOM, як і настройки, дуже простий. Для роботи необхідно скласти список користувачів з їх мережевими іменами або IP адресами.

Незареєстрована версія програми має обмеження по кількості користувачів - не більше 99, але в малих мережах це не актуально. До мінуса програми можна віднести те, що вона не уміє посилати повідомлення всіх користувачів відразу.

Завдання для самостійного виконання:

1. За допомогою програми Vypress_Chat_2.0_RC2 виконати наступне:

- створити свій нік;

- обмінятись короткими повідомленнями один з одним;

- обмінятись короткими приватними повідомленнями один з одним.

- за допомогою чату подати звуковий сигнал товаришу (якшо є наушники);

- передати свій текстовий чи звуковий файл (сусідові).

2.  За допомогою програми Netter виконати наступне:

- обмінятись короткими повідомленнями один з одним;

- обмінятись короткими приватними повідомленнями один з одним.

3. На сайті www.Bigmir.net (www.rambler.ru) обрати розділ спілкування, чат, зареєструватись в ньому.

4. Після реєстрації, спілкуватись з товаришем.

Запитання для контролю:

1. Які програми для організації текстового, голосового та відео зв’язку ви знаєте?

2. Історія виникнення даних програм.

3. Перелічіть можливості даних програм.

4. Які недоліки мають чат-програми для локальної мережі?

5. Які елементи має вікно Vypress_Chat_2.0_RC2?

6. Режими активності у Vypress_Chat_2.0_RC2.

7. Як надіслати файл за допомогою Vypress_Chat_2.0_RC2?

8. Можливості I-chat без виділеного сервера та з виділеним сервером.

9. Чи можливе застосування даних програм у педагогічному процесі? Відповідь обґрунтуйте.

Лабораторна робота № 1 1


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 192; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.016 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь