Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Не лякайтеся, якщо порахуєте складним запам'ятати всі режими, перемикання, послідовність і так далі Після 3-4-5-6 повторень певної дії і в ході роботи Ви без особливих зусиль її запам'ятаєте.



Не намагайтеся все викладене запам'ятати буквально і у всіх подробицях. Програмісти самі всі буквально не пам'ятають і не стараються це робити. Тримають в голові найосновніше. І приблизно уявляють, де повинна знаходиться та або інша операція. Також, досить часто трапляється, коли «голова не пам'ятає, а руки самі роблять».

1. Відкриваємо головне вікно QIP

Після запуску в треї (панелька із значками і часом в самому низу справа) з'явиться «ромашка» (якщо підключення до Інтернету є, то «ромашка» зеленого кольору; при відсутньому підключенні «ромашка» червона).

Кликніть по «ромашці» лівою кнопкою миші. Ви побачите головне вікно QIP із списком користувачів, що знаходяться в мережі. У Вас воно буде порожнє, оскільки ще не додані контакти. У мене воно вже з контактами. Наприклад:

Значки користувачів не підключених до мережі будуть червоного кольору. Хрестик в самому верху рядка адреси повністю відключає QIP. Значок «-» згортає QIP в трей.

Додаємо контакт

Лівою кнопкою миші натискаємо на значок із зображенням «+» і лупи.

Відкриється вікно «Додати/знайти користувачів»:

а). Вибираємо параметр по якому ми шукатимемо користувача (по Icq#, email, AIM Sn/icq UIN) відзначаючи його галочкою. На малюнку мною відмічений параметр « Шукати по Icq #».

б). Набираємо номер ICQ користувача, якого бажаєте додати собі в список. На показаному малюнку мною довільно був вибраний номер «1234567».

в). Клікаємо на « Пошук» і чекаємо результату. На прикладі показано знайдений результат: 1234567, m@m і так далі

г). Активізуємо контакт, клікаючи по ньому лівою кнопкою миші. Клікнувши правою кнопкою миші по вибраному контакту відкриваємо меню вибору. Вибираємо (лів.кн.миші) « Додати в список контактів».

Вибираємо групу в яку бажаєте додати знайдений контакт. Додаємо його. Після цього він з'явиться в головному вікні QIP.

Після додавання користувача, за бажанням:

- можете дозволити йому додати себе в його список контактів (« Запит авторизації» );

- запитати дозволу додати його в свій список (« Дозволити додати Вас» ).

Якщо Ви не авторизовані, то користувач буде зображений із знаком «! ». Правою кнопкою миші вибираємо контакт і бачимо зліва меню (як на малюнку). Вибираємо « Запит авторизації». Відкриється діалогове вікно в якому можна написати текст з причиною, сказати хто Ви такий і так далі. У свою чергу можете відправити йому « Дозволити додати вас».

3. Режими відображення користувачів і груп

Визначається натисканням/відтисканням двох кнопок на панелі інструментів (під рядком заголовку): із зображенням «ромашки» і з буквою «G».

Розміри головного вікна QIP можна міняти чіпляючись і растягнувши/стягнувши курсором миші або край вікна або беручись за його куток. На малюнку розміри кожного вікна різні.

Наводячи курсор миші на вказані кнопки бачите спливаючі підказки: «Показати/сховати користувачів» «Не в мережі» і «Показати/сховати групи».

Якщо хочете бачити:

- Всі користувачі (і « В мережі» і « Не в мережі» ) і з групами - кн. «Ромашка» віджата (наполовину зеленого кольору, наполовину червоного), кн. « - натиснута. Праворуч від назви групи і через «-» видно: кількість « В мережі» і через «/» загальна кількість в групі. Наприклад (лівий малюнок): АиГ - 1/4. Означає, що з 4-х користувачів групи АиГ зараз в мережі 1.

- Середній малюнок. Всі користувачі (« У мережі» і « Не в мережі» ) і без груп - «Ромашка» віджата, «G» - віджата (кружок з перехрестям).

- Правий малюнок. Тільки користувачі « В мережі» - «Ромашка» натиснута, «G» - віджата.

Додавши декількох користувачів, потренуйтеся самостійно - можливі всього чотири варіанти.

Діалог з користувачем

Натиснувши по «ромашці» в трєї, правою кнопкою миші самостійно поекспериментуйте вибираючи ту або іншу опцію в меню, що відкрилося.

Виберіть лівою кнопкою миші «Показати [QIP]». Відкриється головне вікно із списком Ваших контактів. На малюнку воно справа.

Виберемо, подвійним натисканням лівої кнопки миші, контакт « Sgk (Новосибірськ) ». Відкриється « Вікно повідомлень», яке бачите зліва. Воно має дві області: верхню і нижню. У верхній вже відправлені повідомлення. У нижній видно текст, який набирає користувач. Тут слово «Працюю». Щоб його відіслати абонентові Sgk досить натиснути кнопку « Відправити» (справа в низу). Після цього відправлене повідомлення перейде у верхню область розділеного вікна.

От і все. Правда легко і просто? І набагато зручніше, ніж при роботі з електронною поштою.

Є ще кнопочки вибору шрифту, кольори шрифту, озвучення, смайлики і так далі Вони легко освоюються в процесі роботи.

Якщо прийде повідомлення від користувача, то воно буде показане у верхній частині « Вікна повідомлень». Якщо вікно буде згорнутим, то в трєї з'явиться повідомлення у вигляді іконочки з виглядом жовтої замітки і текстом, що прийшов. Тиснемо на зображення замітки і читаємо повідомлення.

Після додавання користувача, за бажанням:

- можете дозволити йому додати себе в його список контактів (« Запит авторизації» );

- запитати дозволу додати його в свій список (« Дозволити додати Вас» ).

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-19; Просмотров: 185; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.016 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь