Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


з ведення діловодства на підприємстві № 01



М. Полтава

Продовження додатку А

Зміст інструкції з діловодства на підприємстві

 

Розділ І. Загальні положення

Розділ ІІ. Документування управлінської інформації

Розділ III. Організація документообігу та виконання документів

3.1. Порядок приймання, розгляду і реєстрації вхідної кореспонденції.

3.2. Попередній розгляд документів

3.3. Реєстрація документів

3.4. Організація передачі документів та їх виконання

3.5. Організація контролю за виконанням документів

3.6. Інформаційно-довідкова робота з документами

3.7. Загальні вимоги до складання документів Товариства

3.8. Складання деяких видів документів Товариства

Розділ IV. Систематизація та зберігання документів у діловодстві

Розділ V. Порядок підготовки справ до передачі для архівного зберігання

Додатки до інструкції з діловодства

 

Розділ І. Загальні положення

1. Інструкція з діловодства (надалі – Інструкція) у Науково-виробничому товаристві з обмеженою відповідальністю «СОЛВЕР» (надалі – Товариство) встановлює єдину систему діловодства, регламентує порядок роботи з документами з моменту їх створення або надходження до відправлення або передачі в архів Товариства і спрямована на удосконалення управлінської діяльності.

2. Інструкція визначає порядок ведення загального діловодства, її положення поширюються на всю службову документацію.

3. Викладені в Інструкції правила і рекомендації щодо порядку здійснення діловодних процесів в Товаристві розроблено відповідно до положень Конституції та законів України, нормативно-правових актів Президента України, Кабінету Міністрів України з питань здійснення контролю за виконанням документів, удосконалення організаційних структур, Примірної інструкції з діловодства, а також чинних стандартів на організаційно-розпорядчу документацію.

4. Додержання вимог Інструкції є обов’язковим для усіх працівників підрозділів Товариству, які за своїми службовими обов’язками причетні до підготовки, оформлення, реєстрації, відправлення і зберігання документів.

5. Відповідальність за організацію діловодства в Товаристві несе директор.

6. Ведення діловодства в Товаристві відповідно до вимог державних стандартів, Примірної інструкції та цієї Інструкції покладається на секретаря, або іншу призначену відповідальною за це особу (надалі - діловода), що підпорядковується безпосередньо директору. Відповідальність за стан діловодства в структурних підрозділах Товариства, додержання вимог…

Додаток Б

НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “СОЛВЕР” ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ директора НВ ТОВ “СОЛВЕР” № 21-А

 

Інструкція

про порядок встановлення та використання комп’ютерних програм працівниками на робочих місцях в НВ ТОВ “СОЛВЕР”

 

 

М. Полтава

Продовження додатку Б

Зміст інструкції про порядок встановлення та використання комп’ютерних програм працівниками на робочих місцях в НВ ТОВ “СОЛВЕР”

 

1. Загальні положення.

2. Порядок використання комп’ютерних програм.

3. Відповідальна особа.

4. Обов’язки працівників Товариства.

5. Облік комп’ютерних програм.

6. Проведення інвентаризації комп’ютерних програм

7. Контроль за використанням комп’ютерних програм.

 

 

Загальні положення.

 

1.1. Інструкція про порядок встановлення та використання комп’ютерних програм працівниками на робочих місцях в НВ ТОВ “СОЛВЕР” (далі - Інструкція) розроблена відповідно вимог дотримання Закону України “Про авторське право та суміжні права” від 23.12.1993 року за № 3792-ХІІ та Цивільного кодексу України від 16.01.2003 року за № 435-IV та до постанови Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2003 року N 1433 (1433-2003-п) “Про затвердження Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади”.

1.2. В цій Інструкції терміни вживаються у такому значенні:

комп’ютерна програма - набір інструкцій у вигляді слів, цифр, кодів, схем, символів чи в будь-якому іншому вигляді, виражених у формі, придатній для зчитування комп’ютером, які приводять його у дію для досягнення певної мети або результату (це поняття охоплює як операційну систему, так і прикладну програму, виражені у вихідному або об’єктному кодах);

ліцензія (ліцензія на використання об’єкта права інтелектуальної власності) - це письмове повноваження на використання комп’ютерної програми в певній обмеженій сфері, надане особою, яка має виключне право дозволяти використання комп’ютерної програми. Ліцензія на використання комп’ютерної програми може бути виключною, одиничною, невиключною, а також іншого виду, що не суперечить закону;

ліцензійний договір - договір, у якому одна сторона (ліцензіар) надає другій стороні (ліцензіату) дозвіл на використання комп’ютерної програми (ліцензію) на умовах, визначених за взаємною згодою сторін з урахуванням вимог чинного законодавства; договір про створення за замовленням і використання комп’ютерної програми - договір, у якому одна сторона (програміст) зобов’язується створити комп’ютерну програму відповідно до вимог другої сторони (замовника) та в установлений строк;

договір про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності на комп’ютерну програму - договір, у якому одна сторона (особа, що має виключні майнові права) передає другій стороні частково або в повному складі ці права відповідно до закону та на визначених договором умовах;

ліцензійна комп’ютерна програма - це комп’ютерна програма, яка вводиться в обіг, розповсюджується і використовується в обсягах, формах і способами, прямо зазначеними в ліцензії; ….

 

 


Додаток В

Окремо надрукується


Додаток Г

Розгляд електронного документообігу з користувачем


Продовження додатку Г

 


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-09; Просмотров: 57; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.017 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь