Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


Правові основи функціонування підприємства.



Управління здійснює власник підприємства і директор. Власником даного ТОВ «Галицька Аграрна Компанія » є Захарчук В.В. , також він виконує обов’язки директора. Вищим органом підприємства є загальні збори учасників. Вони складаються з учасників Товариства, (в даному випадку учасником є ПСП «Оскар») або призначених ними представників.

      Представники учасників можуть бути постійними або призначеними на певний строк. Учасники також у вправі в будь-який час замінити свого представника у зборах учасників, сповістивши про це інших учасників. Збори ТОВ «Галицької Аграрної Компанії » скликаються не рідше двох разів на рік. До виключної компетенції загальних зборів учасників Товариства належить:

- Визначення основних напрямів діяльності товариства, затвердження його планів та звітів про їх виконання;

- Виключення зі складу учасників Товариства;

- Призначення та відкликання директора;

- Визначення умов оплати праці посадових осіб Товариства, його філій та представництв;

- Внесення змін та доповнень до статутного капіталу Товариства, зміна розміру його статутного капіталу;

- Затвердження річних звітів, результатів діяльності Товариства, його дочірніх підприємств, філій та представництв, затвердження звітів ревізійної комісії, порядку розподілу прибутку, строку та порядку виплати частки прибутку, визначення порядку покриття збитків;

- Інші питання передбачені чинним законодавством.

Голова ТОВ «Галицької Аграрної Компанії » розробляє та пропонує на розгляд зборів учасників стратегічні напрямки роботи. Скликає позачергові збори в разі необхідності. Збори учасників повинні скликатися також на вимогу виконавчого органу. Про проведення загальних зборів повідомляються передбаченим статутом способом з зазначенням і місця проведення зборів та порядку денного.

   У ТОВ «Галицької Аграрної Компанії » створюється виконавчий орган-директор якому надається право:

- Вирішувати усі питання діяльності Товариства, за винятком тих, що належать до виключної компетенції зборів учасників.

- Не вправі приймати рішення, обов’язкові для учасників Товариства.

- Директор може прийматися на роботу на контрактній основі.

- Директор має право без довіреності виконувати дії від імені Товариства.

  Товариство здійснює оперативний та бухгалтерський облік результатів своєї діяльності, також веде статистичну звітність і надає її у встановленому порядку і обсязі органам державної статистики.

    Організаційна структура являє собою сукупність підрозділів господарства виробничого, допоміжного, культурно-побутового і господарського призначення, що здійснюють свою діяльність на основі кооперації та поділу праці всередині підприємства. До таких структурним одиницям відносяться відділення, виробничі ділянки, бригади, ланки, ремонтні майстерні, енергетичне господарство, будівельний цех, складське та сушильно-зерноочисне господарство а кож У ТОВ «Галицької Аграрної Компанії » створено положення про систему управління охороною праці, яка включає в себе :

1. Загальні положення

2. Структуру управління охороною праці.

3. Загальні обов’язки посадових осіб в системі управління охороною праці.

4. Права посадових осіб в системі управління охороною праці.

5. Відповідальність посадових осіб підприємства в СУОП.

6. Організація нагляду та контролю за станом охорони праці на ТОВ «Галицької Аграрної Компанії ».

      Кожному рівню розвитку продуктивних сил, інтенсивності сільського господарства та його спеціалізації відповідають свої певні розміри підприємства. Побічно про розміри господарства дозволяє судити площа сільськогосподарських угідь і оброблюваної ріллі.

     Результати роботи кожної функціональної служби оцінюють за відповідними показниками. Наприклад, робота виробничого відділу характеризується показниками виконання графіка випуску продукції, витрат ре­сурсів, продуктивності праці, використання обладнання тощо. Відповідно будується і система матеріального стимулювання, яка зорієнтована на досягнення високих показників кожної служби. При цьому кінцевий результат ніби відходить на задній план, оскільки вважається, що всі служби працюють на його отримання. Перевагами функціональної структури є:

- ефективний централізований контроль за досягненням результатів у відповідних сферах діяльності;

- висока якість управління операціями у відносно стабільних сферах бізнесу;

- ефективне досягнення ефекту масштабу на базі функціональної спеціалізації.

     Однак надмірне зосередження на вдосконаленні закріпленої функції звужує управлінське мислення, спричиняє розмежування в роботі окремих функціональних служб, ускладнює між функціональну координацію, перешкоджає залученню в організацію інновацій. Крім того, у працівників функціональних відділів розвивається «синдром вищості» щодо персоналу інших підрозділів, який проявляється у постійному намаганні втрутитися в їхню роботу. Це спричиняє надходження у виробничі цехи суперечливих вказівок з різних функціональних служб і виникнення між функціональних конфліктів. Порушується принцип єдиновладдя, ефективність управління знижується. Тому функціональна структура придатна для великих моно продуктових, моно ринкових організацій.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-06-19; Просмотров: 205; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.013 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь