Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


II.5  Система пожежогасіння



 

Кожен автомобіль повинен бути обладнаний закріпленим в салоні (в зоні вільного доступу водія) що найменш одним ручним вогнегасником, вагою не менше 2 кг.

II.6  Електроустаткування

У випадку зміни місця розташування акумуляторної батареї, повинні бути дотримані наступні умови:

Ø акумулятор повинний розташовуватися на металевому піддоні з закраїнами, що щільно охоплюють з боків нижню частини акумулятора;

Ø акумулятор повинен бути закріплений як мінімум двома сталевими стрічками з ізолюючими підкладками, розміром не менш 20мм х 0,8мм, що охоплюють його і закріплені на кузові 4 болтами діаметром не менш 8 мм. і повинен бути накритий герметичним коробом, який має вентиляцію, відведену за межі салону.

Ø у місцях кріплення стрічок кузов повинний бути посилений металевими пластинами площею не менш 20 см2 і товщиною не менш 3 мм;

Ø кріплення кожного з перерахованих елементів (піддон, акумулятор, кожух) повинні бути незалежними.

 

Дозволяється перенос акумуляторної батареї до багажного відділення – обов’язковим є встановлення хоча б одного розмикача маси, що вимикає всі електричні компоненти автомобіля.

II.7  Пальне

 

Дозволяється використовувати будь-який бензин або дизельне пальне (відповідно до типу двигуна). Впорскування суміші води з метанолом у впускний колектор, використання суміші пального та метанолу або аналогічних по хімічним властивостям речовин, у класі «STREET» (любителі) до 1600 см. куб. ЗАБОРОНЕНО.

II.8  Баки для пального

 

Дозволяється встановлення додаткового безпечного баку.

Вимоги до розміщення баків для пального:

Ø Баки для пального, заливні горловини і вентиляційні отвори не повинні розташовуватися усередині пасажирського відділення і відділення водія і повинні гарантувати відсутність витоків палива. А також всі елементи паливної системи (бензопроводи, фільтри, клапани, паливні помпи та ін.) повинні бути розташовані за межами пасажирського салону та/або ізольовані металевими герметичними перегородками.

Ø Якщо баки для пального і їхні заливні горловини розташовані в багажнику, то повинні бути передбачені отвори для стоку випадково пролитого в багажнику пального, а також передбачити вентиляцію відсіку/баку для пального за межі кузову. Заливна горловина не повинна розташовуватися над акумулятором.

Ø Кріплення бака на новому місці повинне бути здійснено не менш, ніж двома сталевими стрічками мінімальним розміром 20 х 0,8 мм. Кузов у місцях кріплення стрічок повинний бути посилений сталевими накладками товщиною не менш 3,0 мм і площею не менш 20 см2.

II.9  Гальмівна система та підвіска

 

Гальмівна система на автомобілях повинна бути базовою, дозволяється змінювати лише супорти, диски, колодки та рухомі гальмівні шланги (між точкою кріплення на кузові та на супорті). Видалення системи ABS та вакуумного або електропідсилення гальм ЗАБОРОНЕНО.

Кожний автомобіль повинен бути обладнаний мінімально одним амортизатором на кожне колесо, змінювати точки кріплення елементів підвіски на кузові ЗАБОРОНЕНО.

II.10 Система освітлення автомобіля

Дозволяється демонтаж протитуманної оптики. Всі інші базові освітлювальні елементи, що передбачені заводом-виробником повинні бути збережені.

Дозволяється модифікація однієї передньої фари головного світла під забірник для повітря. При цьому ближнє світло повинне функціонувати.

II.11 Інтер’єр

Салон (карти дверей, обшивка салону і т.д.) повинен бути комплектним без виключень. Панель приладів, система вентиляції та торпеда мають бути збережені, функціонування обов’язкове.

У кожному автомобілі водійське місце повинне бути обладнане ременем безпеки. Конструкція може залишатися базовою, відповідно даній моделі автомобіля.

Сидіння можуть бути замінені на більш легкі та призначені для автоспорту, що потягне за собою встановлення спортивних ременів безпеки у відповідності з вимогами автоспортивних змагань. Якщо замінені місця кріплення сидіння, то вони повинні відповідати вимогам автоспортивних змагань, функціонування та наявність усіх базових для даної моделі авто засобів безпеки обов’язкове.

II.12 Баласт

Баласт допускається, за умови жорсткого кріплення до кузова автомобіля. Кріплення баласту повинне бути надійним і витримувати віброудари та інерційні навантаження, що виникають при русі автомобіля.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-03-21; Просмотров: 215; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.01 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь