Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии |
III.5 Система пожежогасіння ⇐ ПредыдущаяСтр 7 из 7
Кожен автомобіль повинен бути обладнаний закріпленим в салоні що найменш одним або двома вогнегасниками, із загальною масою вогнегасної речовини не менше за 2 кг. Ручні вогнегасники на автомобілі повинні розміщуватись в легко доступних для водія місцях. Кріплення вогнегасників повинне бути надійним і витримувати віброударні та інерційні навантаження, що виникають при русі автомобіля, а також забезпечувати в разі потреби швидке знімання вогнегасників без застосування інструмента. Конструкція кріплень повинна бути виконана зі сталі та витримувати навантаження сили прискорення у 25g. На корпусі кожного ручного вогнегасника повинна бути нанесене маркування з вказівкою найменування підприємства-виробника, маси і типу вогнегасної речовини, дати виготовлення і чергового повторного огляду. Термін повторного огляду не повинний перевищувати двох років з моменту виготовлення або дати останнього повторного огляду. Допускається оцінки про повторний огляд заносити в прикладений до вогнегасника паспорт або на бірку з вказівкою найменування і координат сервісного центру.
III.6 Електроустаткування
Акумуляторна батарея може розміщуватися у моторному відсіку, в багажному відділенні та її кріплення повинно відповідати наступним вимогам: Ø акумулятор повинен бути розташований на металевому піддоні з закраїнами, що охоплюють з боків низ акумулятора; Ø акумулятор повинний кріпитися як мінімум двома сталевими стрічками з ізолюючими підкладками, розміром не менш 20мм х 0,8 мм, що охоплюють його і закріплені на кузові 4 болтами діаметром не менш 10 мм. і повинен бути накритий герметичним коробом, який має вентиляцію, виведену за межі салону; Ø у місцях кріплення стрічок кузов повинен бути посилений металевими пластинами площею не менше 20 см2 і товщиною не менше 3 мм; Ø кріплення кожного з перерахованих елементів (піддон, акумулятор, кожух) повинне бути незалежним. Встановлення подвійного розмикача маси (ззовні та у салоні), що вимикає всі електричні компоненти автомобіля обов’язкове. Розташування розмикача маси ззовні автомобіля біля нижньої лінії переднього вітрового скла – його візуальне маркування є обов’язковим відповідно до Додатку «DRAWINGS – DRAGSTERS» до загальних вимог до гонок на прискорення Дрег рейсингу FIA. Руйнування кріплення будь-якого елемента не повинне послабляти інші.
III.7 Пальне
Дозволяється використовувати будь-який бензин (його суміші) або дизельне пальне (відповідно до типу двигуна). Дозволяється впорскування суміші води та метанолу у впускний колектор.
III.8 Баки для пального
Дозволяється використання базового або безпечного баку. Вимоги до паливних баків: Ø Баки для пального, їхні заливні горловини і вентиляційні отвори не повинні розташовуватися усередині пасажирського відділення і відділення водія та повинні гарантувати відсутність витоків палива. А також всі елементи паливної системи (бензопроводи, фільтри, клапани, паливні помпи та ін..) повинні бути розташовані за межами пасажирського салону та/або ізольовані металевими герметичними перегородками. Ø Якщо паливні баки і їхні наливні горловини розташовані в багажнику, то повинні бути передбачені отвори для стоку випадково пролитого в багажнику палива, а також передбачити вентиляцію паливного відсіку/баку за межі кузову. Ø Заливна горловина не повинна розташовуватися над акумулятором. Ø Кріплення бака на новому місці повинне бути здійснено не менш, ніж двома сталевими стрічками мінімальним розміром 20 х 0,8 мм. Кузов у місцях кріплення стрічок повинний бути посилений сталевими накладками товщиною не менш 3,0 мм і площею не менш 20 см2.
|
Последнее изменение этой страницы: 2019-03-21; Просмотров: 213; Нарушение авторского права страницы