Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


СИГНАЛЬНІ ПОКАЖЧИКИ ТА ЗНАКИ



МАРШРУТНІ ПОКАЖЧИКИ

5.1. У тих випадках, коли необхідно вказати колію приймання чи напрямок руху поїзда або маневрового состава, застосовуються маршрутні світлові покажчики напрямку /)білого кольору (цифрові, літерні чи положення),

що /розміщуються на щоглах світлофорів або на окремій щоглі (мал. 5.1, а).

Для зазначення номера колії, з якої дозволяється рух поїзда, на групових вихідних і маршрутних світлофорах встановлюються маршрутні світлові покажчики зеленого кольору (мал. 5.1, б).

Ці покажчики можуть використовуватися і для зазна­чення номера колії, з якої дозволено рух маневрового состава, за наявністю на вихідному чи маршрутному світлофорі місячно-білого вогню.

СТРІЛОЧНІ ПОКАЖЧИКИ

5.2. Освітлювані стрілочні покажчики одиночних стрілок з обох боків показують:

стрілка установлена на прямій колії: вдень — білий прямокутник вузького боку покажчика; вночі—молочно-білий «огонь (мал. 5.2, а);

стрілка установлена на бокову колію: вдень— широкий бік покажчика; вночі — жовтий вогонь (мал. 5.2,6).

5.3. Положення перехресних стрілок позначається двома звичайними стрілочними покажчиками, які показують, що стрілки установлені:

по прямій колії: вдень — на обох покажчиках білі прямокутники вузького боку покажчиків; вночі—молочно білі вогні (мал. 5.3, а);                         

з перехрещенням прямої колії: вдень — на обох покажчиках широкі боки покажчиків; вночі — жовті вогні

(мал. 5.3, б);

 

з прямої на бокову колію — вдень на ближньому покажчику видно широкий бік покажчика; вночі —жовтий вогонь, а на дальньому — вдень видно білий прямокутник вузького боку покажчика; вночі — молочно-білий вогонь

(мал. 5.3. в);

з бокової на пряму колію — вдень на ближньому покажчику видно білий прямокутник вузького боку покаж­чика; вночі — молочно-білий вогонь, а на дальньому — вдень видно широкий бік покажчика; вночі — жовтий вогонь (мал. 5.3, г).

 

5.4. Неосвітлювані стрілочні покажчики показують:

стрілка установлена по прямій колії — стрілопо­дібний покажчик направлений ребром вздовж колії

(мал. 5.4, а);

стрілка установлена на бокову колію — стрілоподібний покажчик направлений у бік бокової колії (мал. 5.4, б).

ПОКАЖЧИКИ КОЛІЙНОГО ЗАГОРОДЖЕННЯ

5.5. Покажчики колійного загородження показують:

«Колія загороджена» — вдень видно білий круг з горизонтальною чорною смугою; вночі—молочно-білий вогонь з тією ж чорною смугою (мал. 5.5).

«Загородження з колії знято» — вдень видно білий круг .чи прямокутник з вертикальною чорною смугою; вночі — молочно-білий вогонь з тією ж чорною смугою (мал. 5.6).

Покажчики колійного загородження на упорах вста­новлюються на правому кінці бруса і дають сигнальне показання тільки в бік колії (мал. 5.7). Ці покажчики можуть бути освітлюваними й не освітлюваними, що визначається технічно-розпорядчим актом станції.

Як сигнальні прилади колійного загородження дозволяється використовувати типові стрілочні ліхтарі.

ПОКАЖЧИКИ ГІДРАВЛІЧНИХ КОЛОНОК

5.6. Покажчик гідравлічної колонки — ліхтар — показує вночі червоний вогонь в обидва боки, якщо поворотна частина колонки установлена поперек колії; вдень видно саму поворотну частину колонки, пофарбовану в червоний колір, — сигнал «Стій!» (мал. 5.8).

Якщо поворотна частина колонки установлена вздовж колії, вночі видно в обидва боки прозоро-білий вогонь.

ПОКАЖЧИКИ ПЕРЕГРІВУ БУКС

5.7. На ділянках залізниць, де установлені пристрої виявлення перегрітих букс у поїздах, що проходять, застосо­вуються сигнальні світлові покажчики, що розміщуються на опорах контактної мережі чи окремих щоглах (мал. 5.9).

Під час появи на сигнальному покажчику смуг прозоро-білого кольору, що світяться, які сигналізують про наяв­ність перегрітих букс у составі поїзда, машиніст зобов'язаний вжити заходів до повільного зниження швидкості під час підходу до станції з тим, щоб пройти вхідну стрілку із швидкістю не більше 20 км/год, а потім зупинити поїзд на колії приймання незалежно від показань вихідного сигналу.

Нормально покажчики не освітлюються і сигналь­ного значення не мають.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-20; Просмотров: 200; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.011 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь