Архитектура Аудит Военная наука Иностранные языки Медицина Металлургия Метрология
Образование Политология Производство Психология Стандартизация Технологии


ПОКАЖЧИКИ МЕЖІ БЛОК-ДІЛЯНОК



5.8. На ділянках залізниць, де застосовується автоматична локомотивна сигналізація як самостійний засіб | сигналізації та зв'язку, на межах блок-ділянок установлюються сигнальні знаки із світло відбивачами та цифровими літерними табличками (мал. 5.10).                

ПОКАЖЧИКИ «ОПУСТИТИ СТРУМОПРИЙМАЧ-5.9. На електрифікованих ділянках постійного струму перед повітряними проміжками, де у випадку несподіваного зняття напруги в одній із секцій контактної мережі не допускається прохід електрорухомого складу з піднятими струмоприймачами, застосовуються сигнальні світлові по­кажчики «Опустити струмоприймач», що розміщуються на опорах контактної мережі чи окремих щоглах (мал.5.11).

При появі на сигнальному покажчику мигаючої смуги прозоро-білого кольору, що світиться, машиніст зобов'язаний негайно вжити заходів до проходження ого­родженого повітряного проміжку з опущеними струмоприй­мачами.

Нормально сигнальні смуги покажчиків не горять, і у цьому положенні покажчики сигнального значення не мають.

ПОСТІЙНІ СИГНАЛЬНІ ЗНАКИ

5.10. Постійні сигнальні знаки «Газ» та «Нафта» (мал. 5.12, а, б) установлюються у місцях пересічень залізничних колій нафтогазопродуктопроводами безпосередньо на опорах контактної мережі чи окремих стовпах і вказують на необхідність прямування до місця пересічення з підвищеною увагою (пильністю).

5.11. Постійні сигнальні знаки «Початок гальмування» (мал. 5.13, а) та «Кінець гальмування» (мал. 5.13, б, в) вказують машиністу локомотива місця випробування авто­гальм на шляху прямування.

Порядок розставлення таких сигнальних знаків визна­чається комісійне та затверджується начальником залізниці.

5.12. У випадку застосування сигнальних покажчиків «Опустити струмоприймач» попереду них установлюється постійний сигнальний знак з відбивачами «Увага! Струмоподіл» (мал. 5.14, а). Постійний сигнальний знак «Підняти струмоприймач» з відбивачами на ньому уста­новлюється за повітряним проміжком у напрямку руху (мал. 5.14, б).

Схема установки сигнальних покажчиків «Опустити стру­моприймач» і постійних сигнальних знаків «Підняти струмоп­риймач» та «Увага! Струмоподіл» показана на мал. 5.15. Розміщення їх не повинно погіршувати видимість і сприй­няття постійних сигналів.

При обертанні 12-вагонних електропоїздів відстань від повітряного проміжку до постійного знака «Підняти струмо­приймач» має бути не менше 250 м.

5.13. Опори контактної мережі, що обмежують повітряні проміжки, повинні мати розпізнавальний знак — чотири чорні та три білі горизонтальні смуги, що чергуються. Перша опора за напрямком руху поїзда, крім того, додатково позначається вертикальною чорною смугою (мал. 5.16, а).

Знаки можуть наноситися безпосередньо на опори або щити, закріплені на опорах (мал. 5.16, б). На багатоколійних ділянках допускається установка вказаних знаків на конструкціях контактної мережі над віссю колії.

Зупинка електрорухомого складу з піднятими струмо­приймачами між цими опорами (знаками) забороняється.

5.14. Граничні стовпчики вказують місце, далі якого на колії не можна установлювати рухомий склад у напрямку стрілочного переводу чи глухого пересічення (мал. 5.17,а,б). Граничні стовпчики головних і приймально-відправних колій повинні мати відмітне фарбування (мал. 5.17, б),

5.15. Знак «Межа станції» (мал. 5.18) вказує межу станції на двоколійних і багатоколійних ділянках. Напис на знаку має

бути з обох боків.

5.16. Постійні сигнальні знаки «Початок небезпечного місця» (мал. 5.19, а) та «Кінець небезпечного місця» (мал. 5.19, б) з відбивачами на них вказують межі ділянки, що вимагають проходження її поїздами із зменшеною швидкістю. Сигнальний знак «Кінець небезпечного місця» розміщується на зворотному боці знака «Початок небезпеч­ного місця».

5.17. Попереджувальні сигнальні знаки:

знак «С» — подача свистка — установлюється перед тунелями, мостами, переїздами тощо (мал. 5.20);

«Зупинка локомотива» (мал. 5.21) установлюється у місцях, визначених комісією, призначеною начальником відділка залізниці (начальником залізниці).

5.18. Попереджувальні сигнальні знаки з відбивачами установлюються на електрифікованих ділянках:

«Вимкнути струм» (мал. 5.22, а) — перед нейтральною вставкою;

«Увімкнути струм на електровозі» (мал.5.22б)

«Увімкнути струм на електропоїзді» (мал. 5.22,в) — за

нейтральною вставкою.

Схема установлення цих знаків показана на мал. 5.23. Сигнальний знак «Кінець контактної підвіски» (мал. 5.24)

установлюється на контактній мережі у місцях, де закінчується

робоча зона контактного проводу.

5.19. Попереджувальний сигнальний знак «Зупинка пер­шого вагона» (мал. 5.25) установлюється на пасажирських платформах, де обертаються моторвагонні поїзди.


Поделиться:



Последнее изменение этой страницы: 2019-04-20; Просмотров: 236; Нарушение авторского права страницы


lektsia.com 2007 - 2024 год. Все материалы представленные на сайте исключительно с целью ознакомления читателями и не преследуют коммерческих целей или нарушение авторских прав! (0.009 с.)
Главная | Случайная страница | Обратная связь